New Jersey – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 3:4 (kon.)
Tampa – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (po pr.)
Detroit – Dallas 3:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 2:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 5:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:2 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:1
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 19.03.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezké páteční odpoledne z přerovské MEO Arény, kde se odehraje první čtvrtfinálový zápas série mezi domácím HC ZUBR Přerov a hostujícím celkem HC RT Torax Poruba 2011! Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.

Přerov vs. Poruba
    Loni měli jít Zubři do play-off z druhé pozice a poprvé v první lize tak mohli sérii začínat na svém ledě. Dočkají se nakonec až letos, v pátek totiž otevřou čtvrtfinálovou sérii s Porubou, patrně nejsilnějším celkem ze všech „předkolistů“. Hned na začátku sezony ovšem Hanáci ostravského soupeře úplně umlčeli a zapsali hladkou výhru 3:0. Odveta o takřka čtyři měsíce už však vypadala jinak a Poruba otočila utkání ve svůj prospěch. Přerov chce poprvé od postupu projít přes čtvrtfinále a jeho motivace je vysoká.

Poruba by před sezonou doplňovala pomyslnou trojku hlavních adeptů na postup o patro výše. Ani letos však nejvyšší ambice v základní části neuměla přeměnit ve výsledky a musela tak do předkola „až“ ze šestého místa. S jedním zástupcem hanáckého hokeje – s prostějovským rivalem – se popasovala hladce 3:0, nyní však stojí tváří v tvář týmu, který je z docela opačného pólu tabulky.

Velkou zbraní Zubrů může být pro play-off týmová práce, která se v zelených číslech odráží na všech frontách. Přerovští brankáři disponují skvělými statistikami, což je spojeno s kvalitní defenzivní činností. Stejně tak jsou Hanáci nebezpeční směrem dopředu, když opanovali například ligovou statistiku přesilovek. Před góly bude Romana Pšurného (12+21) chtít zastavit brankářská dvojice Ervins Muštukovs (91,60 %) – Frederik Foltán (91,82 %).

Poruba se od půlky ledna začala propadat tabulkou a nepodávala zcela uspokojivé výkony, což se prvního března promítlo do osazení trenérského štábu. Lavičku opustil Martin Janeček s Markem Pavlačkou, jejichž místo nahradil nový tandem Karel SuchánekDavid Moravec. Od té doby Poruba zvítězila ve všech šesti duelech, včetně třízápasové série s Prostějovem.

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Holík) – Forman, Dluhoš, Mlčák, Zbořil, Kubeš, Krisl, Suhrada – Doležal, Pšurný, Dostálek – J. Svoboda, Hejcman, Číp – M. Svoboda, Dvořák, Süss – Goiš, Indrák, Štefka.

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Teper, Žovinec, Szathmáry, Kozák, Voráček, Urbanec, Slavík – Sikora, Hudeček, Pořízek – Korkiakoski, Jáchym, Stloukal – Špaček, Toman, Endál – Hotěk, Raška, Kanko.

Rozhodčí: Bejček, Dědek – Beneš, Novák.

Utkání za malou chvíli začne, obě mužstva již nastupují na ledovou plochu.

Domácí Zubři načnou play-off v modré sadě dresů, hosté z Poruby oblékají trikoty bílé.

00:01

00:08
    Úvodní vhazování mají ve svých rukou Zubři.

00:32
    Přerovští posunuli hru do útočného pásma, vzápětí ale museli znovu rozehrávat od vlastní branky.

01:20
    Velmi dobře vypadal přerovský útok vedený Jakubem Svobodou, který k volné tyči posílal na zteč Radka Čípa! Přerovský forvard s číslem 7 ale netrefil kotouč ideálně!

02:05
    Petrásek si připisuje první zákrok, Špaček pálil od modré čáry.

02:21
    Ofsajd hostů.

03:03
    Dostálek si kryje kotouč v rohu pásma Poruby před dotírajícím Szathmárym.

03:20
    A nakonec se sám Dostálek dostal ke dvěma zakončením. Ani jedno z nich však nesneslo gólové parametry.

04:08
    Korkiakoski otestoval pozornost Petráska od pravého mantinelu, domácí brankář zvládl zasáhnout.

