Omsk – Kazaň 1:2 (kon.)
Avangard Omsk
1:2 (0:1, 0:0, 1:1) Stav série: 2:2
Ak Bars Kazaň
Pátek 09.04.2021, 18:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Play-off KHL • Semifinále

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na početnou příště! (20:51:32)

Semifinále tak bude pokračovat v neděli pátou bitvou, vítěz tentokrát získá mečbol a šanci sérii v šestém zápase ukončit. Kdo se bude radovat tentokrát?

Nutno však podotknout, že jen malá hrstka z celkem dvaatřiceti domácích střel měla skutečný potenciál strážce hostující svatyně ohrozit. Kazaňská obrana držela svého soka na uzdě a nedovolovala mu na Biljalova vyslat nebezpečnější projektily, Avangard po většinu času působil vesměs bezzubě.

Hosté svému soupeři uštědřili lekci z produktivity. Za celých šedesát minut na Hrubcovu svatyni vyslali pouhopouhých šestnáct střel, z nichž do branky zapadly pouze dvě. Výborný Timur Biljalov nicméně na druhém konci hrací plochy předvedl přes třicet zákroků a hodně povedeným výkonem dotáhl svůj tým k výhře.

Je konec, Kazaň v Balašiše vítězí i podruhé! Tentokrát domácí Omsk zneškodnila 2:1, a série se tak v neděli do Tatarstánu přesune za vyrovnaného stavu!

59:57
    Kazaň mohla ještě potvrdit svou výhru zásahem prázdné klece, jeden z hostů ale ze středního pásma trefil jen pravou tyč!
    59:52 Corban KNIGHT - 1:2

59:52
    Avangard právě vstřelil branku!
    Timur Biljalov nakonec přeci jen duel s čistým štítem neopustí, Omsk osm a půl sekundy před koncem základní hrací doby v přesilovce kosmeticky upravuje výsledek. Pod jediný zásah domácích v utkání se podepisuje CORBAN KNIGHT, který za bezmocného gólmana doklepl pryž z pozice u pravé tyče – 1:2! Asistence: Sergej Tolčinskij, Reid Boucher.

59:39
    Oddechový čas pro domácí.

59:39
    Kazaň půjde do čtyř, na jejím vítězství to ale nejspíše už nic nezmění. Dvě minuty za vysokou hůl dostává střelec úvodní branky střetnutí Michail Gluchov (KZN).

59:14
    Tak tohle se Kovalčukovi vůbec nepovedlo, jeho rána z voleje z levého kruhu minula klec o dobrý metr.

59:01
    Hosté si na své konto připisují další icing, další buly tak proběhne před brankou Timura Biljalova.

58:50
    Lukojanov chtěl ze středního pásma uklidit puk do opuštěné branky Omsku, jenže trefil jen brusli bránícího Kaskiho.

58:23
    Avangard kombinuje před Biljalovem, s kotoučem nyní u pravého kruhu operuje Tolčinskij.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:53
    Je to tu, domácí nemají co ztratit a zkouší štěstí v šesti hráčích! Hrubec mizí na střídačku!

57:23
    Hrubec hravě zneškodnil nahození z modré čáry, kotouč se od jeho betonů odrazil za brankoviště.

56:50
    To samé teď chvíli prováděl Burmistrov, kterého ale velmi rychle odzbrojil Gotovec.

Dnešní utkání sleduje 2 392 diváků.

56:20
    Patrice Cormier drží kotouč u mantinelu a krájí tak cenné vteřinky ze zbývajícího průběhu periody.

55:55
    Chenkel pryž nahodil do neutrální zóny, kde si ho na svou hůl vzal jeden z číhajících domácích borců.

55:23
    Avangardu má na vyrovnání pouhé čtyři a půl minuty, hosté výborně brání a nedovolují mu utkání zdramatizovat.

54:48
    Kaski z hranice třetiny pálil mimo, letící pryž pouze orazítkovala mantinel za Biljalovovou klecí.

54:38
    Maskovaný fantom v kleci tatarského celku si stále drží čisté konto, tentokrát čelil projektilu z modré.

54:18
    Kovalčuk si rozuměl s Běreglazovem, druhý jmenovaný pak vyzkoušel pozornost kazaňského gólmana střelou z mezikruží. Biljalov kotouč vyrazil a následně zalehl.

