KFC Komárno – Púchov 0:2 (kon.) | Dubnica – Žilina B 1:1 (kon.) | Bardejov – FC Košice 1:2 (kon.)
B. Bystrica – Podbrezová 1:0 (kon.) | Trebišov – Skalica 0:0 (odl.)
Partizán Bardejov
1:2 (1:1)
FC Košice
sk Sobota 13.03.2021, 14:30 • Mestský futbalový štadión Vranov - umelá tráva • MONACObet liga • 20. kolo

Košičania to zvládli, vyhrávajú tretíkrát po sebe po góloch Pačindu z penalty a Junga po rohovom kope 2:1. Bardejov na jar vôbec prvý raz prehráva, na body nestačilo ani vyrovnanie kapitána Horvátha. (16:30:27)

90+2

90+2
    Košice to robia výborne, zdržujú čas a navyše získali rohový kop.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty, Bardejov sa bude pokúšať o vyrovnanie v početnej nevýhode.

90
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Jakub Sedláček (Partizán Bardejov) za vyjadrenie nesúhlasu s rozhodnutím rozhodcu.

90
    Žltú kartu dostáva Jakub Sedláček (Partizán Bardejov).

90
    Tlak Partizána sa končí až faulom na polovici Košíc.

89
    Prichádzajú úplne posledné možnosti na zlom. Matúš Kira sa vyznamenáva a chytá tento pokus z hranice šestnástky.

88
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Gyuhyun Jung, prichádza Peter Kavka.

87
    Košičania kúskujú hru striedaniami, po tom spred troch minút chystajú už ďalšie.

86
    Žltú kartu dostáva Güytho Marcus Renwick Mijland (Partizán Bardejov).

85
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Kamil Karaš, prichádza Samuel Gladiš.

84
    Nie, nie, teraz to Košice ustáli a sú opäť o čosi bližšie trom bodom.

83
    A získali roh. Tak žeby aj štvrtý raz z toho niečo bude?

82
    Až teraz sa Bardejov dostáva k akej-takej príležitosti. Domáci obliehajú šestnástku protivníka.

80
    Ubehla ďalšia minúta a lopta sa ani len nepriblížila k šestnástke Matúša Kiru.

79
    Partizán po inkasovanom góle zaskočený a vôbec sa nevie dostať do ofenzívy. Košice sa riadia heslom, že najlepšia obrana je útok.

77
    Ofsajdové postavenie hosťujúceho hráča zastavilo nádejnú akciu.

76
    Boli to dva rohové kopy, ktoré dostali Bardejov pred gólom pod tlak. Košičania štvrťhodinu pred koncom vedú 2:1.