New Jersey – Washington 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Toronto 1:2 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 3:2 (kon.)
Colorado – St. Louis 3:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 0:3 (kon.)
Boston – Pittsburgh 7:5 (kon.) | Tampa – Detroit 2:1 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Stav série: 2:0
VHK ROBE Vsetín
Sobota 03.04.2021, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Play-off Chance ligy • Semifinále

Druhé utkání v sérii je u konce, Opět vyrovnaný souboj mezi Duklou a Vsetínem končí znovu výhrou Dukly.

Dnes se nemuselo čekat až do samostatných nájezdů, utkání končí po 60 minutách. Po gólu Fronka ze 32. minuty hra pokračovala až do konce, kde se podařilo Čachotskému trefit prázdnou klec z pravého kruhu. Dukla pojede do Vsetína za příznivějšího stavu 2:0.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (20:01:57)

59:30
    Po hře vysokou holí se přerušuje.
    58:56 Tomáš ČACHOTSKÝ - 3:1

58:56
    Dukla právě vstřelila branku!
    Nejprve to zkusil ze středního pásma Havránek, ale minul. Kotouč sice stačil sebrat Zeman, o něj ho ale vzápětí obral TOMÁŠ ČACHOTSKÝ a bekhendovou střelou z pravého kruhu navyšuje a zařizuje Dukle druhé vítězství v sérii! Bez asistence.

58:28
    Po oddechovém čase to Vsetín zkusí bez gólmana se šesti hráči v poli.

58:28
    Oddechový čas pro hosty.

57:30
    Půček se dostal do šance na pravém kruhu, Střela šla vysoko nad Žukova.

56:10
    Čachotskému se podařilo vyvézt kotouč mimo vlastní třetinu a šetří tak čas pro svůj mančaft.

55:48
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Černý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:30
    Opět nyní hra nahoru dolů. Jednou u kotouče Dukle, po chvíli opět Vsetín. Dukle by se mohl ten pasivní přístup vymstít, naopak Vsetín tlačí, co to jde.

52:40
    Strejčkovi se nepodařilo vyhodit a z toho těžil Ondračka, který vyslal střelu na bránu Žukova. Nyní může být domácí tým rád, že střela nebyla přesnější, neboť domácí gólman neměl šanci vůbec nic vidět.

52:30
    Na Dukle je nyní vidět, že hraje už spíše pasivní hokej a snaží se výsledek uhrát.

50:30
    Vsetín se nyní snaží o založení útoku z vlastního pásma. Nutno podotknout, že si s kotoučem beci hostů až příliš dlouho hrají a zatím to nevypadá, že by byli schopni přejít alespoň střední pásmo.

50:00
    Nahozený kotouč sbírá za brankou Žukov a ihned rozehrává dopředu.

47:50
    Harkabus se odhodlal ke střele z pravého kruhu. Střela byla sražená a zamířila až do ochranné sítě.

46:45
    Nepřesnou rozehrávku od pravého vystihli hráči Vsetínu a osvobozují se před koncem vlastního oslabení.

46:00
    Dundáček ještě stačil udržet útočné pásmo, i když kotouč tancoval po modré čáře. Dukla stále udržuje tlak v přesilové hře.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 3. Vítězslav Brož (Juda), 32. Fronk (Dundáček, Pekr), 59. Čachotský – 17. A. Zeman (Bartko, Pechanec)

HC Dukla Jihlava: Žukov (Jan Brož) – T. Černý, Eliáš, Dundáček, Mareš, Bilčík, Strejček, D. Krenželok – T. Harkabus, Fronk, Illéš – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – Lichanec, M. Zadražil, Pekr – Vítězslav Brož, Juda, Mácha.
    VHK ROBE Vsetín: Málek (Gába) – Smetana, Ondračka, Kudělka (C), Š. Jenáček, J. Jenáček, Bartko, Hryciow – Berger, R. Vlach, A. Zeman – R. Půček, Kucharczyk (A), Vítek – Březina, Pechanec, M. Lang – L. Bednář, Přikryl, Gorčík.

Rozhodčí: Zubzanda, Bejček – Kotlík, Kokrment