Sassuolo – Neapol 3:3 (kon.) | AC Milán – Udinese 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Crotone 5:1 (kon.)
Benevento – Hellas Verona 0:3 (kon.) | Cagliari – Bologna 1:0 (kon.) | Janov – Sampdoria 1:1 (kon.)
Fiorentina – AS Řím 1:2 (kon.)
Janov CFC
1:1 (0:0)
UC Sampdoria
Středa 03.03.2021, 20:45Italská Serie A • 25. kolo

Ode mne je to již vše. Přeji vám dobrou noc. (22:44:26)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:16.

I druhé ligové Derby della Lanterna v letošní sezóně končí remízou 1:1. Musíme ale uznat, že to bylo nejspíš zaslouženě. Sampdoria byla lepší na začátku a na konci, Janovu CFC pak patřila prostřední část zápasu. Oba góly padly až ve druhém poločase. Skóre otevřel v povedenou akcí v 52. minutě domácí Davide Zappacosta. Vyrovnat se pak o 25 minut později podařilo gólem hlavou po rohovém kopu obránci Lorenzovi Tonellimu. Oba janovské týmy si tak body rozdělí.

90+4

90+3
    Ovšem o chvíli později právě makedonský veterán Pandev sám v útoku fauloval a v dnešním janovském derby se již nic nestane.

90+2
    Pandev se nyní snažil vydat dopředu, byl však nedovoleně zastaven ještě na vlastní polovině.

90+1
    Ve druhém poločase nás čekají ještě tři nastavené minuty.

90
    Centr ze standardní situace si však obrana Sampdoria bez problémů dokázala pohlídat.

89
    Tonelli nyní nebyl spokojený s výrokem rozhodčího, který viděl jeho faul na Pjacu. To nic nemění na tom, že míč připadne domácím.

88
    Na druhé straně hřiště ovšem nyní zajímavě posílal míč po zemi do malého vápna Jakub Jankto, tam se ovšem žádný z jeho spoluhráčů nenacházel.

87
    Domácí Janov CFC se v závěru zase trochu probral a vrátil i k útočení, od kterého před nějakými dvaceti či dvaceti pěti minutami trochu upustil.

85
    Zajímavý pokus Zappacosty, který je evidentně při chuti. Zkoušel to z hranice vápna na levé straně. O kousek přestřelil.

84
    Bartosz Bereszynski se vytál do útoku a v pokutovém území se vehementně snažil dostat k míči. To se mu sice povedlo, ovšem jen za cenu nedovoleného zákroku.

83
    Jeden z hostů to zkusil po pravém křídle, ovšem už se dostal do úzkých a musel tak odcentroval. Našel jen soupeře.

82
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Eldor Šomurodov, přichází Marko Pjaca.
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Francesco Cassata.

81
    Teď už to bylo pro domácího gólmana trochu zajímavější. Ovšem ani se střelou Candrevy z větší vzdálenosti doprostřed brány neměl problém.