53:21
    Domácí ani tentokrát v útoku nic nevymysleli, hosté je velmi rychle vyhnali ven z pásma.

52:57
    Po delší době se nyní hra pohybuje před Hrubcem, na kotouči jsou ale stále spíše hráči Avangardu.

52:23
    Na Burmistrova se pověsil neodbytný Činachov, který mu zabránil ve střele a zavedl ho k mantinelu.

Střely na branku: 27 – 14.

51:58
    Biljalov si nyní poradil i s nahozením ze středního pásma, které betonem vyrazil na levý kruh.

51:28
    Přesilovka Omsku se pomalu ale jistě chýlí ke konci, Jarullin se vrátí na led zhruba za půl minuty.

50:57
    I tentokrát byl projektil domácího beka zblokován, hosté navíc obratem vyhodili puk ven z pásma.

50:16
    Kaskiho prudká rána trefila bránícího Chenkela, obránce Kazaně je v hodně znatelných bolestech.

49:53
    Albert Jarullin (KZN) dostává menší trest za sekání, Avangard má velkou šanci zkoncentrovat svůj dosud přerušovaný nápor a dopracovat se ke kontaktnímu gólu.

49:18
    Galijev vybojoval kotouč v rohu za Hrubcem a nyní se snaží najít nějakou cestičku před soupeřovu branku.

48:40
    Kostin prorazil za modrou a přenechal puk Kovalčukovi, který ho rychle vyhodil za Biljalova.

48:09
    Gluchov se navzdory protihráči dostal z hranice brankoviště do zakončení, Hrubec byl ve střehu.

47:49
    Jeden z hostů vyhodil pryž na zakázané uvolnění, hru kouskuje jedno přerušení za druhým.

47:27
    Tečovaný kotouč opustil hrací plochu a vydal se pozdravit diváky v ochozech balašišské haly.

46:52
    Stále se hraje převážně před Biljalovem, Omsk ale působí bezzubě. Obrana Kazaně ho nepouští do žádné vážnější střelecké příležitostí.

46:18
    Petrov vyhodil puk do středního pásma, kde si ho na svou hokejku vzal Šaripzjanov.

45:55
    Brankář levhartů si připsal na své konto další zákrok, Avangard se snaží co nejdřív snížit.

45:35
    Gotovec nahodil puk za Biljalova, kde ho kazaňský gólman zastavil a následně přenechal spoluhráči.

44:58
    Po komerční přestávce uvidíme vhazování u modré čáry, těsně vedle hostující střídačky.

Střely na branku: 25 – 12.

44:32
    Hra se nyní přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý, častěji jsou ale na kotouči domácí.

43:32
    Po chybě Šaripzjanova se před brankoviště dostal Zaripov, jehož zakončení z otočky ale minulo Hrubcovu klec! Nutno podotknout, že domácí bek se pokusil situaci napravit a dotěrným bráněním znemožnil protihráči pořádně zamířit.

42:48
    Bitvu o kotouč v rohu za Hrubcem vyhrál domácí borec, který ho vyváží do neutrální zóny.

42:16
    Kaskiho projektil od mantinelu zmizel ve výstroji připraveného strážce kazaňské branky, vhazovat se bude po levici Timura Biljalova.

42:07
    Domácí se nyní dostali do postavení mimo hru, Chochlačov v rohu převzal přihrávku zpoza modré.

41:49
    Po Kovalčukově střele se kotouče ujal jeden z hostů, který ho okamžitě vyhodil ven z obranného pásma.

41:24
    Omští se ale nenechali gólem srazit na lopatky a snaží se nyní prostřelit hostujícího gólmana.
    40:43 Stanislav GALIJEV - 0:2

40:43
    Kazaň vstřelila branku!
    Avangard tentokrát nezvládl oslabení ubránit, hosté se zkraje závěrečné části ujímají dvoubrankového vedení! Z hodně vysokého úhlu nyní Šimona Hrubce překonal STANISLAV GALIJEV, který poslal pryž do úzké škvíry mezi bližší tyčí a výstrojí domácího brankáře – 0:2! Asistence: Arťom Galimov.

40:04
    Máme tu třetí třetinu, i tentokrát Kazaň do periody vstupuje zkrácenou početní výhodou.

