Chelsea – Atlético 2:0 (kon.) | Bayern – Lazio 2:1 (kon.)
Středa 17.03.2021, 21:00 • Stamford Bridge, Londýn • Liga mistrů • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:01:23)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11.

Je konec. Chelsea porazila Atlético Madrid 2:0, celkově 3:0 a hladce tak postupuje do čtvrtfinále. Svého dalšího soupeře se dozví v pátek. Začátek utkání byl pozvolný, ale posléze se domácí dostali do tlaku a nakonec se ve 34. minutě prosadil a otevřel brankový účet Hakím Zijach. Ve 48. minutě se Werner dostal ke střele, ale Oblak si poradil. V 57. minutě si šel Zijach po druhou branku, ovšem opět skvělý Oblak. Také o pár minut později pálil Werner, ale mimo. Ke konci utkání se João Félix dostal k několika střelám, ale ani jedna neskončila v síti a v 90+4. minutě pojistil výhru Emerson.

90+5
    90+4. EMERSON - 2:0

90+4
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Tak tohle je fantastický vstup do utkání od EMERSONA, který po pár desítkách vteřin na hrací ploše dává gól a posílá domácí do vedení 2:0! N'Golo Kanté odhlavičkoval míč a založil tak protiútok, který vedl s míčem u nohy Christian Pulisic, jenž posléze posunul balón právě na Emersona a ten vypálil přesně k pravé tyči. Asistence: Pulisic.

90+4
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Marcos Alonso, přichází Ben Chilwell.

90+3
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Kai Havertz, přichází Emerson.
    90+3. Mendy vyrazil ránu Félixe.

90+3
    João Félix mohl zdramatizovat utkání, když se ve vápně prodral k míči, ale jeho tvrdou ránu dokázal vyrazit nad bránu Edouard Mendy a předvedl skvělý zákrok!

90+2
    Christian Pulisic nedokázal najít na levé straně Calluma Hudson-Odoie a míč tak končí odražený pouze u brankáře Jana Oblaka.

90+1
    Londýnské mužstvo má opět míč u nohou a rozhodně nikam nespěchá.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90
    Marcos Llorente předvedl velmi dobrý výpad do vápna, kde se procpal z velkého úhlu ke střele, kterou Mendy vyrazil k Lemarovi, ale ten trefil míč velmi nešťastně.

89
    N'Golo Kanté vybojoval míč tradičně ve středu hrací plochy, který posunul na Calluma Hudson-Odoie, ale ten se nedokázal procpat ke střele.

88
    Kai Havertz si parádně obhodil obránce a posunul míč Pulisicovi, který se ale neprodral přes soupeře.

86
    Reece James hledal ve vápně Christiana Pulisice, ale obrana Atlética dostala míč do bezpečí.

84
    Nyní přišel další faul ze strany hostů, kteří už jsou neskutečně frustrovaní a Chelsea může přidat ještě jednu branku.