Valladolid – Getafe 2:1 (kon.) | Elche – Sevilla 2:1 (kon.) | Cádiz – Eibar 1:0 (kon.)
Osasuna – Barcelona 0:2 (kon.)
Elche CF
2:1 (0:0)
Sevilla FC
Sobota 06.03.2021, 16:15 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Španělská LaLiga • 26. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:29:16)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 1:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:11.

Je dobojováno a my se dočkali velkého překvapení. Domácí tým byl po přestávce aktivnější a byl za to odměněn v 70. minutě, kdy se křížnou ranou trefil Raúl Guti. Sevilla se musela pustit do útočení, jenže snaha o srovnání nevyšla, naopak v 76. minutě upravil na dvoubrankový rozdíl Guido Carrillo. Nakonec jsme ale měli náznak dramatu, neboť v 90. minutě snížil Luuk de Jong. Víc už ale hosté nestihli a zápas tak skončil výsledkem 2:1. Elche je se 24 body na 17. místě, Seville patří se 48 body čtvrté místo.

90+6

90+5
    Míč je na polovině Sevilly, tohle už vypadá, že domácí v klidu dohrají.

90+4
    Před Badíu přilétl vysoký centr, k hlavičce se dostal Nasjrí, jeho pokus ovšem přistál na horní síti.

90+3
    Roh pro Elche, provedení však nebylo povedené a dopředu už jde Sevilla.

90+2
    Za protesty po jednom ze soubojů o míč byl žlutou kartou potrestán domácí Fidel.

90+2
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Luismi.

90+2
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Raúl Guti, přichází Diego González.

90
    Rozhodčí bude nastavovat pět minut.

90
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Tak možná tu ještě máme drama na závěr. Na levé straně měl hodně času na centr Acuňa, na jeho pas si naběhlo hned několik hráčů a nejlépe to provedl LUUK DE JONG, jehož hlavička do gólmanova protipohybu znamenala snížení.

89
    Na trávníku leží domácí Crrillo a chytají jej křeče. Takže nehrajeme.

88
    Domácí pouze odkopli co nejdál od vlastní branky, tohle jim v závěru bohatě stačí.

87
    Další akce Sevilly, po centru do šestnáctky se ovšem pískal útočný faul.

86
    Vůbec první střela hostů na branku! Suso udržel míč, přihrál do druhé vlny na Torrerse, jeho tvrdou ránu po zemi ale Badía vyrazil!

85
    Mezi dvěma obránci se prosmýkl Ocampos a chtěl poté z úhlu vystřelit. Úmysl měl dobrý, provedení bylo horší, míč prolétl velký kus nad Badíovou brankou.