40:01

Prostřední třetina nabídla několik velkých šancí na obou koncích hrací plochy, ani jedna z nich ale neskončila brankou. Kazaň tak v Balašiše stále vede o jeden gól a po dvou periodách má navzdory velké střelecké ztrátě o něco málo blíže k vítězství. Omsk měl několikrát blízko k vyrovnání, po celou dvacetiminutovku ho ale srážela častá vyloučení. Uvidíme, co přinese třetí část.

Využití přesilovek: 0/1 – 0/3*.

* – Přesilovka Kazaně bude po pauze pokračovat.

Další třetina začne přibližně v 19:52.

40:00

39:59
    Hodně chaotická situace před hostující klecí málem vedla k vyrovnání, Biljalov byl úplně mimo brankoviště! Ani jednomu z domácích se ale nepodařilo pryž do odkryté svatyně doklepnout.

39:39
    Dawes chtěl Hrubce překvapit střelou z voleje, zakončení mu ale tentokrát vůbec nesedlo.

39:23
    A právě Klim Kostin (OMS) je nyní vyloučen za vysokou hůl, Kazaň periodu uzavře přesilovkou.

39:09
    Biljalov včas zareagoval na Kostinovo lehké nahození z hranice pásma, které vykopl betonem.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny!

38:30
    Hostující brankář pro jistotu lapil puk ze vzduchu do své rukavice, a na moment tak přerušil hru.

38:27
    Prostřední třetina se chýlí ke konci, do druhé sirény zbývá odehrát jen něco málo přes minutu a půl.

37:52
    Na Petrova se po přejetí modré čáry pověsili dva protihráči a obratem ho připravili o kotouč.

37:15
    Dědunovova střela proskákala kolem levé tyče, Biljalov tentokrát nemusel vůbec zasahovat.

36:31
    Kirill Gotovec dojel vymrštěný puk ještě před zadní čárou, zakázané uvolnění se tedy nekoná a Avangard se bude muset před Biljalova znovu probojovat.

35:58
    Hrubec vyjel hodně daleko od své klece a rozehrál volnou pryž dopředu, čímž svým spoluhráčům usnadnil návrat do útočného pásma.

35:16
    Přesilovka levhartů je u konce, na puku jsou jestřábi. Po delší době se hraje před Biljalovem.

34:50
    Vousatý Dawes měl na hokejce druhý gól Kazaně! Po převzetí Da Costovy nahrávky ho bleskově poslal mezi Hrubcovy betony, gólman Omsku ale zareagoval včas!

34:24
    Krátce po vyhraném vhazování před Hrubcem zkusil štěstí Da Costa, jehož projektil trefil jen plexisklo za domácí svatyní.

33:33
    Pokus Dawese z prostoru pro buly trefil hůl bránícího Šaripzjanova, puk následně opustil hrací plochu.

33:07
    Reid Boucher (OMS) je dle mého názoru poměrně přísně trestán za držení hole, které se chytil po hodně ostrém zákroku protihráče. Ven ze hry měl jet spíše druhý borec...

32:58
    Biljalov sklepl skákající kotouč za své brankoviště, kde se ho ujal Andrej Pedan. Kazaň jde dopředu.

Střely na branku: 17 – 7.

32:23
    Běreglazov nabil Kovalčukovi, ani zkušený domácí útočník ale recept na Bilajlova nenašel. Omsk se i nadále drží před svatyní svého soupeře.

31:50
    Boucherova střela byla zblokována Jarullinem, který pryž následně vyšťouchl ven z pásma.

31:01
    Dlouhou šňůru přihrávek projektilem z prostoru pro buly zakončil Tolčinskij, Biljalov zakročil vyrážečkou.

30:48
    Omsk svého soupeře aktivitou donutil k faulu, dvě minuty na lavici hanby za nedovolené bránění stráví Dmitrij Voronkov (KZN).

30:37
    Tolčinskij chtěl v ponechané výhodě k zakončení vybídnout Čisťakova, který ale na kruhu jen promáchl!

30:07
    Hra ve čtyřech na obou stranách domácím prospívá, svatyně Kazaně je pod velkým tlakem.

29:45
    Pod další střelecký pokus Avangardu se podepsal Gotovec, Biljalov i tentokrát zakročil včas.

