Granada – Villarreal 0:3 (kon.) | Real Madrid – Eibar 2:0 (kon.) | Osasuna – Getafe 0:0 (kon.)
Granada CF
0:3 (0:2)
Villarreal CF
Sobota 03.04.2021, 14:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga • 29. kolo

Z tohoto klání je to vše. Děkujeme vám za pozornost a u dalších fotbalových přenosů zase brzy na viděnou. (15:58:37)

Za týden přivítá Villarreal na domácím hřišti třináctou Osasunu. Granada bude hrát na stadionu Valladolidu.

Žlutá ponorka se po třetí výhře v řadě posunula v tabulce La Ligy na pátou pozici a utekla Granadě na rozdíl deseti bodů. Andalusané zůstali osmí.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:14.

Villarreal potvrdil na hřišti Granady roli papírového favorita a ovládl duel tabulkových sousedů rozdílem třídy poměrem 3:0. Hosté šli do vedení již v 9. minutě, kdy kanonýr Moreno proměnil penaltu po Díazově hře rukou. O deset minut později se pak Moreno šikovně uvolnil na levé straně vápna a technickým zakončením přehodil brankáře Silvu. Balon ještě při snaze zabránit gólu trefil ve skluzu Quini, branka ale byla posléze překvalifikována jako trefa kanonýra Villarrealu. Ze startu druhé půle hlavičkoval nebezpečný Moreno do tyče, po hodině hry ale přeci jen zkompletoval druhou proměněnou penaltou hattrick. Snížit mohli ze značky pokutového kopu i domácí, Molina ale branku trestuhodně překopl.

90+3

90+3
    Po centru prodlužoval míč hlavou na malé vápno Pau Francisco Torres. Tam se jej zmocnil Rui Silva.

90+2
    Končí druhá minuta nastavení. Villarreal má k dispozici rohový kop z pravé strany.

90+1
    Antonio Puertas si uvnitř pokutového území navedl balon na střelu levačkou, scházela jí ale větší razance. Sergio Asenjo si pohotovým zákrokem nulu sebrat nenechal.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    A znovu hvizd sudího, který reagoval na kotoul faulovaného Antonia Puertase. Granada bude rozehrávat zhruba z půlky hřiště.

89
    Granadě se podařilo přenést hru na polovinu soupeře, ani její hráči ale s míčem nic moc nevymysleli. Navíc byl pískán faul Yangela Herrery na Moisése Gómeze.

88
    Villarreal obléhá již delší dobu pokutové území Granady. Domácí jsou rozmístěni po okrajích velkého čtverce a vyčkávají, co se bude dít.

87
    Momentálně se nehraje. Zdravotní problém má Kenedy, kterému musí na nohy pomáhat protihráči. Ze zdržování ho vzhledem k průběžnému stavu rozhodně vinit nemůžeme.

86
    Francis Coquelin našel zpětnou přihrávkou z pravé strany vápna na středu šestnáctky Paca Alcácera, jeho zakončení po zemi ale bylo sraženo přímo do rukavic brankáře Ruie Silvy.

85
    Po soubojích s Capouem a Pedrazou inkasoval Fede Vico v krátkém sledu rovnou dva nedovolené zákroky.

84
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Alberto Moreno.

83
    Na pravé straně utekl míč do zámezí Kenedymu, který vypadá hodně nazlobeně. Ještě aby ne – v tomto zápase jako by Granadě nevycházelo vůbec nic.