NHL
Minnesota – Arizona 4:0 (kon.) | St. Louis – Vegas 4:5 (po pr.) | Edmonton – Ottawa 6:2 (kon.)
Colorado – Los Angeles 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 0:6 (kon.) | Boston – NY Rangers 0:4 (kon.)
Columbus – Dallas 4:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:2
HC Dynamo Pardubice
Sobota 13.03.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Generali play off Tipsport extraligy • Osmifinále

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (20:54:39)

Energie dokázala po vyrovnání dvě minuty před koncem třetí třetiny rozhodnout až v sedmnácté minutě prodloužení. I zítra se tedy tady v Karlových Varech bude hrát další zápas předkola.

77:21 Martin KOHOUT - 2:1
    Zdroj: Hokejka TV

77:21
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Energie tedy získává první zápas. Střelcem rozhodující branky se tedy MARTIN KOHOUT, který propašoval puk za Kloučka po Rachůnkově přihrávce. Asistence: Tomáš Rachůnek.

Situace je stále zkoumána na videu.

Gól byl po konzultaci s videorozhodčím uznán. Pardubice ale zkoušejí ještě coach challenge.

77:21
    Možná je rozhodnuto! Po ráně jednoho z energetiků skončil puk za brankovou čárou. Nepřehlednou situaci ale bude přezkoumávat videorozhodčí.

77:13
    Kohout nevyužil nahrávku.

76:43
    Pochobradský vystřelil zprava z úhlu, Novotný ale jeho střelu zablokoval.

75:40
    Šenkeřík tvrdě pálil od modré, Kloučkovu klec ale vysoko přestřelil.

75:24
    Dynamo v postavení mimo hru.

74:25
    Libor Zábranský zastavil vlastním tělem ránu jednoho z protihráčů, zabránil tak využití Novotného chyby při rozehrávce.

73:30
    Zohorna pálil zpoza levého kruhu, Novotný ale jeho ránu vyrazil.

72:59
    Daniel Kowalczyk (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

72:28
    Rachůnek zkoušel dorazit puk za Kloučka, trefil ale jen tyč.

71:08
    Energetici brání ze všech sil, a tak se hostům nedaří vystřelit.

69:38
    Beránek vystřelil z úhlu bekhendem, puk ale skončil na mantinelu za bránou Dynama.

69:13
    Filip Novotný znovu zasahuje, zachytil ránu z mezikruží, a tak je stav stále beze změny.

68:38
    Hladonik se dostal k zakončení zleva, pardubickou klec ale minul.

68:28
    Novotný čaruje! Kotouč se po nahození ocitl před karlovarským brankovištěm, Novotný ale dokázal i vleže zasáhnout a puk na poslední chvíli zasáhnout.

67:53
    Energie vyhazuje na zakázané uvolnění.

67:00
    Vondráček zachytil rozehrávku hostí v útočné třetině, rychlá střela mu ale nevyšla.

66:39
    Roman pálil zleva, trefil ale boční síť Novotného brány.

65:51
    Redlich to zkusil z otočky, bohužel pro domácí ale minul.

65:12
    Mikyska tvrdě pálil od modré, brankář Dynama ale vytáhl parádní zákrok lapačkou.

64:29
    Koblasa stál na konci karlovarské kombinace a zakončoval z levého kruhu, bránu hostí ale minul.

64:11
    Flek se vydal sám do útoku a pálil z levého kruhu, trefil však jen horní tyč pardubické svatyně.

63:52
    Hosté posílají puk do bezpečí.

62:55
    Ondřej Vála (PCE) míří na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

62:55
    Kohout se tentokrát dostal do úniku, sám proti Kloučkovi ale neuspěl.

62:18
    Kohout mohl rozhodnout prodloužení poté, co zachytil Kloučkovu rozehrávku, jeho střela směrem na odkrytou klec ale úspěšná nebyla.

61:53
    Pardubice se agresivně tlačí do útoku a snaží se rozhodnout.

60:48
    Dynamo se dostalo ke střele, Energii ale podržela tyč a rychlá reakce Novotného.

60:20
    Energie začíná prodloužení úmyslným ofsajdem.

60:01

Infarktová poslední třetina nakonec přinesla energetikům potřebné vyrovnání. Po tlaku a sněžení se dostal k vyrovnávací brance dvě minuty před koncem Martin Kohout, který tečoval Flekovo nahození za Kloučkova záda. Karlovarští tak ještě mají šanci prodloužit sérii alespoň o zápas. Dvacetiminutové prodloužení začne v 20:10

60:00

59:43
    Skuhravý pálil ze středního pásma, Kloučkovu klec ale minul.

