AC Milán – Sampdoria 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Udinese 3:2 (kon.) | Benevento – Parma 2:2 (kon.)
Cagliari – Hellas Verona 0:2 (kon.) | Janov – Fiorentina 1:1 (kon.) | Lazio – Spezia 2:1 (kon.)
Neapol – Crotone 4:3 (kon.) | Sassuolo – AS Řím 2:2 (kon.) | Turín – Juventus 2:2 (kon.)
Bologna – Inter 0:1 (kon.)
Bologna FC
0:1 (0:1)
Inter Milán
Sobota 03.04.2021, 20:45 • Stadio Renato Dall'Ara (Bologna). • Italská Serie A • 29. kolo

Pro dnešek je dohráno, já vám děkuji za vaši přízeň, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc, hezké velikonoce a někdy příště opět na počtenou. (22:47:00)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:15.

Druhá půle už branku nepřinesla, nejblíž k němu měli hosté, kteří v jejím úvodu trefili tyč, ale po většinu času se spíše jen bránili. Domácí se snažili o vyrovnání, vypracovali si několik slibných možností, ale žádný z jejich pokusů si cestu do brány nenašel a Bologna tak trochu smolně svému protivníkovi podlehla. Inter si díky hubenému vítězství upevnil vedoucí postavení v tabulce.

90+4

90+4
    Domácí mají poslední možnost v podobě rohového kopu. Dopředu jde i jejich gólman.

90+3
    Přetažený centr pouze proletěl pokutovým územím Milánu a minul jeho bránu. Samir Handanovič v klidu rozehrává.

90+2
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Matías Vecino.

90+1
    Riccardo Orsolini se provinil útočným faulem a jeho mužstvo o míč přichází.

90+1
    Zápas bude prodloužen ještě o tři minuty.

90
    Emanuel Vignato pěkným centrem vyslal do šance svého spoluhráče, ten hlavičkoval jen do obránce, od kterého se balón odrazil do zámezí a následovat bude roh.

88
    V posledních minutách přibylo hodně faulů a je tu další karta. Tu dostává za faul na Musu Juwaru Roberto Gagliardini.

86
    A krátce na to také Alessandro Bastoni (Inter Milán).

86
    Teď faulovali hosté a žlutý trest pro změnu vidí Marcelo Brozović.

85
    Žlutou kartu dostává Musa Juwara (Bologna FC) za faul na Sáncheze, domácí hráč je na hřišti sotva pět minut.

84
    Emanuel Vignato si zpracoval odražený míč, jeho následný pokus však skončil na protihráči.

82
    Žlutou kartu dostává Emanuel Vignato (Bologna FC), který se v útoku provinil faulem na Milana Škriniara.

80
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mitchell Dijks, přichází Musa Juwara.

80
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andreas Skov Olsen, přichází Riccardo Orsolini.