Minnesota – Vegas 4:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 7:1 (kon.) | Colorado – Arizona 2:1 (po pr.)
Anaheim – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:5 (kon.)
Colorado Avalanche
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 11.03.2021, 03:10 • Ball Arena, Denver • NHL

54:21
    Colorado bude hrát díky faulu na MacKinnona další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Jakob Chychrun (ARI).

49:59
    Derick Brassard (ARI) vysekl Jostovi hůl z rukou, a tak dostává dvě minuty za sekání a Colorado bude hrát za čtyři vteřiny svou přesilovou hru.

48:04
    Jenže při ofsajdu domácích bylo na ledě hned šest bruslařů Colorada, a tak si Arizona zahraje přesilovou hru. Trest odpyká Brandon Saad (COL).

45:24
    Johan Larsson (COL) však následně podrazil Toewse, a dostává tak za to dvě minuty.

33:28
    A nyní k tomu Avs dostávají skvělou příležitost v podobě přesilové hry, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Nick Schmaltz (ARI).

29:15
    Arizona si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za hrubost vyloučen Gabriel Landeskog (COL).

23:10
    A další průnik hostující obranou, když si to O´Connor nasměroval přesně mezi obránci Arizony a jel sám na Raantu, jenže jeho klička do bekhendu byla nepřesná. Nicméně je tu alespoň přesilovka, protože je na dvě minuty vyloučen Alex Goligoski (ARI) za sekání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 2. Saad (Burakovsky, D. Toews), 65. Landeskog (Girard) – 39. Pitlick (Chychrun, Keller)

Colorado Avalanche: Grubauer (Miska) – D. Toews, Girard (A), Pateryn, Graves, MacDonald, Renouf – Rantanen (A), MacKinnon, Landeskog (C) – Saad, Kadri, Burakovsky – Ničuškin, Jost, Donskoi – Calvert, Bellemare, O'Connor.
    Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Hjalmarsson (A) – Crouse, Schmaltz, Garland – Keller, Dvorak, Pitlick – Brassard (A), Jo. Larsson, Kessel – Caggiula, Chaput, Fischer.

Rozhodčí: McIsaac, Dwyer – Gawryletz, Murray.

Diváci: Bez diváků