Trenčín – Trnava 2:0 (kon.) | Žilina – Ružomberok 3:2 (kon.) | Senica – Pohronie 1:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Sereď 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Dunajská Streda 3:1 (kon.) | Michalovce – Nitra 1:0 (kon.)
FK Senica
1:1 (0:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 06.03.2021, 14:30Niké liga • 22. kolo

Z mé strany je to pro zatím vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (16:26:59)

Statistiky utkání:
    Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 2:3. Rohy: 11:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:18.

Domácí ve druhém poločase nebyli na rozdíl od prvního poločasu lepším týmem a stejně jako jeho soupeře v prvním dějství mohou mluvit o štěstí, když neinkasovali druhou branku. Ačkoliv v průběhu utkání s blížícím se koncem se dostávali do talku, nedostávali se do šancí a tak najednou v 90. minutě vyplaval míč na malém vápně na hlavu Ljubičiče, který největší šanci zápasu proměnil. Ačkoliv se domácí ještě poté snažili urvat výhru, míč do sítě podruhé dostat nedostali a tak toto utkání dopadlo nerozhodně.

90+4

90+4
    Hrdlička získává do svých rukavic další balon.

90+3
    Útočný faul nyní zastavil kontr hostujícího celku.

90+2
    Domácím se vlila krev do žil a zatlačili soupeře před branku.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Senica dala gól! Juraj Piroska našel před branku nabíhajícího MARINA LJUBIČIČE, který se z hranice malého vápna nemýlil.

90
    Přečíslení 3 na 2 hostujícího týmu končí nepřesnou přihrávkou.

89
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Martin Adamec, přichází Ellie Kibonge N'Zeyi.

89
    Samostatný únik hostí končí ofsajdem.

89
    Míč z rohového kopu končí za brankou.

88
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Martin Košťál, přichází Dominik Duda.

87
    Tomáš Fryšták musel vyběhnout až za vápno, aby odkopl míč proti běžícímu soupeři. Následně hosté získávají rohový kop.

87
    Další míč směřující do vápna hostí likviduje do rukavic Libor Hrdlička.

86
    Thomas Heurtaux zastavil rozvíjející se útok, ale sám se těžko zvedá z trávníku.