FC Slovan Liberec
2:1 (0:1)
FK Teplice
Pátek 12.03.2021, 18:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 23. kolo

Ve 23. kole FORTUNA:LIGY jsme sledovali zajímavý zápas, z vítězství se nakonec radoval favorit utkání, Liberec. Ovšem tři body se nerodili hladce. Do vedení se dostali v prvním poločase Teplice, když si vlastní branku vstřelil Sadílek. Rabušic měl možnost ještě před pauzou srovnat, ale penaltu neproměnil. Do druhé půle naskočil Liberec velmi aktivně a téměř po celou dobu útočil a snažil se alespoň srovnat. Odměnou mu byly dvě branky, jednou se trefil Rabušic a obrat dokonal v devadesáté minutě Rondić. Liberec nad Teplicemi po hektickém závěru zvítězil 2:1. (20:00:25)

90+7

90+6
    Sudí se nakonec dohodli, že se ve hře bude pokračovat.

90+5
    Dlouhý nákop brankáře Teplic skončil ve vápně, zde upadl Jukl a dožaduje se penalty.

90+4
    Liberec stále hraje na půlce soupeře.

90+3
    Teplický fotbalista zahrál rukou a zmařil další šance svého týmu na útok.

90+2
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jhon Mosquera, přichází Michal Fukala.

90+2
    Nečas drží míč u rohového praporku a nepouští Teplice do šance.
    90. Imad RONDIĆ - 2:1

90
    Liberec právě vstřelil branku!
    Slovan zúročil velký tlak a vstřeluju branku na 2:1. Mosquera poslal načechraný centr do vápna. Zde číhal IMAD RONDIĆ a hlavou nedal brankáři šanci.
    89. Knobloch zaváhal při odkopu, pak odzbrojil Vukadinoviče

89
    Knobloch se hodně ukopl a málem nabídl obrovskou šanci Vukadinovićovi, který by zakončoval do prázdné branky. Liberecký brankář naštěstí pro domácí včas zareagoval a balón vypíchl.

87
    Faul Nečase vysvobozuje hosty od tlaku.

86
    U balónu i nadále Liberec, Teplice se snaží již bránit remízu a do útoku se příliš neženou.

84
    Nečas si skvěle převzal míč od Rabušice a liberecký záložník zkusil i vystřelit, stopeři jeho snahu zblokovali.

83
    Koscelník byl faulován na pravém křídle a Liberec má šanci ohrozit branku soupeře ze standardní situace.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Vukadin Vukadinović.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ladislav Kodad, přichází Tomáš Kučera.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Ruben Droehnle.