Sparta – Ostrava 1:0 (kon.)
AC Sparta Praha
1:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
Středa 17.03.2021, 16:30 • Generali Česká pojišťovna Arena, Praha - Bubeneč • MOL Cup • 4. kolo

Sparta v roli obhájce trofeje postupuje do pohárového čtvrtfinále, když na Letné poráží Baník Ostrava 1:0. Vyrovnaný zápas rozhodla individuální chyba Filipa Kaloče, jenž v závěru při standardní situaci Sparty zbytečně fauloval Ladislava Krejčího mladšího, následovala červená karta a penalta, tu proměnil Dávid Hancko. (18:31:42)

90+5

90+4
    Spartě už se povedlo přenést hru na útočnou polovinu, kde se bude snažit zápas dohrát.

90+4
    Už se rozeběhla poslední minuta avizovaného nastavení, Baník to ještě zkouší dlouhými nákopy.

90+3
    Milan Heča dostal žlutou kartu za zdržování při odkopu.
    90+2. Neuznaný gól Baníku

90+2
    Hosté se teď zlobí, když Juroškův centr usměrnil do sítě Patrizio Stronati, ovšem stál v ofsajdu, navíc se provinil nedovoleným zákrokem a rozhodčí Julínek tak branku nemohl uznat.

90+1
    Jánošův centr Fleišman prodloužil vysoko nad sparťanskou branku, odkopu se ujme Milan Heča.

90+1
    Rozhodčí Julínek oddaluje závěrečný hvizd druhého poločasu o čtyři nastavené minuty.

90
    Ndefe byl na levém křídle faulován Ladislavem Krejčím mladším, Baník bude zahrávat standardní situaci a přes celé hřiště běží i Jan Laštůvka.
    89. HANCKO - 1:0

89
    Sparta právě vstřelila branku!
    Penalty se ujal DÁVID HANCKO, trefil ji po zemi přesně k levé tyči, brankář Laštůvka sice vystihl směr Hanckovy střely, už na ni ale nedosáhl!

88
    Filip Kaloč při standardní situaci objal Ladislava Krejčího mladšího a povalil jej k zemi, dostává také druhou žlutou a tedy červenou kartu.
    88. Penaltový zákrok

88
    Penalta pro Spartu!

87
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pavelka, přichází Trávník.

86
    Juroškův centr dorazil jen k Michalu Sáčkovi, Baník pak zůstal u odraženého míče, se střelou Kaloče z dálky si nadvakrát poradil Milan Heča.