NY Islanders – Washington 1:0 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 8:4 (kon.) | Philadelphia – Boston 2:4 (kon.)
Carolina – Florida 5:2 (kon.) | Columbus – Tampa 4:2 (kon.) | New Jersey – Buffalo 3:5 (kon.)
Detroit – Nashville 2:3 (0:2 po s.n.) | Chicago – Dallas 4:2 (kon.) | San Jose – Anaheim 1:5 (kon.)
Ottawa – Edmonton 2:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
Boston Bruins
Středa 07.04.2021, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

53:12
    Samuel Morin (PHI) na půlící čáře přišpendlil k mantinelu soupeře, takže dostává dvě minuty za hrubost.

49:59
    Kevan Miller (BOS) dohrál v rohu kluziště Travise Konecnyho (PHI), kterému se to mu vůbec nelíbilo. První dostává dvě minuty za hit, zatímco domácí hráč za oplácení.

47:25
    Bude se vylučovat! Kevan Miller (BOS) si počínal ve středním pásmu nedovoleně, za což dostává menší trest. Komerční přestávka.

31:14
    James van Riemsdyk dohrál soupeře u mantinelu, což se nelíbilo Trentovi Fredericovi (BOS), který si to s ním jel vyříkat. Výsledkem je však dvouminutový trest pro mladého hráče Bruins, takže domácí střelec je v tomto souboji absolutním vítězem.

16:38
    Nicolas Aube-Kubel (PHI) ve středním pásmu přidržel Davida Krejčího, za což dostává dvě minuty.

10:15
    Velmi zajímavá příležitost pro domácí! Matt Grzelcyk zahákoval Jamese van Riemsdyka a je prvním potrestaným mužem zápasu.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 22. Voráček (Konecny), 25. Gostisbehere (Voráček, Provorov) – 8. Bergeron (C. Smith, Marchand), 18. Bergeron (Pastrňák, Marchand), 49. Marchand (Lauzon, Clifton), 60. Bergeron (Marchand, Wagner)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Braun, Provorov (A), P. Myers, Sanheim, Gostisbehere, Morin – Farabee, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Voráček, Giroux (C), Konecny – Patrick, K. Hayes, Laughton – Aube-Kubel, Lindblom, M. Raffl.
    Boston Bruins: Swayman (Vladař) – K. Miller, Grzelcyk, Clifton, Lauzon, Kampfer, J. Zbořil – C. Smith, Bergeron (C), Marchand (A) – Pastrňák, Krejčí (A), N. Ritchie – Kuhlman, Coyle, DeBrusk – Wagner, Kuraly, Frederic.

Rozhodčí: Charron, Walsh – Suchánek, Daisy

Diváci: 2 638