AC Milán – Sampdoria 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Udinese 3:2 (kon.) | Benevento – Parma 2:2 (kon.)
Cagliari – Hellas Verona 0:2 (kon.) | Janov – Fiorentina 1:1 (kon.) | Lazio – Spezia 2:1 (kon.)
Neapol – Crotone 4:3 (kon.) | Sassuolo – AS Řím 2:2 (kon.) | Turín – Juventus 2:2 (kon.)
Bologna – Inter 0:1 (kon.)
AC Milán
1:1 (0:0)
UC Sampdoria
Sobota 03.04.2021, 12:30 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Italská Serie A • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:32:28)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 9:2. Fauly: 15:16.

Je konec. AC Milán remizoval se Sampdorií 1:1. Do utkání ale aktivněji vstoupili hosté, protože už v 6. minutě musel Donnarumma vytáhnout pokus Gabbiadiniho. Ve 25. minutě přišla nebezpečná hlavička Thorsbyho, ale Donnarumma si opět poradil. Ke konci půle se AC už dostalo do zápasu, ale gól nepadl. V 57. minutě jsme se už dočkali úvodního gólu, který vstřelil po velké chybě domácích Fabio Quagliarella. O dvě minuty později ale uviděl druhou žlutou kartu Adrien Silva. Milánští si tlak vytvořili až ke konci zápasu a v 87. minutě srovnal Jens Hauge. O minutu později dokonce mohl otočit utkání Hakan Çalhanoğlu, ale Emil Audero jej vychytal. V nastaveném čase pálil Franck Kessié, ovšem jeho pokus trefil tyč.

90+5

90+4
    Ante Rebić se nyní dopustil jen faulu na Tonelliho a u míče bude Sampdoria.
    90+3. Kessiého střela orazítkovala tyč!

90+3
    Franck Kessié mohl rozhodnout, ale jeho zakončení uvnitř vápna, který bylo sražené orazítkovalo tyč!

90+2
    Pierre Kalulu se dopustil faulu na polovině soupeře a útok AC je u konce.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Valerio Verre.
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Mehdi Léris.

89
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Tommaso Augello, přichází Maja Jošida.
    88. Çalhanoğlu neprostřelil Audera!

88
    Hakan Çalhanoğlu poslal velmi nebezpečnou střelu ze střední vzdálenosti, ale Emil Audero předvedl skvělý zákrok!
    87. Jens HAUGE - 1:1

87
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Domácím se nakonec přece jenom podařilo srovnat na 1:1! Keita Baldé lacině přišel vepředu o míč a do protiútoku se dostal Zlatan Ibrahimović, který posunul míč Francku Kessiému a ten našel JENSE HAUGA, jenž si seknul míč před obráncem a následně skvěle zakončil k pravé tyči. Asistence: Franck Kessié.