Ottawa – Calgary 5:1 (kon.) | Florida – Carolina 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 0:4 (kon.)
Vegas – Minnesota 5:4 (po pr.) | Edmonton – Toronto 0:3 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:5 (kon.)
San Jose – Colorado 6:2 (kon.)
Vegas Golden Knights
5:4 (0:0, 2:4, 2:0 - 1:0)
Minnesota Wild
Úterý 02.03.2021, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Mark Stone, kapitán Vegas, byl vyhlášen první hvězdou zápasu, zaznamenal totiž 5 asistencí. (06:47:04)

Alex Tuch (VEG) 1+0

Hokejisté Minnestoy se na konci druhé třetiny dostali do vedení 4:2. V 53. minutě snížil domácí Nicolas Hague. V poslední minutě hry ve třetí třetině srovnal Alex Tuch a v prodloužení obrat dokonal Max Pacioretty.

62:00 Max PACIORETTY - 5:4

62:00
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Las Vegas vyhrává tento zápas 5:4 v prodloužení, po přihrávce spoluhráče se prosazuje z bezprostřední blízkosti MAX PACIORETTY. Asistence: Mark Stone.

61:34
    Matt Dumba hraje aktivně, v útočném pásmu, Kirill Kaprizov vypálit nedokázal. Převahu nyní mají hráči hostů.

61:10
    Kevin Fiala (Minnesota) zastavil akci Vegas, kotouč mají hosté.

60:51
    Oba týmy střídají.

60:33
    Domácí hokejisté střídají, hrají ve středním pásmu.

60:18
    Reilly Smith (Vegas) to vzal na sebe, jeho rána byla zblokovaná.

60:01
    Prodloužení právě začalo, sledujeme hru tři na tři.

60:01

Wild ve třetí třetině inkasovali dvě branky, a tak uvidíme prodloužení v tomto dramatickém zápase.

60:00

59:45
    Buly se vrací před branku Vegas, Wild ještě mají šanci vstřelit rozhodující branku ve třetí třetině.
    59:18 Alex TUCH - 4:4

59:18
    Je vyrovnáno, aktivní hra Vegas přinesla branku na 4:4, po rychlé kombinaci se prosazuje obranou Wild neobsazený ALEX TUCH. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.

59:00
    Poslední minuta.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 28. Glass (Mark Stone, Theodore), 34. Pacioretty (Mark Stone, Stephenson), 53. Hague (Mark Stone, Whitecloud), 60. Tuch (Mark Stone, Pacioretty), 62. Pacioretty (Mark Stone) – 29. Greenway, 30. M. Foligno (Brodin), 38. Bonino (Sturm, M. Foligno), 39. M. Foligno (Parise, Brodin)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Dansk) – Theodore, Pietrangelo (A), Martinez, Whitecloud, Hague, Coghlan – Tuch, Stephenson, Mark Stone (C) – Pacioretty, Glass, R. Smith (A) – Marchessault, W. Karlsson, Kolesar – W. Carrier, Nosek, Reaves.
    Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Dumba, Soucy, Cole – Greenway, J. Eriksson Ek, Fiala – Kaprizov, V. Rask, Zuccarello – Parise (A), Hartman, M. Foligno – Sturm, Bonino, Bjugstad.

Rozhodčí: Hanson, MacDougall – Kovachik, Halkidis

Diváci: 2 600