Blansko – Třinec 2:0 (kon.) | Líšeň – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Sobota 06.03.2021, 14:30 • Mlýnská, Blansko • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 13. kolo

To je už z dnešního duelu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního odpoledne. Mějte se krásně a budu se těšit někdy příště, na shledanou! (16:24:29)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:7.

Z prvního jarního vítězství se radují fotbalisté Blanska. Na gól ze závěru prvního poločasu navázal ve druhém dějství Martin Sedlo, čímž domácí odskočili na konečných 2:0. Díky tomu stáhlo dvanácté Blansko ztrátu na jedenáctý Třinec na tři body.

90+3

90+3
    Ještě o závěrečný nápor se snažil Třinec, jenže zdá se, že Blansko už neklopýtne.

90+2
    Probíhají bojůvky o míč na středovém kruhu. Aktuálně nikdo nemá větší převahu, díky které by si vytvořil větší příležitost.

90+1
    Pastornický vyboxoval balon a zamezil tomu, aby se manko ve skóre ještě prohloubilo. Blansko ovšem i přesto míří za třemi body.

90
    Pas vzduchem od rohového praporku přesvědčivě chytá Halouska, naskýtá se možnost pro Blansko.

89
    Gáčovi utekla přihrávka mimo jeho dosah, šance hostů se tak komplikuje.

89
    Budou se nastavovat tři minuty nad rámec druhé půle zápasu. Dopředu se zkouší tlačit Třinec.

88
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Tomáš Vasiljev.
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Robert Bartolomeu, přichází Jakub Černín.

88
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Richard Vaněk I., přichází David Gáč.

87
    I když se Třinec zkoušel střelecky prosadit, pokus z otočky poctivě zastavil obranný chumel Blanska.

86
    Halouska se odrazil do vzduchu a rukou máchl po balonu. Díky tomuto zásahu znemožňuje šanci.

85
    Další z postupných akcí Třince skončila zmarem, stopeři domácích mohou sami udělat protiúder.

83
    Blansko tečuje balon mimo hrací plochu. O rozjetí akce se pak snažil Celba, nicméně napálil jen napadajícího protihráče.

82
    Lhotecký nadvakrát zvládl hlavičkový souboj, přičemž mu potom pomohl odkopem z nebezpečného prostoru Lahodný.

81
    Rohový kop se Třinci nevydařil a domácí fotbalisté s klidem odvrací daleko od Halousky.

79
    Akce před třineckým gólmanem nevyšla podle představ Blanska, míč zůstal na hranici vápna a žádná rána nakonec neletěla mezi tyče.