59:29
    Dynamo se při průniku do útočné třetiny dostává do ofsajdu.
    57:58 Martin KOHOUT - 1:1

57:58
    Je vyrovnáno! Jakub Flek poslal puk na bránu, kde jej za Kloučkova záda tečoval MARTIN KOHOUT. Obrovská radost karlovarské střídačky a možnost pro domácí ještě zvrátit tuto sérii. Asistence: Jakub Flek, Tomáš Rachůnek.

56:42
    Pulpán předal Koblasovi, který pálil zpoza levého kruhu. I tuto šanci ale Klouček zastavil.

56:31
    Šenkeřík pálil od modré, Klouček ale puk chytil do lapačky.

55:54
    Juraj Mikuš (PCE) si vysloužil dvouminutový trest za nedovolené bránění.

55:27
    Skuhravý poslal puk před bránu od mantinelu, připravený Vondráček ale tečovat do brány nedokázal.

53:44
    Flek poslal puk do předbrankového prostoru, odtud se ale kotouč odrazil Kloučkovi přímo do lapačky.

52:38
    Beránek to zkusil od modré, jeho rána byla ale tečována do ochranné sítě.

51:58
    Domácí obsadili útočnou třetinu, po nátlaku Dynamo vyhodilo jen na icing.

50:39
    Ďaloga pálil z levého kruhu, Novotný ale včas zareagoval a tuto šanci zneškodnil.

49:42
    Mikyska nahodil od modré, Kloučka i s jeho bránou ale minul.

48:35
    Kousal ujel všem a zakončoval zleva, Novotného zachránila tyčka.

47:49
    Dynamo posílá puk na zakázané uvolnění.

46:41
    Jakub Flek obkroužil s pukem bránu Dynama, zasunout kotouč k tyči se mu ale nepovedlo.

45:53
    Hosté kombinují před bránou Energie, nedaří se jim ale dostat ke střele.

44:56
    Pardubice se při nepodařené rozehrávce v útočné třetině dopouštějí ofsajdu.

44:04
    Kapitán Václav Skuhravý (KVA) si vysloužil dvouminutový trest za hrubost, i ve svém soutěžním utkání s číslem 1000 si odbude chvíli na trestné lavici.

43:44
    Po obrovské Novotného chybě skončil puk volně v karlovarském brankovišti, domácí brankář se ale včas zorientoval a po kotouči skočil.

43:15
    Mikyska pálil zleva z úhlu, Klouček ale puk chytil do náruče.

42:45
    Energie zavezla puk za vlastní bránu a obě mužstva střídají.

41:06
    Zohorna rychle vystřelil zprava, Novotný ale jeho ránu chytil do lapačky.

40:14
    Po prvním vhazování ve třetí třetině míří s kotoučem do útoku Pardubice.

40:01

Zazněla druhá siréna, čímž je ukončena i druhá část. V prostřední dvacetiminutovce se do jednobrankového vedení dostalo Dynamo, které využilo šance v přesilovce. Patrik Poulíček stál v předbrankovém prostoru a obdržel tam přihrávku od Blümela, kterou parádně přesměroval do Novotného brány. Energie se pak snažila za každou cenu vyrovnat, oproti první periodě ale neměli takový tlak. Před třetí třetinou tedy mají Pardubice našlápnuto k postupu. Poslední část začne v 19:16.

40:00

39:52
    Pardubice se ještě dostaly ke střele, ta ale skončila vysoko nad Novotného bránou.

38:40
    Šenkeřík vyslal puk na bránu ze středního pásma, Klouček ale s přehledem odrazil kotouč mimo.

37:42
    Rachůnek se vydal s pukem do útoku, ve středním pásmu o něj ale díky dobré práci Pardubic přišel.

36:58
    Kohout vložil hůl do střely jednoho z hostí, a puk tak skončil za karlovarskou svatyní.

35:56
    Pochobradský obdržel puk do předbrankového prostoru a snažil se jej protlačit za Novotného, ten ale jeho nátlaku odolal.

34:43
    Vondráček se procpal mezi hostujícím zátarasem a zakončoval zleva, Kloučkovu bránu ale minul.

34:24
    Pulpán poslal tvrdou ránu na Kloučka od modré, Klouček ale puk chytil do náruče.

33:44
    Šenkeřík stál na konci karlovarské kombinace a pálil od pravého kruhu, pardubickou bránu ale minul.

