Black Angels – Mladá Boleslav 4:9 (kon.) | Chodov – Bohemians 10:9 (3:2 po s.n.) | Sparta – Střešovice 5:3 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
5:3 (2:2, 2:0, 1:1) Stav série: 2:1
PSN Tatran Střešovice
Pátek 02.04.2021, 20:30 • UNYP ARENA • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost. (22:26:15)

Kanadské bodování:
    Mikuláš Krbec (ACEMA Sparta Praha) 3 (2 + 1)
    Matěj Havlas (Tatran Teka Střešovice) 2 (1 + 1)
    Dominik Beneš (ACEMA Sparta Praha) 2 (0 + 2)

Střely celkem: 19 – 20.

Střely na bránu ve třetí třetině: 6 – 12.

Nejlepší hráčI: Mikuláš Krbec (Sparta) – Filip Langer (Tatran Teka Střešovice)

Sparta zvládla první domácí zápas ve čtvrtfinálové sérii proti Tatranu a dostala se do vedení 2:1. Třetí čtvrtfinále byl hodně vyrovnaný, nakonec díky chybám v obraně zvládli domácí, když zvítězili 5:3.

60:00

59:45
    Tohle už domácí zvládnou, dostanou se do vedení 2:1!

59:19
    Jedna z posledních kombinací Tatranu.

59:02
    Domácí u míčku, Kříž zpátky v bráně.

58:30
    Tatranu se kombinace nedaří, čas jim hodně rychle utíká.

57:40
    Domácí u míčku, Kříž musí zpátky do branky.

57:24
    Tatran v šesti!

57:24
    Oddechový čas pro Tatran.

57:11
    Sparta až na pošesté poprvé v této sérii ubránila přesilovou hru.

57:01
    Ohlášeny poslední tři minuty třetí třetiny.

56:41
    Sparta dobře brání, Tatran má problém se zakončením.

56:05
    Hosté opět kombinují na polovině domácích.

55:46
    Vítovcova rána trefila pouze Zouzala.

55:11
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Jan Marvánek – 2 min., Bránění ve hře).

54:22
    Na Martina Beneše teď nevyzrál ani Filip Langer.

53:47
    Martin Beneš vyčapal výborným zákrokem Petra Brautfergera. Tohle možná klíčový zákrok!

52:50
    Langer mohl zakončovat z levé strany, do zakončení se hostující hráč nedostal.

52:08
    Beneš vypálil z pravé strany, Kříž připraven.

51:42
    Tatranská kombinace skončila po útočném faulu.

51:10
    Tatranští to zkouší dopředu postupným útokem.

50:10
    Třetí třetina se nám dostala do své druhé poloviny, po prvních deseti sekundách došlo k prvnímu přerušení, po kterém následuje poslední komerční přestávka.
    49:45 Michal ZEMAN - 5:3

49:45
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta rychle utíká znovu do dvoubrankového vedení, kdy po rychlé kombinaci a křížné přihrávce se míček dostal k volnému MICHALU ZEMANOVI, který střelou z první pálil přesně – 5:3. Asistence: Mikuláš Krbec.
    49:09 Bob PISKÁČEK - 4:3

49:09
    Tatran právě vstřelil branku!
    Domácí špatně střídali a nechali Tatranu více prostoru. Vítovec našel po křížné přihrávce volného BOBA PISKÁČKA, který z první trefil přesně – 4:3. Asistence: Ondřej Vítovec.

48:52
    Havlas úplně volný před Benešem! Zakončit hostující hráč nedokázal!

47:54
    Šindelář se teď dopustil útočného faulu.

47:16
    Kříž teď výborným zákrokem podržel své spoluhráče.

45:58
    Kreysa nedokázal zakončit, když nezpracoval míček.

45:30
    Šindelář zblokoval akci Tatranu a vyrazil míček na lavičku svého týmu. Sparťané tak budou rozehrávat volný úder.

43:55
    Dominikovi Benešovi byl odpískán útočný faul.

42:30
    Sparťané to zkouší opět postupným útokem. Tohle vyhovuje domácím. Nemusí se s míčkem nikam spěchat.

41:20
    Opět nám oba týmy pokračují v aktivní hře.

40:01
    Tatran vyhrál třetí zahajovací buly.

40:01

Druhá přestávka je u konce, za chvíli nám začne poslední třetina.