29:14
    Hosté přežili infarktovou situací před svou brankou a vyváží puk ven z vlastního pásma.

28:19
    Po krátké výměně názorů se shodnými tresty za hrubost na trestnou míří Klim Kostin (OMS) a Dmitrij Judin (KZN).

28:07
    Hrubec správně signalizoval icing Kazaně, po dlouhé době uvidíme vhazování před Biljalovem.

27:19
    Galijev pronesl puk do soupeřovy třetiny, levhartům se ale nedaří omskou klec ohrozit.

26:55
    Přesilovka Kazaně pokračuje ve formátu pět na čtyři, hosté se nyní snaží dobýt útočné pásmo.

26:35
    Ostřílený sudí Roman Gofman nyní ven ze hry posílá hned dva hráče. Stéphane Da Costa (KZN) je vyloučen za podrážení, Damir Šaripzjanov (OMS) zase za nafilmovaný pád.

26:17
    Jeden z domácích si klekl do rány Trevora Murphyho, která se od jeho brusle odrazila do rohu.

25:55
    Z ochozů balašišské haly se opět ozývá hlasitý pískot, Maxim Gončarov (OMS) je po krátkém souboji u mantinelu trestán za nedovolené bránění.

Střely na branku: 10 – 6.

24:57
    Domácí jsou momentálně častěji na kotouči, nedaří se jim ale v útočné třetině vymyslet nic originálního.

24:20
    Galijev byl nucen se zbavit kotouče kvůli dotěrnému Čisťakovovi, pryž poslal jednomu z protihráčů.

23:50
    Avangard přesunul hru do útočného pásma a rozjel kombinaci, střelu na klec jsme zatím neviděli.

23:07
    Lukojanov se po zaváhání jednoho z domácích dostal ke kotouči, povyjel před brankoviště a zakončil. Hrubec si na pryž počíhal a vyrazil jí mimo nebezpečí.

22:52
    Po zakázaném uvolnění Omsku se bude vhazovat po pravé ruce maskovaného českého gólmana.

22:14
    Přečíslení Kazaně dva na jednoho vypadalo hodně slibně, Galijev ale domácí klec přestřelil!

21:36
    Hra se přesunula zase k Hrubcovi, Omsk ale svého soupeře nepouští pryč od mantinelů.

20:57
    Kovalčukovi utekl kotouč z hole, akce Avangardu tak skončila ještě dříve, než měla šanci pořádně začít.

20:32
    Voronkovova nepovedená střela se zastavila v ochranné síti, domácí jsou v plném počtu.

20:08
    Prostřední třetina byla zahájena. Připomeňme jen, že Kazaň do ní vstupuje v početní výhodě.

20:01

První třetina nabídla poměrně vyrovnaný špíl, na jehož konci se do kabiny s jednogólovým náskokem odebírají hosté. Pod dosud jedinou trefu v dnešním zápase se podepsal Gluchov, který v přesilovce prostřelil Hrubce ranou z pravého kruhu. Naopak Biljalov na druhém konci hrací plochy zastavil všech osm pokusů jeho soků, a po úvodním dějství tak platí skóre 0:1.

19:47
    Dawes se z kruhu pokusil prostrčit puk před brankoviště, jenže jeho přihrávka se zastavila na brusli jednoho z bránících protihráčů.

19:28
    Domácí poprvé v oslabení vyhodili puk ven z pásma, Biljalov ho zachytil vedle své klece.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny!

18:32
    Hlavní kouč Avangardu Bob Hartley se hodně zlobí, ale teatrálními protesty své svěřence před menším trestem nezachrání. Dvě minuty pro Avangard za příliš mnoho hráčů odpyká Alexander Chochlačov (OMS).

17:59
    Hrubce teď zachránila tyčka! Protiútok Kazaně vedl k projektilu z voleje z dílny Da Costy, který nastřelil pravou stranu brankové konstrukce! To bylo těsné!

17:33
    Zernov chtěl vyzkoušet pozornost gólmana Kazaně ranou z levé strany, jenže nakonec jen promáchl.

16:52
    Čisťakov zachytil vyhozenou pryž už ve středním pásmu, Avangard znovu rychle získává útočnou třetinu.

