New Jersey – Washington 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Toronto 1:2 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 3:2 (kon.)
Colorado – St. Louis 3:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 0:3 (kon.)
Boston – Pittsburgh 7:5 (kon.) | Tampa – Detroit 2:1 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
New Jersey Devils
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Washington Capitals
Sobota 03.04.2021, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný sobotní den. Na počtenou! (03:50:28)

3. Michael McLeod (NJD) – 1+0

Skončilo nám utkání mezi New Jersey a Washingtonem, po kterém se ze zisku dvou bodů radují hosté, kteří vyhráli 2:1 v prodloužení. Vyhráli zřejmě zaslouženě, neboť po celé utkání si drželi střeleckou převahu. Devils mohli v prodloužení dvakrát rozhodnout, ale Hughes ani Zajac branku nedali. V prvním případě se zvlášť činil český brankář Vítek Vaněček. Rozhodující trefu nakonec vstřelil 21 sekund před koncem nastaveného času Dmitrij Orlov.

64:39 Dmitrij ORLOV - 1:2

64:39
    Washington právě vstřelil branku!
    Domácí měli na holi rozhodnutí, ale Travis Zajac po přihrávce Subbana trefil tyč. Po odrazu se tedy puku ještě ve vlastním pásmu zmocnil DMITRIJ ORLOV, který projel střední třetinou a z levé strany pak vymetl šibenici. 1:2 po prodloužení. Bez asistence.

63:54
    Blíží se nám nájezdy. Oba celky mají ještě minutu k tomu, aby utkání v prodloužení rozhodly.

63:11
    Jack Hughes se dostal do úniku. Vaněčka chtěl překonat kličkou do bekhendu, ale gólman Washingtonu předvedl fantastický zákrok.

62:48
    Pavel Zacha měl prostor mezi kruhy, brankový prostor ale těsně minul. Akce střídá akci na obou stranách.

62:24
    Oba týmy teď střídají. Puk drží na hokejkách hokejisté v bílých dresech.

61:49
    T. J. Oshie pálil z levého kruhu. Vyrážečka Blackwooda ale zapracovala velmi rychle.

61:18
    Jack Hughes využil svého dobrého bruslení a natáhl na sebe hned dva hráče Washingtonu. U zadní tyče poté vyplul sám Andreas Johnsson, ale posledně jmenovaný tváří v tvář brankáři gól dát nedokázal.

60:47
    John Carlson dokázal přizvednout ránu Kyla Palmieriho do ochranné sítě. Čeká nás vhazování po levici Vítka Vaněčka.

60:12
    Po velké chybě domácích mohlo být po pár sekundách hotovo. Conor Sheary ale v samostatném úniku neuspěl.

60:01

Střely na bránu po 3. třetině: 20 – 37

60:00

59:36
    Carlson nahodil od modré čáry jen těsně vedle pravé tyče domácí brány. Poté se Devils dostali pryč z vlastní třetiny a teď už puk kontrolují oni.

59:03
    Conor Sheary už měl za sebou dlouhé střídání, puk tak pouze poslal k zadnímu mantinelu.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 33. M. McLeod (J. Boqvist, R. Murray) – 29. Carlson (Eller), 65. Orlov

New Jersey Devils: Blackwood (Wedgewood) – Severson (A), T. Smith, P. K. Subban, D. Kulikov, Vatanen, R. Murray – Palmieri (A), J. Hughes, Kuokkanen – Šarangovič, Zajac (A), Bratt – A. Johnsson, Zacha, Wood – J. Boqvist, M. McLeod, M. Malcev.
    Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Dillon, J. Schultz, Orlov, Jensen, Chára – Oshie, Eller, Ovečkin (C) – T. Wilson, Bäckström (A), Sheary – Sprong, Kuzněcov, Pánik – Hathaway, Dowd, Hagelin.

Rozhodčí: Hebert, Morton – Kovachik, Kelly

Diváci: 3 600