Střely na bránu ve druhé třetině: 9 – 3.

Skončila nám druhá třetina, která nabídla dvě branky. O obě se postarali domácí hráči, kteří tak před poslední dvracetiminutovkou vedou nad svým soupeřem 4:2. Zápas je ale herně vyrovnaný, čeká nás tak jistě hodně napínavá poslední třetina.

40:00

39:01
    Druhá třetina začala odpočívat poslední minutu.

37:40
    Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.

36:40
    Langer dostal balónek, prošel přes celé hřiště. Do zakončení se nedostal.

36:20
    Hra má spád, příliš se nám nepřerušuje.

35:20
    Sparta je aktivnější, drží balónek. Ale přes dobře bránící hosty se nedokážou její hráči dostat do zakončení.

34:05
    Vítovec z dálky minul branku.

32:45
    Hostující florbalisté Tatranu dobře brání a mají problém v zakončení v přesilové hře.

32:09
    Domácí hráči okamžitě zaujali útočné postavení.

31:38
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Bob Piskáček – 2 min., Nedovolené vrážení).

30:00
    Zápas se zastavil přesně v polovině, následuje další komerční přestávka.

28:40
    Oba týmy dál pokračují v rychlé hře.
    27:14 Mikuláš KRBEC - 4:2

27:14
    Sparta hned vzápětí přidává další branku. Díky skvělému důrazu před brankou se prosazuje přesnou střelou MIKULÁŠ KRBEC – 4:2. Asistence: Dominik Beneš.
    27:00 Matěj ČERMÁK - 3:2

27:00
    Spartě vyšla kombinační hra a vrací se v zápase do vedení. Ujhelyi našel přesnou přihrávkou volného MATĚJE ČERMÁKA, který střelou z první propálil vše co mu stálo v cestě – 3:2. Asistence: Lukáš Ujhelyi.

26:05
    Postupným útokem to teď dopředu zkouší i hosté.

26:05
    Kříž zklikvidoval obrovskou šanci Kolstrunka!

24:55
    Sledujeme stále aktivní hru z obou stran, v zakončení to ale vázne.

23:58
    Piskáček volný před brankou, do zakončení se hostující hráč nedostal.

22:45
    Obraz hry se podobá teď první třetině. Tatran dobře napadá, domácí mají problém s rozehrávkou.

22:30
    Sparťanští jsou u míčku a snaží se prosadit kombinační hrou.

21:45
    Tatran teď dobře brání, domácí mají problém se zakončením.

21:09
    Na druhé straně nedokázal zakončit Křenek.

20:50
    Langrovi rozhodčí odpískali útočný faul.

20:01
    Hosté vyhráli druhé buly.

20:01

Střely na bránu v první třetině: 4 – 5.

Skončila nám první třetina, která nabídla čtyři branky. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení, hosté dokázali ale vyrovnat, když druhou branku dali v přesilové hře. Oba týmy se tak do šaten rozešly za nerozhodného stavu 2:2.

20:00

19:50
    Hra vysokou holí před brankou Kříže. Tatran se tak dostane k balónku.

19:25
    Odpískaný útočný faul hostí.

19:01
    Hlasatel v UNYP ARENĚ právě ohlásil poslední minutu první části.

18:04
    Volný úder pro domácí z rohu hřiště.

17:30
    Hraje se nám docela rychle, příliš se nám nepřerušuje.

16:40
    Hraje se nám převážně ve středu hřiště, vázne to v zakončení.

15:40
    Hra se nám teď po vyrovnávácí brance hodně zrychlila, přelévá se ze strany na stranu.
    14:28 Martin ŠINDELÁŘ - 2:2

14:28
    Máme vyrovnáno! Tatranu vyšla nacvičená přesilovková kombinace, na jejiž konci byl volný MARTIN ŠINDELÁŘ, který přesnou střelou k levé tyči zakončil přesně – 2:2. Asistence: Matěj Havlas.

13:56
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Lukáš Ujhelyi – 2 min., Sekání).

13:36
    Langer faulován! Signalizovaná výhoda pro hosty!

13:15
    Hosté se ale k míčku hned vzápětí vrátili.

12:30
    Hostující kombinace skončila po nepřesném zakončení.

11:41
    Tatranští to teď volí postupným útokem.

11:11
    Opět sledujeme rychlou hrou, která se přelévá ze strany na stranu.

