L. Mikuláš – B. Bystrica 1:0 (kon.) | Poprad – Skalica 2:4 (kon.) | Púchov – Dubnica 0:1 (kon.)
FC Košice – Petržalka 0:4 (kon.) | Bardejov – KFC Komárno 0:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:0 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 03.04.2021, 16:00 • Mestský futbalový klub Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga • 23. kolo

V druhom polčase už žiadny gól nepadol a tak Liptovský Mikuláš vyhráva v tomto šlágri 1:0 nad Banskou Bystricou a dostáva sa pred svojho súpera na čelo ligovej tabuľky!

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa! (17:49:03)

90+3

90+2
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Kačerík, prichádza A. Bartoš.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90
    Sme už v samom závere tohto stretnutia. Čaká sa už na údaj o nadstavenom čase v druhom polčase.

89
    Centrovaná lopta hostí putuje len do rukavíc brankára Lukscha, ten si tak stále drží čisté konto a výraznou mierou sa tak môže podpísať na víťazstve svojho celku.

88
    Už sa môže pokračovať ďalej, domáci futbalista a autor zatiaľ jediného presného zásahu je v poriadku.

87
    Nedovolený zákrok zo strany hostí, hra je teraz prerušená a Kačerík zostáva ležať na trávniku.

86
    Toto je ofsajd hostí, takže lopta putuje na kopačky domáceho tímu.

85
    Banská Bystrica ešte svoje zbrane neskladá. Hostia zrejme začnú postupne aj riskovať a viacej otvárať hru.

84
    Na pozore sa musel mať brankár domácich Lukscha, išiel však včas zo svojej brány a na dvakrát pohodlne zasiahol a loptu posiela už na svojich spoluhráčov.

83
    Čas sa už hosťom veľmi rýchlo kráti. Opäť zopakujem, že na udržanie si vedúcej pozície v tabuľke stačí Banskej Bystrici aj remíza.

82
    Žltú kartu dostáva Laura (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

81
    Po rohovom kope hostí hlavičkoval Starší, ale jeho pokus bol nepresný a bude to len odkop od domácej brány.

80
    Desať minút zostáva do konca riadneho hracieho času, zrejme sa niečo ešte aj nadstaví. Liptovský Mikuláš stále drží vedenie 1:0 a smeruje za veľmi dôležitým víťazstvom.

79
    Polievka prenikol do pokutového územia, jeho prihrávka pred bránu domácich bola odvrátená na rohový kop. Aj ten si však Tatran dokázal pokryť.