16:39
    Gotovec ani tentokrát recept na gólmana Kazaně nenašel, dění na ledě je znovu pozastaveno.

15:45
    Do trajektorie Knightovy střely se postavil jeden z protihráčů, k pryži se ale následně jako první dostal další domácí hráč. Hra se tak stále drží před Biljalovem.

15:19
    Kovalčuk nahodil puk za Biljalova, Avangard využívá situace a odjíždí střídat.

14:45
    Velezkušený Zaripov pálil z mezikruží, Hrubec tentokrát využil svou vyrážečku. Pryž po kontaktu s ní vyletěla až nad plexisklo.

14:33
    Činachov vyhozený kotouč dojížděl marně, situace končí dalším zakázaným uvolněním Omsku.

13:57
    Český gólman teď vyrazil Galijevovu střelu od mantinelu. Volnou pryž si k sobě následně přitáhl hokejkou a obratem jí zalehl, přerušuje se.

13:27
    Jarullin křižnou přihrávkou poslal dopředu Tichnova, který projel k modré čáře a nahodil pryž směrem na Hrubcovu branku.

Střely na branku: 5 – 2.

12:55
    Voronkov to zkusil z podobné pozice jako chvíli před ním Gluchov, jeho nepříliš povedená střela ale omskou svatyni úplně minula. Puk jí přeplachtil.

12:15
    Dobývání hostující třetiny hrací plochy pokračuje, obrana Kazaně likviduje všechny sebemenší pokusy soupeře o kombinaci.

11:46
    Na pronikajícího Běreglazova se sjeli hned tři protihráči a velmi rychle ho oddělili od kotouče.

11:03
    Do Petrovovy pozemní střely si obětavě lehl Šaripzjanov, pryž následně proskákala vedle domácí branky.

10:45
    Nepovedená rozehrávka Kazaně skončila na jedné ze střídaček, vhazovat se bude před Biljalovem.

10:25
    Častěji jsou momentálně na kotouči hosté, kterým se však nedaří se usadit před Hrubcem.

09:41
    Burmistrov hledal před brankovištěm volného Lukojanova, rozjetý útočník ale nakonec vzdušnou přihrávku nezvládl zachytit!

08:55
    Galijev za svou klecí odzbrojil jednoho z protihráčů, obratem ale kotouč omylem podél mantinelu naservíroval jinému borci v rudém dresu.

08:30
    Kostin je zatím asi nejaktivnějším hráčem Avangardu, Biljalov i tentokrát jeho pokus vystihl včas.

07:34
    Kotouč nyní do své moci získali zase hosté, jenž se snaží přesunout hru před Hrubcovu svatyni.

07:05
    Běreglazovova střela z modré byla zblokována, Omsk se ale i nadále drží v útočném pásmu.

Střely na branku: 4 – 1.

06:43
    Biljalov hravě zneškodnil Gotovcův projektil z mezikruží, čímž nás poslal do první komerční pauzy.

06:09
    Nyní však nepříjemnému zakončení čelil zase Biljalov, po oboustranně hodně neohrabaném úvodu střetnutí konečně sledujeme kvalitní hokej.

05:48
    Z opačné strany nyní nepřesně pálil Arťom Galimov, Kazaň je nyní aktivnějším celkem na ledě.
    05:03 Michail GLUCHOV - 0:1

05:03
    Zničehonic tu však máme první branku, hosté se zčistajasna prosazují a zkraje šesté minuty otevírají skóre! Na střeleckou listinu se jako první dostává jméno MICHAILA GLUCHOVA, který se na pravém kruhu ujal kotouče a následně jej uklidil do vzdálenějšího vinglu domácí klece – 0:1! Asistence: Alexander Burmistrov.

04:35
    Kostin nahodil kotouč až za soupeřovu branku, čímž přidává další dílek do rozmanité a skutečně bohaté mozaiky icingů úvodu první třetiny.

04:21
    Zatím sledujeme celkem vyrovnanou podívanou, za chvíli uvidíme buly po pravici Timura Biljalova.

03:50
    Chochljačov vyhlížel před brankou připraveného Kostina, kterému ale přes protihráče nakonec nezvládl nahrát.

03:21
    Icing střídá icing, Avangard podruhé v rozmezí dvaceti sekund vyhodil puk moc daleko od své branky.