10:36
    První přerušení po polovině třetiny, následuje komerční televizní přestávka.
    10:28 Matěj HAVLAS - 2:1

10:28
    Chyba domácího brankáře, který špatně vykopl míček. Kopnul ho přímo na hokejku hostujícího hráče, který přihrál na Petra Brauftergera, který trefil míčkem domácího brankáře, který ho neudržel a následně MATĚJ HAVLAS při signalizované výhodě trefil už přesně – 2:1. Asistence: Petr Brautferger.

10:01
    První třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

09:05
    Hosté ale na míčku dlouhou dobu nezůstali.

08:38
    Kolísko se zmocnil balónku. Hosté se tak mohou po čase pokusit o kombinaci.

08:12
    Obraz hry se nám nemění, Sparta drží míček a kombinuje na vlastní polovině.

07:45
    Domácí jsou už dobré tři minuty u míčku, ale po celou dobu na vlastní polovině.

07:12
    Spartě se daří držet balonek, vede 2:0. Tak se snaží podržet a neudělat hlavně žádnou chybu.

06:40
    Hosté ale dobře napadají, domácí mají problém s rozehrávkou.

06:12
    Sparťanští to teď zkouší postupným útokem z vlastní poloviny.

05:34
    Zouzal v zajímavé šanci, vypadalo to že míč prošel pod Křížem, do brány se ale nedostal.

05:15
    Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.

04:20

03:30
    Domácí jsou stále více aktivní a daří se jim kombinace.
    02:41 Josef JUHA - 2:0

02:41
    Podobná situace jako před malou chvíli, kdy rychlá kombinace domácích našla před brankou úplně volného JOSEFA JUHU, který střelou pod horní tyč navyšuje vedení domácích už na rozdíl dvou branek – 2:0. Asistence: Marek Zouzal.
    01:29 Mikuláš KRBEC - 1:0

01:29
    Chyba v obraně Tatranu, po které přichází trest. Nepřesná přihrávka hostí a následný rychlý přechod domácíh, kdy Dominik Beneš vyslal za obranu balónek na MIKULÁŠE KRBCE, který přesnou střelou překonal hostujícího brankáře – 1:0. Asistence: Dominik Beneš.

00:20
    Začátek zápasu je hodně rychlý, hra se přelévá ze strany na stranu.

00:01
    Tatran zvládl úvodní buly.

00:01

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Pelech) – Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Dolejš, Pruner – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Beneš, Kozák – Pažák, Čermák, Kareš – Krbec, Hurt.

Tatran Teka Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Piskáček, Jan Kolísko, Sládeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Kreysa, Papoušek – Sádlo, Jak. Kolísko, Langer – Havlas, Novotný, Meliš – Švéda, Šindelář, Brautferger.

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl.

Zápas v UNYP aréně začíná před kamerami České televize od 20:30 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.

Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Jakub Nábělek a Radek Štengl .

Klíčový hráči ACEMA Sparta Praha:
    Josef Juha 4 (3 + 1)
    Mikuláš Krbec 3 (1 + 2)

Klíčový hráči Tatranu Střešovice:
    Milan Meliš 5 (3 + 2)
    Filip Langer 3 (1 + 2)

Stav čtvrfinálové série mezi Spartou a Tatranem je zatím vyrovnaný. Sparta zvládla první zápas proti Tatranu, když uhájila těsné vedení 7:5. Odveta už ale patřila domácímu Tatranu, který druhý zápas zvládl těsným vedením 6:4. Oba zápasy tak byli hodně vyrovnané a stejný průběh se očekává i v následujících dvou zápasech.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování třetího čtvrtfinále mezi ACEMA Sparta Praha a Tatran Teka Střešovice. Zápasem Vás provede Michal Chadim.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

MCh

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Krbec (Beneš), 3. Juha (Zouzal), 27. Čermák (Ujhelyi), 28. Krbec (Beneš), 50. Zeman (Krbec) – 11. Havlas (Brautferger), 15. Šindelář (Havlas), 50. Piskáček (Vítovec)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Piskáček, Jan Kolísko, Sládeček, Vítovec, Pánek – Tlapák, Kreysa, Papoušek – Sádlo, Jak. Kolísko, Langer – Havlas, Novotný, Meliš – Švéda, Šindelář, Brautferger.

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl