Boston – Washington 5:1 (kon.) | Chicago – Tampa 4:3 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 2:3 (po pr.)
Arizona – Minnesota 1:5 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:2 (po pr.) | San Jose – Vegas 4:5 (po pr.)
New Jersey – NY Rangers 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:6 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
St. Louis Blues
Sobota 06.03.2021, 03:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Utkání vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. (05:46:41)

1. David Perron (St. Louis) – 2+0.
    2. Dustin Brown (LA) – 1+1.
    3. Ryan O'Reilly (St. Louis) 0+3.

Česká stopa v utkání

Do utkání nenastoupil žádný český hráč.

Kdo se postavil do brankoviště:

Cal Petersen (LA) – 19 zákroků, tři obdržené branky, úspěšnost: 86,4%. Odchytal 61:04.

Ville Husso (St.Louis) – 28 zákroků, dvě obdržené branky, úspěšnost: 93,3%. Odchytal 59:29.

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 30:22
    Zblokované střely – 13:9
    Vyhraná vhazování – 21:24
    Trestné minuty – 8:6
    Hity – 15:27

Blues, kteří prohrávali ještě minutu před koncem základní hrací doby dokázali nakonec vytěžit z dnešního utkání dva body! Nejprve srovnal při závěrečné power-play svou druhou brankou v zápase David Perron a v prodloužení poté rozhodl střetnutí Mike Hoffman!

61:30 Mike HOFFMAN - 2:3

61:30
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    V avizované výhodě to zahráli Blues skvěle! Ryan O'Reilly míchal s kotoučem, našel Torey Kruga jenž jej předložil MIKEU HOFFMANOVI, který dělovkou z pravého kruhu rozhodl dnešní utkání – 2:3! Asistence: Ryan O'Reilly a Torey Krug.

61:03
    Blues nepůjčili Kings kotouč, ale zatím ani neohrozili branku Cala Petersana.

60:01
    Blues začali prodloužení s kotoučem na svých hokejkách.

60:01

Branka Davida Perrona při power-play třiačtyřicet vteřin před koncem základní hrací doby nám poslala utkání do prodloužení, které začne za malou chvilku.

60:00

59:45
    Zachary Sanford chtěl otočit ještě střetnutí, ale před Petersana se již nedostal.

59:17
    Oddechový čas pro LA.
    59:17 David PERRON - 2:2

59:17
    Risk bez brankáře se Blues vyplatil! Mike Hoffman nejprve uchránil prázdnou branku a poté se vydal s kotoučem do útočné třetiny střelec DAVID PERRON a jeho kulečník o břevno o tyč skončil vyrovnávající brankou – 2:2! Asistence: Mike Hoffman a Ryan O'Reilly.

59:01
    Anže Kopitar dostal kotouč do střední třetiny, tam jej opět získali Blues.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 37. J. Carter (Athanasiou, D. Brown), 41. D. Brown (Kopitar) – 3. Perron (R. O'Reilly, B. Schenn), 60. Perron (Hoffman, R. O'Reilly), 62. Hoffman (R. O'Reilly, Krug)

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Björnfot, Roy, Määttä, Walker – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Athanasiou, Vilardi, J. Carter (A) – Grundström, Lizotte, Wagner – A. Kempe, Moore, Luff – Kupari.
    St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Krug, Faulk (A), Dunn, Scandella, Mikkola, Bortuzzo – Sanford, R. O'Reilly (C), Kyrou – Walker, B. Schenn (A), Perron – Blais, Sundqvist, Hoffman – Clifford, Joshua, MacEachern.

Rozhodčí: McIsaac, Hanson – Galloway, Dunning