Ottawa – Calgary 2:1 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Columbus – Carolina 0:3 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 5:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 2:1 (kon.) | Vegas – St. Louis 5:1 (kon.)
Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 0:4 (kon.) | San Jose – Los Angeles 2:1 (kon.)
HC Slavia Praha
6:5 (2:0, 2:5, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:2
Rytíři Kladno
Úterý 23.03.2021, 17:00 • Zimní stadion Eden • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Já vám děkuji za pozornost a těším se u hokeje zase na počtenou! (19:56:53)

Hokejisté Slavie porazili ve třetím zápase Kladno po dramatickém průběhu 6:5 v prodloužení! O vítěznou branku se v nastaveném čase postaral Filip Vlček. Čtvrté utkání se hraje ve středu opět v Edenu.

65:10 Filip VLČEK - 6:5

65:10
    Slavia právě vstřelila branku!
    Rychlý protiútok a slávisté vítězí! Kuťákovu střelu vyrazil Košarišťan nad sebe, kotouč spadl do brankoviště, kde ho nejrychleji našel FILIP VLČEK a uklidil ho do sítě. Asistence: Filip Kuťák.

63:41
    Kladenský protiútok zastavil obranný zákrok Pšeničky, na druhé straně Vlček zkoušel bekhendovou střelou překvapit Košarišťana, avšak neúspěšně.

62:34
    Kladenští si nerozuměli při rozehrávce a vyhodili na zakázané uvolnění.

61:53
    Michajlov teď fantastickými zákroky zachránil Slavii! Frye zachytil nepřesnou rozehrávku sešívaných a nabil na velkou šanci Hajnému, kterého výborně zastavil slávistický brankář. Zastavil také dorážku Kubíka.

61:18
    Vampola chtěl dlouhým pasem vysunout Šmerhu, ale ten na kotouč těsně nedosáhl.

60:22
    Slávisté vyhodili na zakázané uvolnění, následuje vhazování po pravici Michajlova.

60:01

Stejně jako ve druhém zápase, tak i v dnešním třetím utkání rozhodne o vítězi prodloužení. Slávisté v závěrečné periodě základní hrací doby zásluhou Michala Poletína srovnali na 5:5. Nyní nás čeká patnáctiminutová přestávka, po které začne nastavený čas.

60:00

59:55
    Slavia v závěru třetí třetiny čelí náporu, puk teď Michajlov raději podržel. Vhazování po jeho pravici, pět sekund do konce.

59:40
    Plekanec nahodil puk na Michajlova, oba týmy teď svádí souboje u mantinelů a za brankou.

59:00
    Minuta do konce základní hrací doby.

58:19
    Dvě chyby slávistů v obraně znamenaly střely pro Plekance a Melku, narazily však na připraveného Michajlova.

57:25
    Michajlov drží Slavii! Vychytal velkou šanci Machaly, který mířil v přečíslení na odkrytou část branky.

57:11
    Slávistům ujel na levém křídle Kubík, který vzhledem k vracejícím se domácím obráncům zvolil prudkou střelu. Michajlov ji v bezpečí pokryl.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 13. Kafka (Šmerha, Barák), 18. Šmerha (D. Krejčí, J. Novák), 26. D. Krejčí (J. Novák), 40. Šteiner (Kafka, Jaroslav Brož), 47. Poletín (Vlček, J. Novák), 66. Vlček (Kuťák) – 21. Plekanec (Hlava, Jágr), 23. Melka (Pitule, Hlava), 35. Machala (Suchánek, Plekanec), 36. Frye (Guman), 36. Machala (Jágr)

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Sedlák, D. Krejčí, Buchta, Jeřábek, J. Novák, J. Říha, Barák – M. Ondráček, Poletín, J. Doležal – Šmerha, Vampola, Kafka – Kružík, Vlček, Pšenička – Jaroslav Brož, Šteiner, Kuťák.
    Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, Kehar, V. Sorokin, Snuggerud, S. Zacharčuk, Suchánek – Machala, Plekanec, Jágr – Guman, Marosz, Račuk – Hlava, Pitule, Melka – Hajný, Filip, Kubík.

Rozhodčí: Petružálek, Wagner – Kreuzer, Polonyi