05:14
    Žovinec hledal z rohu kluziště spoluhráče v mezikruží, jeho pas ale skončil pouze na hokejce Indráka.

05:44
    Buly po pravici domácího brankáře.

06:44
    Muštukovs si připsal důležitý zákrok, když se k puku odraženému od zadního mantinelu dostal na rychlou střelu domácí Dvořák.

07:32
    Střílenou rozehrávku hostů odráží Petrásek na pravý mantinel.

07:44
    Čtvrtfinálová série začíná opravdu vypjatě, už po osmi minutách hry tu máme druhou větší rozmíšku po přerušení hry u Petráska. Na trestnou putují současně za hrubost Daniel Indrák (Přerov) s Markem Špačkem (Poruba). Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

08:18
    Kanko nebezpečně nahazoval puk před Petráska, kde neúspěšně hledal spoluhráče. Ohrožení přerovské branky tímto končí.

08:47
    Zakázané uvolnění hostů.

09:11
    Kozák zachyboval v rozehrávce, kterou zachytil Číp. Najíždějíc si mezi dva obránce toho však mnoho vymyslet nemohl. Střela bekhendem Muštukovsovi nečinila žádné problémy.

09:52
    Hraje se tvrdě. Číp pořádně dohrál jednoho ze soupeřů, k radosti Poruby si za chvílí čistým zákrokem podal Štefku Urbanec.

10:31
    Endál vybojoval puk i po prohře na buly, Poruba se pokusí usídlit v útočné třetině.

10:47
    Hra se ale brzy přesunula na opačnou stranu, kde se do zakončení pokoušel proháčkovat Zbořil. Bez úspěchu.

12:05
    Voráček drží puk za vlastní brankou a čeká na prostřídání spoluhráčů.

12:50
    Dostálek vzal domácí přechod do útoku na sebe, jenže netrefil branku.

13:45
    Domácí teď chybují a nemohou se s rozehrávkou dostat ze své obranné třetiny.

14:16
    Icing Poruby.

14:27
    Za Petráskovou brankou probíhá přetlačovaná o kotouč.

15:10
    V první čtvrthodince jsme zatím mnoho hokejové krásy neviděli.

15:22
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Michal Hotěk – 2 min., podrážení).

15:48
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři sice hned po buly ztratili postavení v útočné třetině, puk si pak ale na modré čáře na hůl vzal DAREK HEJCMAN, který prudkou střelou z mezikruží prostřelil hostujícího gólmana! Domácí tak první přesilovku v sérii využívají rychle! Asistence: J. Svoboda, M. Zbořil.
    15:48 Darek HEJCMAN - 1:0

16:52
    Szathmáry stojí na začátku porubské rozehrávky.

17:55
    Druhá dlouhá přetlačovaná v krátkém časovém horizontu. Už dobrou půlminutu hra stojí u mantinelu poblíž přerovské střídačky.

18:42
    V útočném pásmu se usídlila čtvrtá přerovské formace, střely k Muštukovsovi však nemohly přes zahuštěné mezikruží projít.

18:58
    Urbanec měl putovat na trestnou lavici za velmi tvrdý zákrok na Štefku u mantinelu. Trest byl však nakonec odvolán a byť souboj vypadal strašidelně, přerovský mladík se z něj ihned oklepal a postavil se na vlastní. Buly před Muštukovsem.

19:11
    Zbořil se uvolnil u tyčky a zblízka se snažil překonat hostujícího gólmana, puk však nastřelil pouze do jeho výstroje!

20:00

Úvodní třetina čtvrtfinálové série začala brzkými šancemi Čípa a Dvořáka, Muštukovs ale z pokusů blízko postavených forvardů nekapituloval. Hrál se poměrně tvrdý hokej, když se pěknými hity prezentoval domácí Číp a hostující Urbanec, o to méně zajímavých šancí však přišlo po útočné stránce hry. V 16. minutě přišla první přesilovka Zubrů a byla brzy využita. Darek Hejcman nabral rychlost středem pásma a střelou zpoza obránce otevřel skóre. Druhá třetina začne přibližně v 17:48.

20:01

20:10
    Po deseti vteřinách je hra kvůli vysoké holi znovu svedena na buly do středového kruhu.

