Chelsea – West Brom 2:5 (kon.) | Leeds – Sheffield Utd. 2:1 (kon.) | Leicester – Manchester City 0:2 (kon.)
Arsenal – Liverpool 0:3 (kon.)
Leicester City
0:2 (0:0)
Manchester City
Sobota 03.04.2021, 18:30 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 30. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:22:59)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:12.

Je konec! Manchester City zvládl další duel a vítězí na půdě Leicesteru 2:0. Hned v úvodu dostali hosté míč do branky, ale gól neplatil kvůli ofsajdu. Další možnost měl De Bruyne, který z přímého kopu orazítkoval břevno. Ve 42. minutě pak technicky střílel Mahríz, ale jeho ránu vykopl Schmeichel. O dvě minuty později ještě hrozil Jesus, ale Brazilec poslal míč nad břevno. Hosté se do vedení dostali v 58. minuty, kdy se trefil sváteční střelec Benjamin Mendy. Leicester poté herně odešel a druhou branku City přidal po rychlé akci Gabriel Jesus.

90+3

90+3
    Rodri byl v samotném závěru faulován na polovině hřiště a ještě získal pro svůj celek přímý kop. Závěr duelu se dohrává v režii Manchesteru City.

90+2
    Další ofenzivní pokus domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Manchester City tak bude rozehrávat na své polovině.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Rodri zastavil unikajícího soupeře a dostává žlutou kartu.

89
    Raheem Sterling kouzlil s míčem na levém křídle, jenže nenašel recept na svého strážce a musel si pomoci přihrávkou do zadních řad.

88
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Phil Foden.

88
    Fotbalisté Manchesteru City nejsou spokojení jen se žlutou kartou pro Amerteyho. Domácí hráč se ohnal po De Bruynem, ale sudí svůj verdikt měnit nebude.

87
    Stopeři Leicesteru nyní kombinují s míčem na vlastní polovině. Daniel Amartey prošel na polovinu soupeře, ale tam fauloval za žlutou kartu.

86
    Právě Maddison se po pohledné kombinaci dostal do zakončení z hranice velkého vápna, jenže jeho pokus nebyl razantní a Ederson si připsal snadný zákrok.

85
    Kyle Walker dohrál Maddisona na polovině hrací plochy. Maddison se tak při návratu po zranění dočkal bolestivého přivítání. Záložník Leicesteru však bude pokračovat.

84
    Maddison přišel o míč na polovině hrací plochy, jenže hráči Manchesteru City se tentokrát do rychlého protiútoku nevydali. Hosté raději uklidňují hru kombinací na své polovině.

83
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Wilfred Ndidi, přichází Nampalys Mendy.

82
    Fernandinho dohrál Maddisona a dostává žlutou kartu.

81
    Youri Tielemans se středem hrací plochy dostal do blízkosti velkého vápna, jenže dotírající Rodri jej tělem odstavil od míče. City ale balón dlouho neudrželo.

80
    Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut. Fofana potáhl míč na polovinu Manchesteru City, kde byl faulován. Do vápna už míří hlavičkáři.