Monaco – Méty 4:0 (kon.) | PSG – Lille 0:1 (kon.) | Lens – Lyon 1:1 (kon.)
Racing Lens
1:1 (0:0)
Olympique Lyon
Sobota 03.04.2021, 21:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:55:43)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:14.

Je konec. Racing Club De Lens remizoval s Olympique Lyon poměrem 1:1. Úvod utkání se hrál v pomalejším tempu, ale ve 35. minutě se domácím podařilo vstřelit branku, ovšem ta nakonec díky jemné ruce nebyla uznána. Ve 39. minutě předvedl Lopes skvělý zákrok proti střele Clausse. A nakonec v nastavení mohl poslat Lyon do vedení Depay, ale obrana jeho pokus zastavila na brankové čáře. Krátce po začátku druhé půle musel Lopes vyrazit střelu Fofany. V 56. minutě Ekambi neprostřelil Lecu a o pár minut později si Leca poradil také s Kadewerou. V 65. minutě tak šel Lens za odměnu do vedení, když se trefil Clauss. Ovšem v 81. minutě dokázal srovnat Paquetá. V 90. minutě ještě uviděl červenou kartu hostující Slímání a to bylo vše.
    Lens remizoval s Lyonem 1:1.

90+6

90+6
    Ovšem Karl Toko Ekambi dokázal na přední tyči odhlavičkovat balón do bezpečí.

90+6
    Lens nyní má rohový kop a také poslední možnost rozhodnout toto utkání ve svůj prospěch.

90+6
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Cheick Doucouré, přichází Tony Mauricio.

90+4
    Poté přišel protiútok, kdy Seko Fofana ještě posunul míč spoluhráči, ale jeho následná střela byla sražená vedle brány.

90+4
    Lucas Paquetá se snažil dostat do šestnáctky soupeře, ale nakonec si obrana Lens poradila.

90+3
    Znovu končí míč po centru jen v rukou Anthonyho Lopése, který uklidňuje hru.

90+2
    Následný volný kop Lens ovšem nenabídl žádnou příležitost.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
    90. Červená karta Slímáního.

90
    Červenou kartu dostává Islám Slímání (Olympique Lyon), který kolíky zajel do kotníku soupeře a oslabuje tak Lyon v samotném konci utkání!

89
    Pomalu to vypadá, že toto utkání skončí remízou, jelikož ani jeden celek není ke konci zápasu v nějakém tlaku.

88
    Střela Clémenta Michelina byla zblokována a Lens získalo rohový kop z pravé strany.