32:49
    Jakub Nakládal (PCE) míří na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

31:42
    Domácí gólman vyhodil kotouč do bezpečí, po teči skončil puk mimo hrací plochu, bude se tedy vhazovat za modrou čárou.

30:42
    Rohlík vystřelil ihned po vhazování, Novotný ale jeho šanci zlikvidoval.

29:58
    Energie se stále tlačí do útoku, zatím je ale neúspěšná.

28:44
    Domácí se snaží najet do útočné třetiny, když už se jim to ale podaří, tak se většinou sami vystrnadí špatnou hrou na modré.

27:18
    Zábranský tvrdě pálil od pravého mantinelu, Klouček ale jeho ráně nastavil beton.

26:48
    Horký sám zavezl puk do útočné části, a následně poslal puk na Válu, který byl na modré, jeho rána ale trefila jen Rohlika, který se složil na led. Za pomoci svých spoluhráčů pak odkulhal na střídačku.

25:34
    Camara poslal puk do mezikruží, tam ale nebyl nikdo ve stejných barvách, aby jej zpracoval.
    24:34 Patrik POULÍČEK - 0:1

24:34
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají početní výhody a ujímají se vedení! Kombinaci před Novotným rozjel Paulovič, který poslal puk doprava na Blümela, ten pak nabil do předbrankového prostoru PATRIKU POULÍČKOVI, a ten puk zasunul do odkryté Novotného brány. Asistence: Matěj Blümel, Matěj Paulovič.

24:00
    Šanci Dynamu ale dává Daniel Kowalczyk (KVA), který míří na dvě minuty na trestnou lavici za zdržování hry, vystřelení nebo vyhození puku.

23:57
    Horký to zkusil z velkého úhlu, Novotný se ale přitiskl k tyči a nedal protihráči šanci na gól.

23:22
    Redlich zalehl na led a zabránil možné pardubické šanci.

22:03
    Dynamo znovu vyhazuje, energetici tak nejspíše přesilovku nepromění.

21:41
    Skuhravý nahodil puk na bránu od modré, Klouček ale sklapl betony, a zastavil tak pokus domácího kapitána.

21:05
    Energie hraje sice přesilovku, díky dobré obranné činnosti hostí je ale nucena hrát více mimo útočnou třetinu.

20:11
    Jakub Nakládal (PCE) si na úvod druhé třetiny vysloužil dvouminutový trest za zdržování hry, vystřelení nebo vyhození puku.

20:01

První siréna oznamuje konec úvodní dvacetiminutovky. V ní bylo k vidění hned několik solidních šancí na obou stranách, ani jedna ale v síti neskončila, a tak je stav zatím stejný jako na začátku. Energie ukazuje, že se nechce vzdát, a tak se oproti prvním dvěma zápasům předkola rve agresivněji do útoku. O co také není nouze jsou potyčky, kterých jsme nemálo viděli. Ta nejtvrdší skončila vyloučením na obou stranách, ani ve hře 4 na 4 gól nepadl. Druhá perioda začne v 18:22.

20:00

19:03
    Kohout jel sám na bránu, jeho bekhendové zakončení ale bránu Dynama přeletělo.

18:14
    Kousal se snažil dorazit nahození jednoho ze svých spoluhráčů, trefil však jen boční síť brány Energie.

17:27
    Rohlík to zkusil zpoza pravého kruhu, domácí brankář ale kotouči nastavil vyrážečku.

16:58
    Dnes se hraje dost do těla, po Novotného zákroku se před domácí bránou strhla další potyčka, tu ale sudí rozehnali.

16:31
    Skuhravý vyhrál buly a rovnou předal kotouč Zábranskému, ten z první vystřelil, hostující gólman ale včas zasáhl.

15:41
    Tomáš Mikúš vystřelil zleva, hostující svatyni ale neohrozil.

14:38
    Kohout poslal rychlý puk na bránu z pravého kruhu, Klouček ale jeho pokus odrazil mimo nebezpečí betonem.

13:27
    Rachůnek čekal na přihrávku v mezikruží, ta po chvíli přišla, tvrdý pak ale karlovarské třicítce přeskočila hůl, tím tedy z této šance sešlo.

12:45
    Puk po souboji u mantinelu skončil na domácí střídačce, bude se tedy vhazovat.

11:25
    Energie udržela puk v útočné třetině, a Padrubice se tak snaží osvobodit.

