Brest – Dijon 3:1 (kon.) | Lyon – Rennes 1:0 (kon.) | Méty – Angers 0:1 (kon.)
Nice – Nîmes 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lens 2:3 (kon.) | Bordeaux – PSG 0:1 (kon.)
Lille – Marseille 2:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 1:1 (kon.) | Nantes – Remeš 1:2 (kon.)
Štrasburk – Monaco 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:3 (1:2)
Racing Lens
Středa 03.03.2021, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (20:59:55)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 10:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.

Dnešní utkání je u konce. Důležité tři body v boji o poháry si připisuje hostující Lens za výhru 3:2. Po prvním poločase to bylo také o jednu branky, když se trefil Florian Sotoca a Arnaud Kalimuendo. Za hosty pak korigoval Harold Moukoudi. Ve druhém dějství padaly branky až v nastavení. Nejprve rozvlnil síť střídající David Pereirra da Costa a za domácí pak využil pokutový kop Denis Bouanga. Saint-Étienne čeká v dalším utkání výjezd na stadion Angers. Lens se 6.3. utkají v poháru na hřiště Red Star.

90+5
    90+5. Denis BOUANGA - 2:3

90+5
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    K pokutovému kopu se postavil DENIS BOUANGA, který zvolil tu nejjednodušší variantu, míč napálil na střed branky a domácí tak po vypršení nastavení ještě snižují na rozdíl jediné branky.
    90+4. Penaltový zákrok

90+4
    Byla nařízena penalta. Mahdi Camara centroval z pravé strany do vápna, kde trefil ruku Michelina a rozhodčí takřka okamžitě ukázal na puntík.
    90+3. David Pereirra da Costa - 1:3

90+3
    Lens právě vstřelilo branku!
    Je to třetí branka pro hostující tým a pravděpodobně definitivní razítko na výsledek dnešního střetnutí. Parádní kolmici za obranu soupeře dostal Clément Michelin, který se rozhodně nezachoval jako sobec a ještě míč předložil před prázdnou branku pro skórujícího DVAIDA DA COSTU.

90+2
    Po pravé lajně se opět protáhl Mathieu Debuchy a zkusil další centr do vápna. Tentokrát ale pouze nastřelil jednoho ze soupeřů.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začíná poslední minuta základních devadesáti. Domácí se stále tlačí dopředu, ale k nějaké velké šanci se nedokázali dostat.

89
    Dlouhý nákop domácích cíl nenašel a skončil v rukavicích Lecy, který nyní může trochu podržet čas.

88
    Standardní situaci opět rozehrával Ryad Boudebouz. Tentokrát si pro jeho centr došel brankář Jean-Louis Leca.

87
    Roh pro Saint-Étienne.

86
    To byla velká šance na ukončení zápasu. Seko Fofana si z levé strany navedl míč na střed a pravačkou zkusil vypálit. Důrazný pokus ale skončil vedle branky.

85
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Clément Michelin.

84
    Florian Sotoca zasáhl soupeře rukou do obličeje, za což vidí oprávněnou žlutou.

Ondřej Černý

Branky: 40. Moukoudi (Aouchiche), 90+5. Bouanga (pen.) – 20. Sotoca (pen.), 24. Kalimuendo (Fofana), 90+3. da Costa (Michelin)

Karty:   19. Moukoudi (SET), 26. Debuchy (SET), 66. Douath (SET) – 77. Banza (LNS), 84. Sotoca (LNS)

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Kolodziejczak (71. Trauco) – Aouchiche (71. Neyou) – Nordin (61. Modeste), Douath (82. Boudebouz), M. Camara, Monnet-Paquet (61. Bouanga) – Abi.
    Náhradníci: Bajič – Sow, Trauco, Neyou, Bouanga, Boudebouz, Youssouf, Modeste, Rivera.

Racing Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss (85. Michelin), Cahuzac (C), Fofana, Haidara – Mauricio (75. da Costa) – Kalimuendo (75. Banza), Sotoca.
    Náhradníci: Faríñez – Fortes, Boura, Michelin, da Costa, Traoré, Jean, Banza, Oudjani.