Zlaté Moravce – Skalica 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 1:3 (kon.)
Žilina – Podbrezová 1:1 (6:5 po pen.)
FC ViOn Zlaté Moravce
3:1 (1:0)
MFK Skalica
sk Středa 07.04.2021, 11:00 • NTC Senec • Slovenský pohár - Slovnaft cup • Osmifinále

Zlaté Moravce uhájili česť favorita a postupujú do štvrťfinále Slovnaft Cupu po výsledku 3:1. Góly za ViOn strieľali Pinter, Ďubek a Duga, za hostí sa raz presadil Daniel Šebesta. Práve on však v stopercetnej šanci trafil Pelka a v záverečnej desaťminútovke aj brvno, ktoré mimochodom, opečiatkoval ešte v siedmej minúte z priameho kopu aj Mizerák. So Skalicou tak šťastena dnes príliš nehrala, druholigista je z pohára von. (13:07:44)

90+1

90+1
    Ešte Škovran dokázal vystreliť po kombinácii svojich spoluhráčov, ale vôbec netrafil bránu.

90+1
    Nad rámec riadneho hracieho času sa pridáva jedna minúta.

90
    Trojité striedanie si domáci tím skúsene podržal až do záverečných minút, nadstavovanie bude už iba obligátne.

89
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Martin Tóth, prichádza Tomche Grozdanovski.
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Tomáš Ďubek, prichádza Marián Šmatlák.
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza , prichádza Dávid Haspra.

89
    Hrnčár si vypýtal faul na pravom krídle a to sú ďalšie sekundy k dobru pre celok z Fortuna ligy. Pravdepodobne je rozhodnuté.
    87. Denis DUGA - 3:1

Zdroj: youtube.com – Futbalnet TV

87
    Zlaté Moravce dali gól!
    Záhoráci nielenže stratili čas, ale z priameho kopu aj inkasovali. Ďubekova rana sa odrazila od múru, najlepšie sa v ňom zorientoval DENIS DUGA, ktorý pohotovo zvyšuje na 3:1!

86
    Mário Hollý z ničoho nič vidí žltú kartu, navyše je tu priamy kop pre Zlaté Moravce. Pravdepodobne asi zbytočné dohrávanie, ktoré stojí Skalicu minimálne minútu a pol.

85
    Čonka sa zrazil s Andrejom Šebestom, bol to útočný faul futbalistu Skalice.
    84. Daniel Šebesta (SKA)

84
    Daniel Šebesta smutným hrdinom, keď po prihrávke od svojho menovca Andreja trafil brvno!

84
    Nagy sa hnevá na Michal Očenáša, pretože podľa skalického hráča sa ako posledný dotkol lopty obranca ViOnu.

83
    Séria štandardiek pokračuje. Zakončenie Andreja Šebestu zrazená na roh.

83
    Mizerákov nákop nemal potrebné parametre pre úspech. Zlatomoravčania sa oslobodili odkopom ku deliacej čiare.

82
    Hollý si vypýtal priamy kop pre Záhorákov. Ideálna šanca na vyrovnanie. Len pripomíname, že ak sa duel skončí remízou v riadnom hracom čase, tak pokračujeme pokutovými kopmi.

81
    Pintér pred Škovranom odvrátil prudkú prihrávku za postrannú čiaru. Desať minút do konca.

80
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Matúš Mader, prichádza Jakub Škovran.