New Jersey – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 3:4 (kon.)
Tampa – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (po pr.)
Detroit – Dallas 3:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 2:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 5:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:2 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:1
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 19.03.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Zubři dnes "po zásluze" přicházejí o první bod, který měli nadosah. V zápase, ve kterém byli prakticky po celou dobu lepší, nezvládli poslední minuty třetí třetiny, které Poruba využila ke srovnání a ta následně ve 13. minutě prodloužení zápas překlopila na svoji stranu. Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím. Na počtenou! (19:59:54)

72:03 Tomáš JÁCHYM - 2:3

72:03
    Poruba právě vstřelila branku! Hosté se dostali podruhé v zápase k rychlému gólovému protiútoku, kde TOMÁŠ JÁCHYM příliš neváhal, využil couvajícího pohybu domácího beka a střelou zápěstím vybojoval první bod pro Porubu! Asistence: T. Voráček, P. Urbanec.

70:58
    Zubři hrají v plném počtu, Poruba ale dál útočí. Petrásek si nyní připsal velmi důležitý zákrok, když se stihl přesunout k tyči proti střele jednoho z hostujících křídelníků!

70:05
    Domácí kapitán už je na střídačce, Porubě zbývá necelá minuta v přesilové hře.

70:05
    Hra je přerušena kvůli raněnému Krislovi, ten inkasoval tvrdou dělovku Kozáka někam do žeber.

69:40
    Zubři stojí, Poruba má v útočném pásmu poměrně dost prostoru.

69:14
    Poruba buduje přesilovkové rozestavení.

68:58
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Svoboda.

68:49
    Přerov trochu ožil směrem dopředu, hosty však nechal podruhé uniknout do přečíslení.

68:26
    Rychlé porubské přečíslení 3 na 2 likviduje Petrásek vyražením puku do rohu kluziště.

67:46
    Hoťkova pozice vypadala nebezpečně, ve střele mu ale stihl zabránit Krisl.

67:05
    V útočném pásmu se na chvíli ocitla Hejcmanova útočná formace, Zubři ale působí stále jako opaření porubským srovnáním v předposlední minutě a nedokážou vymyslet žádnou smysluplnou akci.

66:12
    Zubři teď nepředvádí vůbec dobrý výkon, puk letí opět na zakázané uvolnění.

65:18
    Poruba zatím stále na koni, nelze však mluvit o drtivé převaze.

64:48
    Hra je v prodloužení zatím pořádně rozkouskovaná. Petrásek raději přikryl puk, který mu vyplaval zpoza branky před brankovištěm.

64:35
    Přihrávka rukou odpískána v neprospěch Poruby, sudí hru stěhují do středního pásma.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 16. Hejcman (Jakub Svoboda, Zbořil), 36. Süss (Zbořil) – 25. Stloukal (T. Jáchym, Korkiakoski), 59. Žovinec (Hotěk, Teper), 73. T. Jáchym (Urbanec, T. Voráček)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Holík) – Forman, Dluhoš, Mlčák, Zbořil (A), Kubeš, Krisl (C), Suhrada – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Jakub Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Süss – Goiš, Indrák, Štefka.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – Teper, Žovinec, Szathmáry, Kozák (C), T. Voráček, Urbanec, Slavík – Sikora (A), Hudeček, Pořízek – Korkiakoski, T. Jáchym, Stloukal – Špaček, Toman, Endál (A) – Hotěk, Adam Raška I, Kanko.

Rozhodčí: Bejček, Dědek – Beneš, Novák