NHL
Minnesota – Arizona 4:0 (kon.) | St. Louis – Vegas 4:5 (po pr.) | Edmonton – Ottawa 6:2 (kon.)
Colorado – Los Angeles 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 0:6 (kon.) | Boston – NY Rangers 0:4 (kon.)

Tomáš Nosek (VEG) 1+0, 0 účast, 3 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 13:37

Je konec! St. Louis Blues se v průběhu třetí třetiny povedlo zvrátit výsledek ve svůj prospěch, avšak soupeř si připsal rychlou vyrovnávací branku, díky které jsme museli jít do prodloužení. V něm byl vyloučen domácí obránce Krug, načež soupeř dokázal početní převahu využít, čímž vybojoval druhý plusový bod. Vegas i tak promarnilo dvoubrankové vedení, v jednu chvíli se dokonce dostalo do kritické pozice, neboť pár minut před koncem řádné hrací doby prohrávalo, výsledek však dokázalo zvrátit a zvítězit.

62:38 Reilly SMITH - 4:5

62:38
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Tak přeci jenom Vegas využívá přesilovou hru! Po rychlé kombinaci to měl do střelecké pozice REILLY SMITH, kterému se prudce povedlo zamířit přesně k bližší brankové konstrukci, kam se Binnington sice natáhl, avšak na puk nakonec nedosáhl.
    Asistence: Jonathan Marchessault, Alec Martinez.

62:09
    Vegas se tato přesilová hra zrovna moc nedaří. Binnington si zatím připsal pouze jeden zákrok, při druhém střeleckém pokusu došlo ke zlomení hokejky.

61:15
    Hosté se dokázali prosadit na vhazování, což znamenalo prostor pro kombinaci. Nakonec to nahrávkou křížem zkoušel Stone, který trefil pouze hokejku.

60:58
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Torey Krug – 2 min., podrážení).

60:10
    Úvodní vhazování prodloužení dopadlo lépe pro domácí celek, který se jako první vydal do vlastního obranného pásma, kde rozehrávku napadal Karlsson.

60:01

60:00

59:51
    Do přečíslení se nyní dostal hostující Roy, který ale minul branku.

59:21
    Běží nám poslední minuta třetí třetiny, delší dobu čekáme na jakýkoliv střelecký pokus, zřejmě se půjde do prodloužení.

57:49
    Do konce zápasu nezbývá moc času a zřejmě dojde k prodloužení, ani jeden z týmů se totiž snaží neudělat žádnou chybu.

56:26
    Stone se sympatickým způsobem protáhl až do prostoru pro zakončení, které poslal přímo doprostřed branky, což znamenalo snadnou práci pro brankáře.

55:09
    Scandella musel spěchat směrem dozadu, načež se mu povedlo rozehrát k mantinelu. V souboji ovšem vypíchl kotouč Theodore, s pukem ale hraje protihráč.

David Suchý

Branky a nahrávky: 26. R. O'Reilly (Faulk, Sanford), 34. Tarasenko (Blais, Bortuzzo), 45. Sanford (Hoffman, Kyrou), 51. Perron (B. Schenn, Tarasenko) – 15. Mark Stone (Stephenson, Pacioretty), 16. Marchessault (R. Smith), 31. Nosek (Coghlan, N. Roy), 52. Martinez (Theodore, N. Roy), 63. R. Smith (Marchessault, Martinez)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Krug, Scandella, Dunn, Bortuzzo, Mikkola – Tarasenko (A), R. O'Reilly (C), Kyrou – Perron, B. Schenn (A), Hoffman – Blais, Sundqvist, Sanford – MacEachern, Joshua, Clifford.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Thompson) – Theodore, Martinez, Whitecloud, Hague, Coghlan, McNabb – Mark Stone (C), Stephenson, Pacioretty – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault (A) – Tuch, Glass, N. Roy – Reaves, Nosek, Kolesar.

Rozhodčí: O'Rourke, Pochmara – Gawryletz, Marquis