Burnley – Leicester 1:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Aston Villa 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Sheffield United
1:0 (1:0)
Aston Villa FC
Středa 03.03.2021, 19:00 • Bramall Lane • Anglická Premier League • 29. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:6. (21:02:05)

Fotbalisté Sheffieldu v závěru utkání přestáli drtivý tlak Aston Villy a mohou slavit čtvrté vítězství v tomto ročníku Premier League! O něm rozhodl gólem ve 31. minutě David McGoldrick, který zužitkoval parádní asistenci Baldocka. V úvodu druhé půle mohl srovnat Watkins, jehož hlavička skončila na spojnici břevna a tyče. V 57. minutě domácím utkání pořádně zkomplikoval Phil Jagielka, který se nechal vyloučit. Villains se pak i vzhledem k této skutečnosti postupně nadechli k obrovskému náporu, ovšem obětavě hrající defenziva Sheffieldu dokázala všechny zapeklité situace vyřešit. Nejblíže k vyrovnání byl v závěru asi Konsa, jeho zakončení z penaltové značky však reflexivně vyrazil brankář Ramsdale.

90+4

90+4
    Rohový kop Aston Villy. Ramsdale zcela mimo pozici, balón ale přelétl nabíhající hráče na zadní tyči...

90+3
    Tentokrát Ramsdale při výběhu na centr chyboval. Za ním však nebyli dostatečně důrazní Konsa s Mingsem, kteří nepřetlačili obránce!

90+2
    Před bránu domácích míří jeden centr za druhým. Ten poslední vyboxoval do bezpečí Ramsdale.

90+2
    Domácí přežili další roh soupeře tentokrát bez problémů.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!
    90. Konsu vychytal Ramsdale.

90
    Mohlo být srovnáno! Ezri Konsa si na penaltě připravil balón na střelu, ale Ramsdale domácí zachránil díky výbornému reflexu!

90
    Watkins na konci pohledné kombinace hostí. Míč posílal z levé strany do malého vápna. Tam byl ale připravený John Fleck, jenž balón uklízí na roh!

89
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Oliver Burke, přichází Oliver McBurnie.

88
    Výkop domácího brankáře končí v autu. Bude se střídat.

88
    Další centr McGinna. Tentokrát si balón stáhl ze vzduchu Aaron Ramsdale.

87
    Nic na tom nezměnil ani centr McGinna, který odvrátil Enda Stevens.

87
    Hosté drží míč před pokutovým územím soupeře, ale stále nemohou odemknout obětavě hrající defenzivu.

85
    Centr z hloubi pole se pokusil tečovat Ross Barkley. Míč ale nezasáhl a ten končí u Ramsdalea.

85
    Domácí brankář Ramsdale si v klidu podržel míč a po chvíli ho nakopl co nejdále od své brány.