Minnesota – Vegas 4:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 7:1 (kon.) | Colorado – Arizona 2:1 (po pr.)
Anaheim – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0) Stav série: 1:0
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 11.03.2021, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off Chance ligy • Osmifinále

Vsetín urval první bod v předkola až po samostatných nájezdech, ve kterých se prosadil jediný střelec a tím byl David Březina. Dnešní utkání určitě stálo oba celky spoustu sil, ale hned zítra pokračujeme znovu, začínáme znovu v 17:30. Děkuji vám za pozornost při sledování dnešního přenosu a ze Vsetína přeji hezký večer. (20:48:24)

David BŘEZINA - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK ROBE Vsetín.
    Autorem vítězné branky je DAVID BŘEZINA.

Samostatné nájezdy začínají.

Samostatné nájezdy zahájí tým HC Slovan Ústí nad Labem.

Ani 80 minut hry nám neurčilo vítězství první bitvy této série. Zpočátku prodloužení měl více ze hry Vsetín, ale Ústí se také dokázalo osmělit. Útočné akce se střídaly na obou stranách, ale byl to spíš tuhý boj o každý metr ledu. Utkání je nesmírně vyrovnané a o vítězi nakonec budou muset rozhodnout samostatné nájezdy, které započnou po krátké úpravě ledové plochy.

80:00
    Prodloužení skončilo.

79:56
    Vsetín byl blízko vítězství, ale Půček ani Babka nebyli schopní z mezikruží prostřelit obrannou zeď Ústí.

79:49
    Berger nyní šikovně přenechal kotouč Zemanovi, jenž okamžitě vypálil z voleje, také Hamalčík se teď blýskl pohotovým zákrokem.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 50. Štach (A. Zeman), rozh. náj. Březina – 20. Severa (Trávníček)