Karviná – Zubří | 37:30 (kon.) | | | Dukla – Jičín | 37:25 (kon.) | | | Lovosice – Frýdek-M. | 36:20 (kon.) |
Plzeň – Kopřivnice | 29:22 (kon.) |
Královo Pole – SHC Maloměřice | 30:24 (kon.) |
Prešov – Zlín | 28:30 (kon.) | | | Šaľa – Písek | 37:29 (kon.) | | | Dunajská Streda – Poruba | 31:23 (kon.) |
konec
Talent tým Plzeňského kraje
29:22
(13:13)
Stav série: 1:0
KH ISMM Kopřivnice
Matěj Vybíral
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 5/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | L. Kaplan | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | P | D. Režnický | 5/0 | 0 | 2 | ||
26 | LS | M. Říha | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 1/0 | 0 | 1 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 2/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | J. Šindelář | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | M. Škvařil | 7/0 | 0 | 1 | ||
22 | SS | M. Tonar | 5/3 | 0 | 1 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 2/0 | 0 | 0 | ||
95 | PK | E. Wildt | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 29/3 | 0 | 2 | 5 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | I. Admella Izard | 0/0 | 0 | 0 | ||
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 6/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | R. Doležel | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 4/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 2/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 4/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | F. Hardt | 0/0 | 0 | 2 | ||
6 | LK | J. Ježek | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 2/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 1/1 | 1 | 0 | ||
18 | LS | J. Polcar | 0/0 | 1 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 3/0 | 1 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 22/1 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Talent tým Plzeňského kraje:
K. Šmíd, Herajt – T. Nejdl, Šafránek, M. Říha, Vinkelhöfer, Šindelář, Kaplan, Wildt, Chmelík, M. Tonar, M. Škvařil, Stehlík, Douda, Režnický.
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Chalupa – Střelec, Jan Gřes, Ježek, D. Zima, Hardt, Brito Benítez, Petřík, Jonák, Fulnek, Doležel, Hanus, Bukovský, Polcar.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Chalupa – Střelec, Jan Gřes, Ježek, D. Zima, Hardt, Brito Benítez, Petřík, Jonák, Fulnek, Doležel, Hanus, Bukovský, Polcar.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Diváci:
Plzeň | 3 | 1 | Kopřivnice |
#1 | Sobota 03.04.2021 • 17:00 |
Plzeň - Kopřivnice 29:22 | |
#2 | Neděle 04.04.2021 • 10:30 |
Plzeň - Kopřivnice 32:24 | |
#3 | Sobota 10.04.2021 • 11:00 |
Kopřivnice - Plzeň 28:26 | |
#4 | Neděle 11.04.2021 • 11:00 |
Kopřivnice - Plzeň 29:31 po s.h. |
Nejvíce branek: Škvařil 7, Chmelík 5, Tonar 5/3 – Brito Benítez 6, Fulnek 4, Hanus 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/1. Vyloučení: 5:3. Hráno bez diváků.