Minnesota – Vegas 2:0 (kon.) | Colorado – Arizona 2:3 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.)
Edmonton – Ottawa 3:2 (kon.) | Vancouver – Montreal 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 6:5 (po pr.)
San Jose Sharks
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
St. Louis Blues
Úterý 09.03.2021, 03:00 • SAP Center, San Jose • NHL

Z mé strany už je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný úterní den. Na počtenou! (05:49:42)

3. Ryan Donato (SJS) – 0+2

Přestože St. Louis asi bylo lepším týmem, tak dva body dnes bere domácí San Jose. Dvakrát v utkání prohrávalo, ale dvakrát dokázalo vyrovnat. O rozhodující trefu se nakonec v prodloužení postaral Evander Kane, který si připsal devátý gól v sezoně. Dnes jsme sledovali dva dvoubodové hráče, kterými byli Ryan Donato a Ryan O'Reilly.

60:41 Evander KANE - 3:2

60:41
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Prodloužení trvalo jen 41 sekund, mezitím se událo několik zajímavých akcí. Na jedné straně neuspěl O'Reilly, jenž svůj průnik po křídle možná překombinoval. To byla voda na mlýn pro Žraloky, kteří vyrazili kupředu. Erik Karlsson načasoval pas pro EVANDERA KANEA, který zamířil z levé strany naprosto přesně pod lapačku Villeho Hussa. 3:2 po prodloužení. Asistence: Erik Karlsson.

60:01

Ve třetí třetině se prosadil pouze Logan Couture. To znamená, že po šedesáti minutách je stav 2:2 a my uvidíme prodloužení tří proti třem.

Střely na bránu po 3. třetině: 19 – 26

60:00

59:41
    Základní hrací doba se už jen dohrává. Je jasné, že o majiteli dvou bodů bude muset rozhodnout prodloužení, možná i dojde na nájezdy.

59:10
    Křížná přihrávka Ryana O'Reillyho adresáta nenašla. Pro kotouč si tak mohl dojet Brent Burns.

58:33
    St. Louis sice bylo aktivní, jenže k ráně se neprobilo. San Jose už pozorně brání a rozhodně si nechce nechat utéct alespoň ten bod, který by mělo za remízu po základní hrací době zajištěno.

58:13
    Icing domácího celku. Bude se vhazovat před Devanem Dubnykem.

57:39
    Od Justina Faulka se puk nebezpečně odrážel směrem na Hussa, ale gólman Blues nakonec zakročil pravým betonem.

57:02
    Žabičku Couturea si nedokázal pokrýt Evander Kane. Ke střele se tak druhý jmenovaný nedostal.

56:27
    Dnes aktivní Donato si dělal prostor na pravém křídle, ale proti přesile hokejistů v bílých dresech rozhodně uspět nemohl.

56:00
    Do konce třetí třetiny chybí už jen čtyři minuty. Bluesmani momentálně drží puk ve své moci.

55:26
    Sledujeme ale velmi zajímavé chvíle před oběma svatyněmi. Je zřejmé, že celky se snaží překlopit utkání na svou stranu.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 27. Vlasic (Donato, Marleau), 48. Couture (Donato, Balcers), 61. E. Kane (E. Karlsson) – 5. Mikkola (Tarasenko, R. O'Reilly), 40. B. Schenn (Perron, R. O'Reilly)

San Jose Sharks: Dubnyk (M. Jones) – Burns (A), Ferraro, E. Karlsson (A), Knyžov, Vlasic, R. Šimek – Labanc, Couture (C), E. Kane – Nieto, Gambrell, Balcers – Donato, Marleau, Leonard – Gabriel, Kellman, Blichfeld.
    St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Faulk, Krug, Scandella, Dunn, Bortuzzo, Mikkola – Tarasenko (A), R. O'Reilly (C), Kyrou – Perron, B. Schenn (A), Hoffman – Blais, Sanford, N. Walker – MacEachern, Joshua, Clifford.

Rozhodčí: McIsaac, Rehman – Knorr, Dunning

Diváci: bez diváků