Minnesota – Vegas 4:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 7:1 (kon.) | Colorado – Arizona 2:1 (po pr.)
Anaheim – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:5 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:1 (1:0, 1:0, 0:1) Stav série: 2:0
HC Kometa Brno
Čtvrtek 11.03.2021, 15:00 • Ostravar aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Osmifinále

58:44
    Vejmelka sprintuje na střídačku.

51:41
    Komplikace pro vítkovické, na trestnou lavici odjel Koch, který si vykoledoval 2+2 minuty za hru vysokou holí.

51:13
    Mueller předvedl výbornou samostatnou akci, která ale nekončí gólem.

48:55
    Znovu se bude hrát v nerovném počtu hráčů, sekáním se provinil Zámorský.

46:25
    Během komerční přestávky se na trestné lavici usazuje domácí Kalus, který si vypomohl sekáním. Hosté mají velkou šanci srovnat.
    43:44 Filip KRÁL - 2:1
    Zdroj: Hokejka TV

43:44
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku, po sérii nahrávek skončil puk znovu u FILIPA KRÁLE, který s pomocí břevna umisťuje puk za Dolejše – 2:1. Asistence: Jakub Klepiš, Petr Holík.

42:11
    Na trestnou lavici usedá podruhé za sebou domácí Krenželok, který bude pykat za hru vysokou holí.

36:55
    Hostující Schneider se dostal do úniku, byl ale tísněn a vítkovickou klec minul.

35:18
    Za hrubost odjíždí za katr hostující Kusko.

32:11
    Hostujícího hráče zastavil nedovoleně Krenželok, a po komerční přestávce bude potrestán za podrážení.
    31:26 Vladimír SVAČINA - 2:0

31:26
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovičtí zvyšují z protiútoku, Koch zavezl kotouč do pásma, z mezikruží nahrál na Mikysku, kterému se podařilo počkat na vyjetí Vejmelky a za ním poslat puk, ten se ale za brankovou čáru nedostal, ale dobře postavený VLADIMÍR SVAČINA jej napodruhé umisťuje do prázdné klece – 2:0. Asistence: Josef Mikyska, Patrik Koch.

27:26
    Obrovskou šanci měl Kalus, který dostal přihrávku od mantinelu mezi kruhy a byl před brankou sám, ale zamířil nepřesně!!

27:01
    Síly na ledě srovnává Mallet, který zahrál vysokou holí. Oba týmy hrají ve čtyřech.

25:52
    Za krosček je potrestán hostující Král.

24:10
    Hosté se radují z gólu, ale ten nemohl být uznán pro posunutou branku.

23:35
    Za hrubost si odpyká dvě minuty domácí Lakatoš, který k tomu navíc vyfasoval osobní desetiminutový trest. Dvouminutovku odpyká Fridrich.

19:53
    Vítkovický Polák se dostal až k Vejmelkovi, nebyl úspěšný, ale následná střela Krenželoka měla velké ambice, hostující gólman měl ale dobrý výhled.

18:52
    Další ze strkanic tentokrát probíhá v útočném pásmu Vítkovic. Znovu se bude vylučovat na obou stranách. Za domácí bude pykat Koch, za hosty pak Bondra. Oba za hrubost. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

16:55
    Rychlý protiútok hostů není zakončen brankou, ale Rákos s Vincourem byli blízko.

15:22
    Přísné vyloučení posílá Mikysku na trestnou lavici za podrážení, hosté mohou srovnat v přesilové hře.

12:17
    Během komerční přestávky na trestnou lavici usedne domácí Schleiss, ale také hostující Rákos, oba za hrubost. Oba týmy hrají ve čtyřech.
    09:36 Alexandre MALLET - 1:0

09:36
    Kalus přihrál přes střední pásmo volnému ALEXANDRE MALLETOVI, který ujížděl sám na branku, jeho střela na vzdálenější tyč našla skulinku pod Vejmelkovou vyrážečkou – 1:0. Asistence: Marek Kalus.

05:49
    První přesilovka pro domácí, za podrážení je vyloučen hostující Střondala.

02:36
    Trestná lavice bude obsazena na obou stranách, za vítkovické bude pykat Svačina za napadení, za Kometu je potrestán Gulaši, který se provinil podrážením. Oba týmy hrají ve čtyřech.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 10. Mallet (M. Kalus), 32. Svačina (J. Mikyska, Koch) – 44. F. Král (Klepiš, P. Holík)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Peksa) – Pyrochta, R. Polák (C), Galvinš, Gewiese, Koch, L. Kovář, R. Černý – L. Krenželok (A), Hruška (A), Lakatoš – Svačina, J. Mikyska, Schleiss – Mallet, Flick, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dej.
    HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – F. Král, Zámorský, Bartejs, Holland, Gulaši, Kučeřík – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller (A) – Vincour, Rákos, Klepiš (A) – Plášek ml., Střondala, Schneider – Bondra, Kusko, Šoustal – Valský.

Rozhodčí: Hodek, Horák – Lhotský, Svoboda