Pittsburgh – NY Rangers 4:2 (kon.) | NY Islanders – Boston 2:1 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Buffalo 5:4 (2:0 po s.n.)
Washington – New Jersey 5:4 (po pr.) | Columbus – Florida 2:4 (kon.) | Carolina – Nashville 3:2 (po pr.)
Toronto – Winnipeg 3:4 (kon.) | Detroit – Tampa 3:4 (po pr.) | Dallas – Chicago 6:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Philadelphia Flyers
5:4 (1:3, 2:1, 1:0 - 0:0)
Buffalo Sabres
Středa 10.03.2021, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji ničím nerušený zbytek noci! (03:59:46)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 33:20 (9:8, 12:6, 9:4 – 3:2)
    Zblokované střely – 11:24
    Vyhraná vhazování – 30:23
    Trestné minuty – 4:8
    Hity – 23:28

Letcům dnes nevyšla první třetina, po které prohrávali 1:3. Ve druhé části dokázali toto manko stáhnout na 3:4 a necelých šest minut před koncem pak poslal duel v přesilovce do prodloužení Shayne Gostisbehere. V něm gól nepadl a obrat tak Letci dovršili v nájezdech. Vítězný zásah si připíše Sean Couturier.

V nájezdech byli lepší hokejisté Philadelphie, kteří tak dotáhli do úspěšného konce obrat v zápase, v němž prohrávali už 2:4. Na domácí straně proměnili své pokusy Sean Couturier i Nolan Patrick, naopak brankář Letců Elliott v obou případech vychytal hostující exekutory.

Sean COUTURIER - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
    Autorem vítězné branky je SEAN COUTURIER.
    Casey MITTELSTADT

2. série
    2:0
    Casey Mittelstadt musel dát. Po forhendové kličce však nedokázal zasunout puk přes pravý beton Elliotta za brankovou čáru a Letci tak vítězí!
    Nolan PATRICK

2. série
    2:0
    Nolan Patrick se trefil nad lapačku a zvýšil náskok Flyers!
    Rasmus DAHLIN

1. série
    1:0
    Rasmus Dahlin na hostující straně trefil levý beton Elliotta.

1. série
    1:0
    Sean Couturier skóruje střelou na vyrážečku.

Samostatné nájezdy začínají.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 2. J. van Riemsdyk (Farabee, Couturier), 23. K. Hayes (Laughton, Braun), 36. Giroux (Voráček, Provorov), 55. Gostisbehere (Couturier, Farabee), rozh. náj. Couturier – 5. S. Reinhart (Cozens, Hall), 10. Sheahan (E. Staal, Olofsson), 17. S. Reinhart (Hall, Dahlin), 27. Montour (Okposo, Rieder)