28:24 (15:9)
HC ROBE Zubří
Sobota 27.03.2021, 18:00European Cup • Čtvrtfinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:30:09)

Je konec! Velenje nakonec zvládlo i druhý duel proti Zubří. Na domácí půdě favorizovaný celek zvítězil 28:24. Rozhodující náskok si slovinský celek vytvořil v závěru prvního poločasu. Ve druhé půli si Velenje své vedení hlídalo. Zubří sice v závěru mocně finišovalo, ale nakonec prohrálo o čtyři branky.

Konec zápasu. (28:24)

60
    Drobež se ještě v závěru duelu dostal do zakončení, ale Malina vytáhl dobrý zákrok. (28:24)

59
    Oddechový čas pro domácí. (28:24)
    58
    Tak český celek ještě snižuje! Pavel Přikryl se odrazem o zem trefil z pravého křídla. (28:24)
    56
    Zubří se přesilovka opravdu povedla. Třetí zásah přidal David Mazurek. (28:23)
    56
    Také Mořkovský se dostal do zakončení a procedil míč do sítě střelou kolem stojné nohy brankáře. (28:22)
    55
    Pavel Přikryl po krátké době využívá přesilovku. Zubří snižuje na rozdíl sedmi branek. (28:21)

55
    Vyloučení v týmu RK Gorenje Velenje (Predović). (28:20)
    54
    Tarik Mlivić zaskočil Malinu střelou kolem obránce a také se zapsal mezi střelce. (28:20)
    53
    Na opačné straně přidal dvacátý zásah Zubří Pavel Přikryl. (27:20)
    53
    Ravnikar po rychlé rozehrávce střílel v pádu a dostal míč do dolního rohu. (27:19)

53
    Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů totiž zůstává ležet na hřišti a na nohy se mu zrovna nechce. (26:19)

53
    Nino Komar střílel v pádu z otočky, ale Malina si připsal další úspěšný zákrok. (26:19)
    52
    Na opačné straně okamžitě odpověděl Timofej Grmošek. (26:19)
    51
    Pavel Přikryl si naběhl na přihrávku mezi dva soupeře a prosadil se dělovkou pod břevno. (25:19)

50
    David Mazurek se protlačil ke střele, ale jeho pokus z velké dálky vyrazil brankář do bezpečí. (25:18)

49
    Grmšek zkusil další zakončení přes celé hřiště, ale místo prázdné branky trefil tyč. (25:18)

Tomáš Kubečka

RK Gorenje Velenje: Haseljić, Tajnik, Pajt, Panjtar, Starc, Miklavčič, Drobež, Komar, Grmšek, Taletović, Slatinek Jovičić, Mlivić, Predović, M. Kavčič, A. Kavčič, Ravnikar
    HC ROBE Zubří: Mizera, Dokoupil, Přikryl, Mořkovský, Malina, Havran, Fiala, Jurka, Palát, Šustáček, Hybner, Mazurek, Hlinka, Dobeš, Mičkal, Krupa