20:24
    Ofsajd Přerova.

20:56
    Zubři mohli navýšit vedení! Muštukovs se při přečíslení domácích ocitl mimo brankoviště, když Hejcman krásnou přihrávkou našel volného Jakuba Svobodu na opačném křídle. Ten ale se zakončením příliš nespěchal a trefil pouze Kozáka, který do jeho střely zaklekl a skvěle ochránil Porubu od jistého gólu!

22:25
    V útočné třetině operuje čtvrtý útok Hanáků.

23:00
    Zubři se nakonec k ohrožení branky nedostali, Kanko vyváží puk ze své třetiny.

23:49
    Teď v útočném pásmu točí puk na svých hokejkách elitní lajna Přerova, hosté k soupeři ale přistupují zblízka a nenechávají jim klid k zakončení.

24:19
    Krisl střílel od modré čáry nápřahem do skrumáže před Muštukovsem, puk ale proletěl pouze do rohu kluziště.

24:45
    Poruba právě vstřelila branku!
    Nedáš – dostaneš! V útoku si v posledních minutách počínali mnohem lépe Zubři, nakonec je ale z jednoho protiútoku srovnáno! Jáchymova letmá střela jen sotva došla k Petráskovi přes spleť hokejek, puk si ale před jeho betonem vyškrábal PETR STLOUKAL, který zblízka srovnal! Asistence: T. Jáchym, M. Korkiakoski.
    24:45 Petr STLOUKAL - 1:1

24:55
    Po přerušení před Muštokovsem se opět strhla menší mela, po vyloučení Filipa Dvořáka (Přerov) a Dušana Žovince (Poruba) za hrubost se bude pokračovat podruhé v zápase ve čtyřech na obou stranách.

25:32
    Szathmáry nabral rychlost na pravé straně a dostal se k prudké střele, Petrásek ale skvěle zareagoval lapačkou.

25:41
    Číp se dostal do téměř samostatného úniku, v těžkém souboji s porubským obráncem však nedostal puk zcela pod kontrolu a nemohl tak vymyslet nějakou klíčku, případně jiné lepší zakončení! Muštukovs prostor mezi betony uzavřel.

26:55
    Mladí Zubři na ledě teď tropí Porubě pořádné problémy, Muštukovs se poněkolikáté v zápase ocitá úplně mimo brankoviště, domácí toho však zpoza branky neměli jak využít.

27:35
    Čtvrtý útok Zubrů se dostal do přečíslení, Indrák jej v pozici centra však nevyřešil dobře a domácí tak ani nezakončili.

28:14
    Neskutečný zákrok Muštukovse! Mlčák velmi dobře po buly oklamal napadajícího forvarda a nahodil puk do skrumáže, kde si jej sebral Pšurný. Ten rovněž velmi dobře přečetl hru a s přihrávkou na Doležala do strany počkal. Lotyšský gólman se však proti Doležalovi stihl přesunout a jeho střelu do odkryté klece parádně vykopl betonem!

28:40
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Dušan Žovinec – 2 min., vysoká hůl).

29:22
    Zubři zatím branku hostů ostřelují nepřesně.

29:55
    Přerov stále pálí a je v dobrém tlaku, jeho střely však buď končí na porubském bloku, nebo mimo branku.

30:10
    Minutu a půl trvalo hostům vybojovat kotouč, až nyní se mohou prostřídat.

30:40
    Poruba hraje v plném počtu.

31:00
    Za Petráskem probíhá přetlačovaná o puk.

31:06
    Hra je nakonec přerušena, vhazovat se bude v pásmu domácích.

31:52
    Doležal pálí hrubě mimo a puk letí ven z pásma. Zůstává však v přerovském držení.

32:03
    Muštukovs raději přerušuje hru přikrytím kotouče lapačkou, vhazovat se bude po jeho levici.

32:24
    Hejcman zkusil Muštukovse překvapit obtočením kolem tyče zpoza branky, rodák z Rigy však zvládl zasáhnout.

32:45
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Dvořák – 2 min., vysoká hůl).

33:00
    Přerov se díky vyhranému buly rychle osvobozuje, hosté musejí dobývat útočné pásmo nanovo.

