Královské Vinohrady – Liberec 4:11 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 11:4 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 9:5 (kon.)
Pardubice – Black Angels 7:3 (kon.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 3:7 (kon.) | Střešovice – Sparta 5:6 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
5:6 (2:1, 2:2, 1:2 - 0:1)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 07.03.2021, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Livesport Superliga • 26. kolo

Nejlepší hráči utkání

Filip Langer (0+2) za domácí a za hosty Marek Zouzal (2+0).

Langer nakonec neuhájil první místo v kanadském bodování a Delong jej nakonec dokázal vyrovnat. Oba hráči mají shodně 62 bodů, ovšem vítkovický Delong má větší počet vstřelených branek! A tím se Delong stává vítězem kanadského bodování v základní části v této sezóně! (19:01:54)

Tatran nakonec skončí v tabulce čtvrtý a bude čekat ve volbě soupeřů, jaký soupeř na ně zůstane.
    Dnešním dnes nám tedy skončila základní část hry a Vy můžete za malou chvíli sledovat volbu soupeřů pro play off, kterou Vás provede kolegyně Týn Zíková.

60:47 Jan MARVÁNEK - 5:6

60:47
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN MARVÁNEK, který natáhl ke střele a ta končí v síti. Asistence: Jakub Kolstrunk.

60:01

V závěrečné třetině se Sparta dokázala poprvé dostat do vedení. Tatran pět minut před koncem vsadil na hru bez brankáře, která se jim nakonec vyplatila a dokázali vyrovnat a vynutit si prodloužení.

60:00

59:38
    Oddechový čas pro hosty.
    59:38 Milan MELIŠ - 5:5

59:38
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MILAN MELIŠ, kterému Vítovec přenechal míček a Meliš vyslal nechytatelnou tvrdou a rychlou ránu. Asistence: Ondřej Vítovec.

59:00
    Vítovec dokázal vystřelit a jeho tvrdá rána končí mimo branku Beneše!

58:50
    Střešovicím se výrazně krátí čas...Kolísko zahajuje další kombinaci.

58:14
    Tatran se stále snaží v šesti hráčích, ale jejich tlak je spíše optický bez nebezpečnějších zakončení. Sparta se poctivě brání a zatím neměla šanci vystřelit pořádně míček na prázdnou branku.

56:06
    Tatran si zatím nedokázal vytvořit slibnější střeleckou pozici a spíše točí svého soka v jeho obraně.

55:24
    Kříž zůstane po poradě Tatranu na střídačce a domácí zkouší hru v šesti hráčích.

55:24
    Oddechový čas pro domácí.

55:03
    Beneš svou maskou vyrazil ránu Tlapáka, který se rychle rozběhl do útoku.

54:07
    A jak vypadá minisouboj o první místo v kanadském bodování? Delong vsítil tři branky a na Langera ztrácí jen jeden kanadský bod! V případě rovnosti by byl první Delong, který má na svém kontě více vstřelených branek.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Havlas (Šindelář), 12. Šindelář (Langer), 25. Brautferger (Langer), 28. Papoušek (Meliš), 60. Meliš (Vítovec) – 18. Čermák (Ujhelyi), 24. Zouzal (TS), 26. Juha (Bartoš), 43. Zouzal (Garčar), 51. Beneš (Krbec), 61. Marvánek (Kolstrunk)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Rod, Papoušek – Jak. Kolísko, Kreysa, Langer – Havlas, Brautferger, Novotný – Navrátil, Meliš, Švéda – Šindelář.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Dolejš, Pruner – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Beneš, Kozák – Pažák, Čermák, Kareš – Krbec, Hurt.

Rozhodčí: František Pangerl a Jiří Šedivý