Lazio – Crotone 3:2 (kon.) | Atalanta BC – Spezia 3:1 (kon.)
FC Crotone
Pátek 12.03.2021, 15:00Italská Serie A • 27. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:54:35)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 10:11.

Utkání končí! Lazio nakonec proti poslednímu Crotone ubojovalo vítězství 3:2. Celek z italské metropole totiž poslal po patnácti minutách do vedení Sergej Milinković-Savić. Na jeho zásah odpověděl ve třicáté minutě Simy, ale deset minut před přestávkou vrátil Laziu vedení Luis Alberto. Krátce po změně stran získali hosté možnost zahrávat pokutový kop, který proměnil Simy. Lazio poté rozjelo ofenzivní tlak, ale dlouho se nemohlo prosadit. Až pět minut před koncem propálil míč do sítě Caicedo.

90+4

90+3
    Pepe Reina si dal pozor na centr z pravé strany a schoval míč do rukavic. Domácí brankář balón odkopl na polovinu soupeře.

90+2
    Lazio mohlo v nastavení definitivně rozhodnout o svém triumfu! Na přihrávku do vápna si naběhl Correa, jehož projektil skončil nad břevnem!

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Giuseppe Cuomo sprintoval s míčem do pokutového území, jenže jeho centr přiletěl jen do míst, kam si pro něj dokráčel gólman Pepe Reina.

89
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Jacopo Petriccione, přichází Samuel Di Carmine.

88
    Sergej Milinković-Savić zastavil výborným skluzem rodící se akci soupeře a odehrál míč do bezpečí. Lazio má závěrečné minuty pod kontrolou.

87
    Felipe Caicedo se hnal za dalším nákopem na polovinu soupeře, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a obránce mu míč ukopl do autu.
    85. Felipe CAICEDO - 3:2

85
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Lazio se pět minut před koncem potřetí v dnešním souboji dostává do vedení! Zpoza velkého vápna střílel Gonzalo Escalante, jehož pokus si ještě zpracoval FELIPE CAICEDO a dělovkou rozvlnil síť!

85
    Lazio zahrávalo přímý kop v blízkosti velkého vápna. Do šestnáctky přiletěl nadýchaný centr z levé strany, ale obrana si dala dobrý pozor.

84
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Andreas Pereira.

84
    Žlutou kartu dostává Jacopo Petriccione (FC Crotone).

83
    Adam Únás na levé straně získal odražený míč, chtěl obejít Patrica, nicméně domácí zadák mu nedal prostor a odkopl míč do bezpečí.

82
    Giuseppe Cuomo přečetl přihrávku na pravou stranu a před rozběhnutým Patricem odehrál míč do bezpečí.

81
    Ahmad Benali si dal pozor na centr z levé strany a odhlavičkoval míč před Immobilem ven ze šestnáctky. Crotone je velmi blízko k zisku cenného bodu.

Tomáš Kubečka

Branky: 15. S. Milinković-Savić (S. Radu), 40. Alberto (Immobile), 85. F. Caicedo (Escalante) – 30. Simy (Magallán), 50. Simy (pen.)

Karty:   79. Únás (COE), 84. Petriccione (COE)

S. S. Lazio: Reina – Patric, Acerbi, S. Radu (84. Pereira) – Marušić, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva (71. Escalante), Alberto, Fáris (71. Lulić) – Immobile (77. F. Caicedo), Correa (77. Muriqi).
    Náhradníci: Alia, Strakoša – F. Caicedo, Escalante, Cataldi, Hoedt, Lulić, Muriqi, Musacchio, Parolo, Pereira.

FC Crotone: Cordaz – Magallán (46. Cuomo), Golemić, Luperto – P. Pereira (71. Benali), Messias, Petriccione (89. Di Carmine), S. Molina, Reca (66. Rispoli) – Únás, Simy.
    Náhradníci: Crespi, Festa – Benali, Cuomo, Di Carmine, Henrique, Rivière, Rojas, Rispoli, Vulić, Zanellato.