33:36
    Ostravané se zatím v útoku vůbec nedokázali usadit.

33:59
    Velmi dobrá defenzivní práce Hanáků zatím hosty nepustila k jediné přesilovkové střele.

34:20
    A v rohu porubského pásma navíc Štefka vybojoval faul. S konstatováním, že Poruba nedokázala za sto vteřin vymyslet nic kloudného, jejich přesilovka předčasně končí.

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Marek Špaček – 2 min., držení).

34:45
    Domácí hrají v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra s číslem 3.

35:16
    A Zubři slaví druhý přesilovkový zásah večera! Pořádná tahanice se strhla u pravé Muštukovsovy tyče, kde hosté nechali Hanáky trestuhodně dorážet! Nejaktivněji se prezentoval JAN SÜSS, který snad až z nulového úhlu protlačil puk skrze výstroj porubského brankáře! Asistence: M. Zbořil.
    35:16 Jan SÜSS - 2:1

36:11
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jan Štefka.

36:23
    Zubři znovu na buly ve vlastním pásmu úspěšnější. Dvořák vybruslil s pukem až k útočné modré, nakonec ale chytře pošetřil čas.

36:51
    Poruba se snaží postavit základy přesilové hry v útočné třetině.

37:15
    Jáchym nahazoval puk před branku, Stloukal puk ale netrefil.

37:35
    Porubští se znovu dostali s pukem blízko brankoviště, Petrásek však puk zakryl. Něco málo přes půl minuty zbývá hostům z početní výhody.

38:00
    Puk se podruhé od buly ocitá mimo pásmo Zubrů, ti nejspíše zvládnou ubránit i druhé oslabení.

38:11

38:46
    Dluhošovu vysoko mířenou ránu likvidoval Muštukovs vyrážečkou. MEO zůstává v útoku.

39:00
    Je rozehrána poslední minuta druhé třetiny.

40:00

Domácí na soupeře zkraje druhé části vlétli a Jakub Svoboda mohl navyšovat vedení. Jeho střelu do prázdné brány ale zakleknutím zblokoval Kozák. Poruba se pak ve 25. minutě dostala k protiútoku a srovnala. Jáchymova střela sotva došla k Petráskovi, před ním se ale činil Petr Stloukal a zblízka otevřel gólový účet hostů. Muštukovs se zaskvěl v úniku Čípa, především pak ale přesunem proti střele Doležala, kterou vykopl koncem betonu. Pak se však domácím naskytla třetí přesilovka, díky níž získali zpátky vedení. Ve skrumáži byl dotěrný Jan Süss natolik, že puk protlačil zblízka přes výstroj gólmana až do branky. Třeti třetina začne přibližně v 18:40.

40:01

40:22
    Dostálek protečoval puk do útočného pásma, za brankou jej však sbírá pouze soupeřův brankář.

41:31
    Tuhé boje o kotouč teď probíhají na hranici pásma hostů, ani jednomu celku teď puk na hokejkách chvíli neposedí.

42:28
    Suhrada krouží ve vlastním pásmu a čeká na lepší pohyb spoluhráčů.

42:48
    Dostálek pálil z velmi dobré pozice, porubský gólman měl však na jeho střelu dobrý výhled.

43:31
    Icing Přerova.

44:06
    Tomáš Voráček rozehrává zpoza vlastní branky.

44:41
    Žovincova střela zapadla do Petráskovy lapačky. Porubě zatím chybí jakákoli větší šance. Nutno říci, že toho v zápase dosud mnoho nepředvedla. Na změnu vývoje zápasu má však stále relativně dost času.

44:59
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Muštukovsem.

45:22
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Jáchym – 2 min., sekání).

45:32
    Čípova střela příklepem končí v lapačce. Porubě by pomohlo uspět na vhazování.

45:39
    To se také děje, Urbanec se zmocnil volného kotouče a zahodil jej až k Petráskovi.

46:21
    Pas Jakuba Svobody tak tak proletěl okolo porubských hokejek k Čípovi, ten však se střelou z levého kruhu neuspěl.

46:59
    Toman zasáhl do domácí kombinace a přispěl k uvolnění obranné třetiny, Přerov se ale ihned vrátil zpět a zpátky si vyrobil přesilovkové postavení.