10:24
    Vyloučení jsou po bitce následující: Libor Zábranský (KVA) a Anthony Camara (PCE) oba si odpykají dvouminutové tresty za hrubost.

10:24
    Hráči Dynama nepříjemně dohráli situaci před Novotným a během chvíle se před karlovarskou bránou strhla potyčka všech hráčů na ledové ploše. Sudí budou dnes poprvé vylučovat.

09:02
    Poulíček pálil z levého kruhu, Novotný ale vytáhl parádní zákrok lapačkou.

08:11
    Hrádek inkasoval tvrdý, ale čistý hit od domácího Šika, pardubický útok tak byl zastaven.

07:38
    Zohorna vystřelil od modré, jeho rána ale skončila na brusli jednoho z domácích hráčů.

06:50
    Hosté posílají puk na zakázané uvolnění.

05:23
    Pochobradský se snažil přesměrovat nahození svého spoluhráče do Novotného brány, domácí gólman ale včas zasáhl.

04:44
    Rohlík to zkusil zpoza kruhů, karlovarskou klec ale minul.

04:20
    Tomáš Mikúš pálil od modré, jeho ránu ještě tečoval jeden z jeho spoluhráčů, Klouček ale puk zastavil betonem.

03:45
    Pardubice zvládly vhazování ve vlastním pásmu a vyrážejí na druhou stranu ledové plochy.

02:32
    Roman poslal puk do mezikruží zpoza domácí brány, tam ale nenašel nikoho ve stejném dresu, a tak se kotouče ujímá Energie.

01:02
    Beránek se vydal s pukem do útočné třetiny, na druhé straně si najížděl Václav Skuhravý, který obdržel přihrávku před bránu, jeho stahovačka ale na Kloučka nezapůsobila.

00:17
    Je vhozeno a kotouče se ujímají energetici.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Weinhold, Šenkeřík, Kowalczyk, D. Mikyska, Zábranský, Pulpán (A), Klejna – T. Rachůnek, Hladonik, Flek – Vondráček (A), Skuhravý (C), O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, T. Mikúš, Šik.

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Barulin) – Vála, Nakládal (C), Mikuš, Ďaloga, J. Kolář (A), Hrádek, Bučko – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – R. Kousal, T. Zohorna, Camara – L. Horký, O. Roman, Rohlík – Pochobradský, M. Kratochvil, A. Kosticyn.

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Pešek, Malý.
    Postoupí Dynamo v nejkratším možném čase?

Stav série
    x
    1PK PCE – KVA 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
    Branky a nahrávky: 22. O. Roman (Rohlík), 37. A. Kosticyn (T. Zohorna, Camara) – 51. Flek (Šenkeřík).

2PK PCE – KVA 11:3 (5:1, 5:2, 1:0)
    Branky a nahrávky: 7. Camara (R. Kousal), 9. T. Zohorna (R. Kousal, A. Kosticyn), 15. Mikuš (Camara, T. Zohorna), 19. Vála (T. Zohorna, Camara), 19. Paulovič (Ďaloga), 21. T. Zohorna (Camara, Ďaloga), 22. O. Roman (Rohlík, L. Horký), 23. A. Kosticyn (M. Kratochvil, Ďaloga), 23. Camara (Ďaloga, R. Kousal), 37. Blümel, 56. Blümel (Paulovič, Nakládal) – 12. Vondráček (O. Beránek, Skuhravý), 36. Flek (T. Rachůnek), 40. Flek (T. Rachůnek, Hladonik).

HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice

Karlovarští energetici vstoupili do předkola dvěma porážkami, a zatím to s nimi nevypadá moc dobře. V úvodním duelu předkola se sice hráči ze západu Čech drželi a dokázali stáhnout dvoubrankový náskok Dynama na jeden gól, ten už se jim ale vstřelit nepodařilo, a tak si Pardubice zapsali první těsnou prohru. Hokejisté z města perníku pak značně lépe zvládli i druhý duel. V tom se dostali už během první třetiny do čtyřbrankového náskoku, který během zbylého času navýšili až na konečné skóre 11:3. Energetici tak musí doufat, že se na vlastním ledě probudí, a podaří se jim sérii ještě okořenit.

Krásný sobotní podvečer z Karlových Varů, kde se odehraje třetí utkání série předkola mezi týmy HC Energie Karlovy Vary a HC Dynamo Pardubice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 58. Kohout (Flek, T. Rachůnek), 78. Kohout (T. Rachůnek) – 25. Poulíček (Blümel, Paulovič)

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Pešek, Malý