02:47
    Zákrok nyní ze svého rukávu vytáhl zase Šimon Hrubec, hra se konečně začíná trochu otevírat.

02:25
    Knight nahrál za sebe dojíždějícímu Kostinovi, který následně Biljalova proklepl střelou z levé strany. Gólman Kazaně na ní odpověděl betonem.

01:32
    Dění na ledě je zatím trochu nemastné neslané, kotouč mění svého majitele dost často.

01:04
    Tentokrát uvidíme buly zase před Biljalovem, ani jeden tým teď nepůsobí úplně sehraně.

00:43
    Úvod kouskuje jedno přerušení za druhým, tentokrát rozhodčí pozastavili dění po Hrubcově zákroku.

00:35
    Omsk velmi mírný nápor soupeře vyřešil dalším zakázaným uvolněním, potřetí se bude vhazovat před Hrubcem.

00:15
    A znovu, kotouč se po nepovedené rozehrávce domácích opět doklouzal až za Biljalovovu klec.

00:08
    Už po osmi vteřinách hry se poprvé přerušuje, Avangard si do statistik připisuje první icing.

00:01

Sudí svolává hráče do středového kruhu, jdeme na to!

Oba týmy jsou na ledě, velmi slušně zaplněnou halou zní ruská národní hymna. Za malou chvíli začínáme.

Domácí gólman bude mimochodem jediným českým hráčem, který do dnešního střetnutí zasáhne. Zkušený omský útočník Jiří Sekáč totiž absentuje.

Ani jedna strana rozložení svých formací od středeční bitvy výrazně neupravila, obsazení obou brankovišť je pak naprosto identické. Klec Avangardu bude střežit Šimon Hrubec, mezi tři tyče hostů se zase podruhé v sérii postaví Timur Biljalov.

Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný večer, čtvrtá bitva mezi Omskem a Kazaní v Balašiše začíná zhruba za půl hodiny! Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy obou celků.

Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Pokka, Šaripzjanov (A), Běreglazov, Gotovec, Čisťakov, Kaski, Gončarov – Knight (A), K. Kostin, Boucher – Zernov, Kovalčuk (C), Tolčinskij – Činachov, Chochlačov, K. Semjonov – N. Komarov, Dědunov, Kablukov – A. Potapov.

Ak Bars Kazaň: Biljalov (Reideborn) – Jarullin (A), T. Murphy, Pedan, Chenkel, Rukavišnikov, Judin, Ljamkin – Dawes, V. Tichonov, S. Da Costa – Voronkov, Zaripov (C), A. Galimov – Galijev, K. Petrov, Cormier – M. Gluchov, Safonov, Burmistrov – Lukojanov (A).

Rozhodčí: Bělov, Gofman – Kučava, Nikolajev.

Dnes se tak svěřenci Dmitrije Kvartalnova budou snažit srovnat skóre série. Podaří se jim to, nebo se domácí hráči poučí z předvčerejšího zaváhání a ukořistí kýžený mečbol? Začínáme v šest večer!

Levharti tak na předměstí Moskvy odjížděli s vědomím, že budou muset v dočasném svatostánku svého protivníka vybojovat aspoň jednu výhru, pokud se chtějí ještě vrátit zpět na svůj led. A to se jim podařilo hned ve třetím střetnutí série – na rychlé branky Rukavišnikova a Voronkova Avangard našel jen jednu odpověď, a po výsledku 2:1 tak mohli slavit vítězství.

Semifinále na konci minulého týdne odstartovalo možná trochu překvapivě – papírově o drobátko slabší Omsk totiž uspěl jak v prvním, tak v druhém zápase série. Ten první na ledě Kazaně vyhrál 3:1 a ve druhém dokonce domácímu celku nedovolil ani jeden jediný gól. K vítězství 2:0 kvalitním výkonem přispěl český brankář Šimon Hrubec, který zastavil všech 29 střel soupeře a připsal si už třetí nulu v play-off.

Hezký pátek u sledování play-off KHL! Boje o Gagarinův pohár dnes pokračují čtvrtým zápasem finále Východní konference mezi Omskem a Kazaní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 60. Knight (Tolčinskij, Boucher) – 6. M. Gluchov (Burmistrov), 41. Galijev (A. Galimov)

Diváci: 2 392