47:22
    Čtvrtá přesilovka domácích třetím gólem nekončí, hosté v plném počtu.

48:10
    Teper pálil nápřahem od pravého mantinelu, puk končí sražen Petráskem do ochranné sítě.

48:26
    Těsný ofsajd brzdí nadějné přerovské přečíslení.

49:10
    Forman se teď zablýskl dobrou defenzivní prací při porubském protiútoku. Sám hned podnikl ofenzivní výlet, který sice nepozměnil střelecké statistiky, ušetřil však Zubrům minimálně trochu času ve vedení.

50:05
    Domácí hájí těsný jednobrankový náskok, nelze však nikterak tvrdit, že by hráli zalezlí v obranné třetině. Naopak se hra v posledních minutách poměrně otevřela z obou stran.

51:17
    Hejcman poslal pořádnou dělovku bez přípravy přímo na nohu blokujícího Lukáše Endála, který se složil k ledu. Po chvilce však zamířil na střídačku po svých, takže bude naštěstí v pořádku.

51:59
    Poruba zvyšuje obrátky, na srovnání má ještě 8 minut.

52:17
    Do útoku však hosté chtějí až moc. Je odpískán ofsajd v jejich neprospěch.

53:07
    Žovincův pokus z ostrého úhlu proletěl dál k mantinelu, Poruba zamyká Zubry v útočném pásmu.

53:25
    Z jejich útoku však přichází pouze střela, kterou Petrásek bez problémů vyrazil do ochranné sítě.

54:22
    Korkiakoski vyhodil puk z pásma rukou a jeho spoluhráči tedy nebyli oprávněni ke hře. Buly se po odpískání přihrávky rukou vhodí před Muštukovsem.

55:10
    Hudeček nepotrestal domácí chybu v obranném pásmu! Ocitl se zcela sám před Petráskem, zakončil však bekhendem mimo tři tyče!

55:50
    Sudí Dědek ukončuje mačkanici u mantinelu. Buly před Petráskem.

56:23
    Číp skvěle pošetřil čas za brankou Muštukovse, Zubři hrají v útočném pásmu s pukem na svých holích.

56:46
    Velká komplikace pro Porubu, kterou Petr Stloukal oslabuje 5minutovým trestem do konce utkání za úder hlavou!

57:45
    Přerované až po minutě hry zbudovali rozestavení přesilovkové pětice.

58:37
    Zubři se nechali dlouho přesilovkou ukolébat a přestali hrát! Houževnatost Petra Kanka stojí za srovnáním minutu a půl před koncem, jelikož se hosté díky němu dokázali nastěhovat do útoku. DUŠAN ŽOVINEC nahodil puk od modré, který Petrásek nemohl přes vlastní spoluhráče vidět. Asistence: M. Hoděk, J. Teper.
    58:37 Dušan ŽOVINEC - 2:2

59:17
    Ofsajd Zubrů.

59:28
    Zbořil rozjíždí možná jednu z posledních útočných akcí třetí třetiny.

59:51
    Puk je za Petráskem, zřejmě půjdeme do prodloužení.

60:00

Přerovští ve třetí třetině stále třímali jednobrankové vedení a Porubu podobně jako v prvním střetu sezony k ničemu příliš nepouštěli. S ubývajícím časem však začala hostující aktivita mírně narůstat, zatímco Zubři chybovali. Ku prospěchu jim mělo hrát pětiminutové vyloučení Stloukala nedlouho před koncem třetiny, Hanáci se však nechali ukolébat, polevili a za trest inkasovali. Kanko vybojoval puk v útoku, aby ve vlastním oslabení srovnal střelou od modré Dušan Žovinec. Prodloužení začne přibližně v 19:31.

60:01

60:10
    Úvodní buly dopadlo lépe pro Zubry. Těm zbývá ještě zhruba minuta a půl v přesilovce.

60:30
    Hra stojí v přetlačované u hrazení za Muštukovsem.

61:06
    Poruba natřikrát vyhodila puk ven z pásma, dlouhá přesilovka Zubrů je zatím marná.

61:23

61:46
    Pořízek naskakuje zpátky na led po trestu Stloukala, který ji paradoxně posadil do sedla koně.

