Southampton – Burnley 3:2 (kon.) | Newcastle – Tottenham 2:2 (kon.) | Aston Villa – Fulham 3:1 (kon.)
Manchester Utd. – Brighton 2:1 (kon.)
Aston Villa FC
3:1 (0:0)
Fulham FC
Neděle 04.04.2021, 17:30 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 30. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:27:49)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:19.

Je konec! Aston Villa nakonec zvládla dnešní utkání a poráží Fulham 3:1. V první půli jsme se branky nedočkali. O něco aktivnější byla domácí Aston Villa, ale největší šanci měl hostující Aleksandar Mitrović, jehož projektil vyškrábl Martinéz na rohový kop. V závěru první půle nařídil sudí penaltu pro faulu na Watkinse, ale po prohlédnutí záběrů na videu svůj verdikt změnil. Po hodině hry se po chybě Mingse prosadil Aleksandar Mitrović a Fulham byl blízko opuštění sestupových vod. Domácímu kouči však vyšla střídání! O vyrovnání se totiž postaral v 79. minutě Trézéguet , který o tři minuty později poslal domácí do vedení. V závěru pak pečetil vítězství Aston Villy Ollie Watkins.

90+4

90+3
    Traoré ukázal svou sílu v soubojích a na polovině soupeře udržel míč pro Aston Villu. Domácí celek ještě v závěru nastavení rozehraje přímý kop.

90+2
    Ollie Watkins se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže Bobby Decordova-Reid si dal pozor a odehrál míč včas. Fulham ještě chce útočit.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Matt Targett odcentroval z levé strany do pokutového území, nicméně jeden z obránců Fulhamu jeho pobídku srazil na rohový kop. Aston Villa drží otěže duelu pevně v rukou.

89
    Fulham je průběhem závěrečných minut dnešního souboje hodně zaskočený a nyní se nemůže dostat na polovinu soupeře.
    87. Ollie WATKINS - 3:1

87
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Podle všeho je rozhodnuto! Aston Villa totiž přidává také třetí branku! Bertrand Traoré se na pravé straně zbavil obránce, poslal centr na malé vápno a OLLIE WATKINS placírkou trefil odkrytou branku!

86
    Ezri Konsa prošel s míčem u nohy do blízkosti velkého vápna, jenže místo zakončení ještě přihrál na levou stranu. Matt Targett si poté pomohl přihrávkou do zadních řad.

85
    Bobby Decordova-Reid uspěl v souboji na vlastní polovině a poslal oblouček na polovinu Aston Villy. Brankář Emiliano Martínez však zajistil situaci.

84
    Fulham se ihned tlačí do útoku a hostující celek chce s výsledkem souboje ještě něco udělat. Hráči Aston Villy brání v pevném bloku na své polovině.

83
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ruben Loftus-Cheek, přichází Josh Maja.
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Joshua Onomah.
    81. TRÉZÉGUET - 2:1

81
    Aston Villa bleskově otáčí vývoj dnešního souboje! Střídající David využil chybu obránců Fulhamu, pláchl s míčem do pokutového území a odcentroval před branku. Dobíhajíí TRÉZÉGUET z voleje přidal svou druhou branku!

80
    Autor vyrovnávací branky se znovu hnal vpřed po levé straně, ale Lemina jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Domácí budou zahrávat přímý kop.
    78. TRÉZÉGUET - 1:1

Tomáš Kubečka

Branky: 78. Trézéguet (Mings), 81. Trézéguet (Davis), 87. Watkins (B. Traoré) – 61. A. Mitrović

Karty:   15. Douglas Luiz (ASV) – 16. J. Andersen (FHM), 74. Decordova-Reid (FHM)

Aston Villa FC: E. Martínez – Cash, Konsa, Mings, Targett – Douglas Luiz (74. Ramsey), J. McGinn – B. Traoré, M. Sanson (67. Davis), El Ghazi (63. Trézéguet) – Watkins.
    Náhradníci: Heaton – Barkley, A. Almuhammadí, Nakamba, N. Taylor, Davis, Trézéguet, Ramsey, Engels.

Fulham FC: Aréola – Tete, J. Andersen, Adarabioyo, Aina – Reed, Lemina (83. Onomah) – Decordova-Reid, Loftus-Cheek (83. Maja), Lookman (47. Cavaleiro) – A. Mitrović.
    Náhradníci: Fabri – Onomah, T. Kongolo, Ream, A. Robinson, Bryan, Anguissa, Maja, Cavaleiro.

Rozhodčí: Madley – Holmes, Long