SHC Maloměřice – Plzeň 17:41 (kon.) | Kopřivnice – Nové Veselí 32:27 (kon.) | Zubří – Lovosice 28:28 (kon.)
Hranice – Frýdek-M. 22:23 (kon.) | Jičín – Královo Pole 24:25 (kon.)
TJ Cement Hranice
22:23 (12:12)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 06.03.2021, 18:00 • SH Žáčkova, Hranice • Chance Extraliga mužů • 21. kolo

TJ Cement Hranice – Pepino SKP Frýdek-Místek 22:23 (12:12)
    Nejvíce branek: Magrla 4/3, Zbránek 4, Padalík 3 – Chudoba 8/1, Petrovský 5, Gřešek 3. Rozhodčí: Blanár, Opava. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 5:2. (19:33:29)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Frýdku-Místku, který svého soupeře porazil poměrem. Také druhý poločas nám přinesl vyrovnanou podívanou, která přinášela málo atraktivních momentů. Oba celky se snažily plnit taktické pokyny, navíc o vítězství rozhodla až poslední minuta tohoto zápasu, kdy svému celku vystřelil výhru hostující Zbyněk Bureš.

Konec zápasu. (22:23)

60
    Oddechový čas pro hosty. (22:23)

60
    Oddechový čas pro domácí. (22:23)
    60
    Zbyněk Bureš se přes levou stranu dostal až do zakončení, které poslal přesně mimo dosah. (22:23)
    59
    Na opačné straně se Radim Chudoba napřáhl ke střele z dálky, kterou poslal vedle těla brankáře. (22:22)
    59
    Po dlouhé kombinaci to na sebe vzal Jan Mucha, který otřel míč o tyč, načež skončil až v hostující brance. (22:21)

58
    Závěr tohoto zápasu je hodně napínavý, ani jeden z celků se snaží neudělat žádnou fatální chybu. (21:21)
    56
    Sledovali jsme sedmičku domácího celku, kterou na sebe vzal Petr Magrla, kterému se povedlo srovnat krok. (21:21)

55
    Oddechový čas pro domácí. (20:21)

55
    Oddechový čas pro hosty. (20:21)
    54
    A důležitou trefu zaznamenal také Jakub Padalík, jehož rána se zastavila až v hostující svatyni. (20:21)
    53
    Cement musí výrazně přidat, což pochopil také Petr Magrla, kterému se přesnou ranou povedlo snížit. (19:21)
    51
    Vojtěch Petrovský využívá početní převahu svého celku a po kombinaci se mu povedlo poslat míč k tyči. (18:21)

51
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský). (18:20)
    50
    Frýdek-Místek se dostává ke svému dvacátému zásahu, Mathias Choleva si také v tomto případě věděl rady. (18:20)
    48
    Až nyní se k prudkému zakončení pravou rukou dostal Jakub Padalík, který poslal míč až do šibenice. (18:19)

47
    Domácí celek se snaží neudělat žádnou chybu, a proto sledujeme poměrně dlouhou kombinaci, která zatím nic nepřináší. (17:19)