Sedan – Angers 0:1 (kon.) | Châteaubriant – Montpellier 0:1 (kon.)
Voltigeurs de Châteaubriant
0:1 (0:0)
Montpellier HSC
Středa 07.04.2021, 18:45 • Stade de la Ville en Bois, Châteaubriant • Francouzský pohár • Osmifinále

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:43:11)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 24:8.

Nováček čtvrté nejvyšší soutěže podal v osmifinálovém střetnutí proti Montpellieru výkon na hranici možností. Favorita z Ligue 1 vysvobodila z herní letargie až jednašedesátá minuta a přímý kop, který excelentně kopnul Florent Mollet. Inkasovaný gól jakoby vzal z domácích hráčů síly i víru na dobrý výsledek. Další šance Montpellier ale nevyužil a strachoval se tak až do poslední minuty, přestože si Châteaubriant žádnou šanci na srovnání nevytvořil.

90+4

90+4
    Avizované tříminutové nastavení už vypršelo. Hosté získali roh, po kterém už tento dramatický duel asi skončí.

90+3
    Ještě jeden nákop, který za sebe prodlužoval Soumano, ale dalšího útočícího hráče měli hostující zadáci spolehlivě pokrytého.

90+3
    Domácím se v zoufalé snaze nepodařilo dostat míč dovnitř velkého vápna. Za faul ve středu pole naopak dostal žlutou kartu Dan Mukoko.

90+2
    David Vernet už nechytil Milonův výkop ve vymezeném území. Montpellier vhazoval, ale Škuletić se s míčem daleko neposunul.

90+1
    Střídání v týmu Voltigeurs de Châteaubriant: ze hřiště odchází Falimery Ramanamahefa, přichází Franck Chehata.

90+1
    Od postupu do čtvrtfinále nejprestižnějšího francouzského poháru dělí Montpellier ještě tři nastavené minuty.

90
    Gaëtan Laborde měl na pravé straně pokutového území proti sobě dvě překážky. Z úhlu zkusil nastřelit míč do ohně, ale trefil pouze Fayolleho.

89
    Fayolleho nákop byl bez rozpaků odvrácen z předbrankového území. Pak už bylo pískáno v neprospěch Mukoka, jenž se snažil za každou cenu udržet míč na domácích kopačkách. Šlapák odnesl Laborde.

88
    Laborde se prosmýkl okolo dvou obránců, ale zároveň si předkopl míč do autu. Jinak by mohl upalovat po úplně volné pravé straně.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Damien Le Tallec, přichází Daniel Congré.

86
    Dimitry Bertaud dobře zareagoval na sraženou Vernetovu střelu ze střední vzdálenosti a nenechal odražený míč proletět do autu.

85
    Jestli se Châteaubriantu něco daří takřka bezchybně, tak je to bránění velkého množství rohových kopů. Pár minut před koncem tak stále má reálnou naději na vyrovnání.

84
    Střídání v týmu Voltigeurs de Châteaubriant: ze hřiště odchází Diego Artu, přichází Jean-Jaurès Kreye.

83
    Hráči Montpellieru propadli na vlastní polovině a dovolili domácím rychlý výpad po rpavé straně. K přízemnímu centru se před Soumanem ale dostal brankář Bertaud.

82
    Joris Chotard hned po nástupu na trávník rozehrál rohový kop. Hosté se z něj ale k ničemu vážnějšímu nedostali a Milon rychle nakopává balon na útočnou polovinu.