Augsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Dortmund – Frankfurt 1:2 (kon.) | Leverkusen – Schalke 2:1 (kon.)
Mohuč – Bielefeld 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 0:1 (kon.)
Mönchengladbach – Freiburg 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:0 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 03.04.2021, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 27. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:8. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:11. (17:31:34)

Fotbalisté Wolfsburgu udělali klíčový krok při cestě do Ligy mistrů, po dnešní výhře nad Kolínem nad Rýnem už mají náskok jedenácti bodů na pátý Dortmund, protože Borussia v souběžně hraném zápase nestačila na Eintracht Frankfurt.

Po vyrovnaném prvním poločase měl Wolfsburg po změně stran převahu, nakonec ale hosté mohli vyrovnat, Schirí v samém závěru ale v obrovské šanci hlavou netrefil branku.

90+6

90+5
    Obrovská šance pro hosty! Po Kainzově centru se k hlavičce dostal Iljas Schirí, trochu si ale překážel se spoluhráčem Czichosem a branku minul!

90+3
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Josuha Guilavogui.

90+2
    Po rohovém kopu Arnolda se do vzduchu zavěsil Weghorst a jeho prudkou hlavičku Timo Horn vyráží!

90+1
    Rozhodčí Hartmann oddaluje závěrečný hvizd o pět nastavených minut.

90
    Timu Hornovi teď vůbec nevyšel odkop, míč se odrazil k Joau Victorovi, tomu se ale vůbec nepovedlo vystřelit.

89
    Joao Victor u postranní čáry fauloval Dennise, hosté už rozehráli míč z klidu.

88
    Do konce normální hrací doby zbývají dvě a půl minuty, domácí mají míč ve svém držení, konkrétně brankář Casteels.

86
    Rohový kop pro Kolín, Kainzově centru se domácí defenziva ubránila.

85
    Arminia Bielefeld vyrovnala v Mohuči, čímž by se bodově dotáhla na Kolín, ten nad sedmnáctým týmem tabulky zůstává díky o tři góly lepšímu skóre.

83
    Ještě před rozehrávkou ale bude muset být hostující krajní bek ošetřen.

82
    Ehizibue tvrdě vrazil do Joaa Victora, rozehrávat mohou domácí.

81
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Marius Wolf, přichází Emmanuel Bonaventure Dennis.

81
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Max Meyer.

79
    Wolfsburg znovu hraje na útočné polovině, domácí mají ve druhém poločase herně jasně navrch, byť kromě úspěšného zásahu Brekala další šance chybí.

77
    Po hostujícím dvojstřídání se Jakobs stáhl na post levého beka.

76
    Centr Mbabua našel v pokutovém území Weghorsta, ten hlavičkuje do náruče brankáře Horna.