2:5 (1:0, 0:3, 1:2) Stav série: 0:3
CSKA Moskva
Úterý 06.04.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Play-off KHL • Semifinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (20:53:37)

CSKA Moskva po dnešním souboji vede v sérii už 3:0. Poslední krok v cestě do finále letošního ročníku KHL může udělat ve čtvrtek.

Do dnešního duelu nezasáhl nikdo z českých ani slovenských hokejistů.

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 9225 diváků.

Střely na branku: 27 – 26

Je dobojováno! CSKA Moskva vítězí na ledě Petrohradu 5:2 a v sérii vede už 3:0. Domácí Petrohrad byl sice ve třetí třetině aktivnějším týmem, ale dlouho se nedokázal prosadit. Branka přišla až v 57. minutě, kdy svůj důraz na brankovišti uplatnil Igor Ožiganov. Domácí kouč poté odvolal Hellberga na střídačku, ale hosté hru bez brankáře dokonale potrestali. Nejprve se prosadil Mat Robinson a Konstantin Okulov ještě přidal pátý zásah CSKA.

59:41 Konstantin OKULOV - 2:5

59:41
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Ještě jedna branka pro hosty! Domácí znovu hráli bez brankáře, což tentokrát zužitkoval KONSTANTIN OKULOV! Asistence: Bogdan Kiselevič, Anton Slepyšev.

59:07
    Nyní už domácí brankář odjel na střídačku! Petrohrad zkouší útočit v šesti bruslařích na ledě.

59:02
    Petrohrad se znovu nastěhoval do útočného pásma a ještě se snaží zdramatizovat závěr utkání. Hellberg zatím zůstává v brance.
    58:20 Mat ROBINSON - 2:4

58:20
    Je rozhodnuto! Domácí brankář Hellberg totiž vyrazil na střídačku a to se Petrohradu stalo osudným. Do úniku se totiž dostal MAT ROBINSON a s přehledem trefil prázdnou branku! Bez asistence.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:29
    Vasilij Tokranov si sjel pro přihrávku do obranného pásma, jenže následná rozehrávka se mu vůbec nepovedla. CSKA opět nasbírá cenné sekundy.

57:02
    Arťom Švec-Rogovoj znovu zavezl puk do útočného pásma, nicméně zadáci CSKA byli v tomto případě mnohem důraznější a nepustili soupeře do zakončení.
    56:23 Igor OŽIGANOV - 2:3

56:23
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Nakonec je tady drama! Petrohrad totiž necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby snižuje na rozdíl jediné branky! Z levého křídla se do předbrankového prostoru prosmýkl IGOR OŽIGANOV a důrazem překonal brankáře! Asistence: Emil Galimov, Linden Vey.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 2. Timkin (Kameněv, Dyblenko), 57. Ožiganov (E. Galimov, Vey) – 24. Slepyšev (Loktionov, Sošnikov), 26. Gilmour (Blažijevskij, Okulov), 28. Šalunov (Gilmour, Okulov), 59. M. Robinson, 60. Okulov (Kiselevič, Slepyšev)

SKA Petrohrad: Samonov (28. Hellberg) – Ožiganov (A), Fantenberg, Dyblenko, Chafizullin, Antipin, Tokranov, A. Bělov – Ketov (A), Kemppainen, V. E. Tkačov – Burdasov (C), Ivan Morozov, Kuzmenko – Strömwall, Vey, E. Galimov – Timkin, Kameněv, Švec-Rogovoj.
    CSKA Moskva: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Gilmour, Kiselevič (A), M. Robinson (A), Blažijevskij, Čajka – P. Karnauchov, Andronov (C), M. Kempe – Okulov, Šalunov, Mamin – Sošnikov, Loktionov, Slepyšev – Tělegin, Světlakov, Alexandr Popov.

Rozhodčí: Olenin, Hribik – Bersenjov, Lazarev