61:55
    Další icing Přerova.

62:07
    První lajna Poruby se snaží vyvíjet nějakou aktivitu v útočném pásmu a zamyká Zubry, kteří dlouho nestřídali.

62:31
    Na Zubrech leží poměrně těžká deka. Další zbytečné vyhození končí zakázaným uvolněním, což trenér Kočara musí řešit time-outem.

62:47
    A opět zakázané uvolnění Přerova. To jeho psychice zřejmě mnoho nepřispívá.

62:56
    A co jiného může přijít než další icing Zubrů. Snad se ještě dnes konce prodloužení dočkáme!

63:32
    Tentokráte už Zubři opustili pásmo s pukem na holích, Hejcman zkusil vystřelit z ostrého úhlu.

64:07
    Žovinec vyslal z levého kruhu nepříliš prudkou střelu, Petrásek s ní neměl žádný problém.

64:35
    Přihrávka rukou odpískána v neprospěch Poruby, sudí hru stěhují do středního pásma.

64:48
    Hra je v prodloužení zatím pořádně rozkouskovaná. Petrásek raději přikryl puk, který mu vyplaval zpoza branky před brankovištěm.

65:18
    Poruba zatím stále na koni, nelze však mluvit o drtivé převaze.

66:12
    Zubři teď nepředvádí vůbec dobrý výkon, puk letí opět na zakázané uvolnění.

67:05
    V útočném pásmu se na chvíli ocitla Hejcmanova útočná formace, Zubři ale působí stále jako opaření porubským srovnáním v předposlední minutě a nedokážou vymyslet žádnou smysluplnou akci.

67:46
    Hoťkova pozice vypadala nebezpečně, ve střele mu ale stihl zabránit Krisl.

68:26
    Rychlé porubské přečíslení 3 na 2 likviduje Petrásek vyražením puku do rohu kluziště.

68:49
    Přerov trochu ožil směrem dopředu, hosty však nechal podruhé uniknout do přečíslení.

68:58
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Svoboda.

69:14
    Poruba buduje přesilovkové rozestavení.

69:40
    Zubři stojí, Poruba má v útočném pásmu poměrně dost prostoru.

70:05
    Hra je přerušena kvůli raněnému Krislovi, ten inkasoval tvrdou dělovku Kozáka někam do žeber.

70:05
    Domácí kapitán už je na střídačce, Porubě zbývá necelá minuta v přesilové hře.

70:58
    Zubři hrají v plném počtu, Poruba ale dál útočí. Petrásek si nyní připsal velmi důležitý zákrok, když se stihl přesunout k tyči proti střele jednoho z hostujících křídelníků!

72:03
    Poruba právě vstřelila branku! Hosté se dostali podruhé v zápase k rychlému gólovému protiútoku, kde TOMÁŠ JÁCHYM příliš neváhal, využil couvajícího pohybu domácího beka a střelou zápěstím vybojoval první bod pro Porubu! Asistence: T. Voráček, P. Urbanec.
    72:03 Tomáš JÁCHYM - 2:3

Zubři dnes "po zásluze" přicházejí o první bod, který měli nadosah. V zápase, ve kterém byli prakticky po celou dobu lepší, nezvládli poslední minuty třetí třetiny, které Poruba využila ke srovnání a ta následně ve 13. minutě prodloužení zápas překlopila na svoji stranu. Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím. Na počtenou! (19:59:54)

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 16. Hejcman (Jakub Svoboda, Zbořil), 36. Süss (Zbořil) – 25. Stloukal (T. Jáchym, Korkiakoski), 59. Žovinec (Hotěk, Teper), 73. T. Jáchym (Urbanec, T. Voráček)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Holík) – Forman, Dluhoš, Mlčák, Zbořil (A), Kubeš, Krisl (C), Suhrada – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Jakub Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Süss – Goiš, Indrák, Štefka.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Teper, Žovinec, Szathmáry, Kozák (C), T. Voráček, Urbanec, Slavík – Sikora (A), Hudeček, Pořízek – Korkiakoski, T. Jáchym, Stloukal – Špaček, Toman, Endál (A) – Hotěk, Adam Raška I, Kanko.

Rozhodčí: Bejček, Dědek – Beneš, Novák