Čeljabinsk – Ufa 0:3 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Kazaň 1:4 (kon.)

Július Hudáček (SPM) – 24 zákroků, 92,3% úspěšnost
    Martin Bakoš (SPM) – 1+0, 3 střely na branku, čas na ledě: 17:09. (19:50:14)

Střely na branku ve třetí třetině: 4:12!
    I střelecky šli hosté zatím, aby dokázali rozhodnout již ve třetí třetině a nedostat zápas do prodloužení.
    Střely celkem v zápase: 19:27!

CSKA nakonec dokázalo vstřelit rozdílovou trefu a nasměřovat své kroky k postupu. Bylo jasné, že tým který se dokáže prosadit jako první, tak bude mít velkou výhodu v závěru. Což se nyní potvrdilo a CSKA Moskva je jedním z postupujících do čtvrtfinále. Tuto sérii zvládla poměrně snadno a už bude vyhlížet svého dalšího soupeře!

59:40 Ivan TĚLEGIN - 1:3

59:40
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je IVAN TĚLEGIN, který vytěžil z toho, že jeho spoluhráči dokázali ve svém pásmu vybojovat puk a pojistil výhru svého týmu do prázdné branky. Asistence: Brendan Leipsic a Andrej Loktionov.

59:08
    Spartak vyhrál buly a ujal se kombinace.

59:02
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Zakázané uvolnění a nyní nejspíše dojde k time outu Spartaku a uvidíme poslední šanci domácích, jak ještě zvrátit stav zápasu.

58:34
    Moskva to zatím zvládá velmi dobře defenzivně. Hudáček už se hlásí o přechod na střídačku.

58:00
    Spartak má sice puk, ale nemá pásmo a zatím je Hudáček ve své brance.

57:23
    Spartak bojuje o puk u zadního mantinelu a snaží se dostat puk pod svou kontrolu, aby mohl začít hrát power play.

56:54
    Soupeř nyní neudržel puk u modré čáry a hráči Moskvy důrazně dostávají puk do středního pásma!

56:13
    CSKA zvládlo útok soupeře a ihned se dokázalo dostat k puku a postupně jej dostat z vlastní třetiny.

55:21
    Hosté z kratšího pobytu v pásmu nic nevytěžili, avšak na druhou stranu Spartaku nedovolili zaútočit.

54:31
    Hosté se nyní zdržují v pásmu soupeře a snaží se být stále aktivní a nedostat se pod potenciální tlak ze strany soupeře.

53:40
    Domácí celek je tedy několik minut od vyřazení. Spartak určitě nyní vrhne všechny síly do útoku, což by na druhou stranu mohla být voda na mlýn pro CSKA.
    53:08 Brendan LEIPSIC - 1:2

53:08
    Autorem branky je BRENDAN LEIPSIC, který byl zaparkovaný před brankou a z daného souboje o puk za brankou Hudáčka, nakonec Loktionov dokázal sebrat puk a přesně přihrát na Leipsice. Asistence: Andrej Loktionov.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Bakoš (Lehterä) – 27. Slepyšev (M. Robinson), 54. Leipsic (Loktionov), 60. Tělegin (Leipsic, Loktionov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – D. Višněvskij, Rylov, Djuse, Zubarev, Kulik, Sokolov, Nikišin – Zlobin, Kara, Averšin – Torčeňuk, Talalujev, M. Cyplakov – Zubov, R. Hanzl, Nikoncev – Fjodorov, Širokov, Lehterä – Bakoš.
    CSKA Moskva: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Dahlbeck, Ar. Sergejev, Kiselevič, Gilmour, M. Robinson, Blažijevskij, Rykov – Afanasjev, Světlakov, Tělegin – Sorkin, Loktionov, Leipsic – Alexandr Popov, Mamin, Okulov – Šalunov, P. Karnauchov, Slepyšev – Andronov.

Rozhodčí: S. Beljajev, E. Gamalej – N. Novikov, Y. Parikov