Bayern – Union Berlín 1:1 (kon.) | W. Brémy – RB Lipsko 1:4 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 4:3 (kon.)
Hertha – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Stuttgart – Dortmund 2:3 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (0:0)
1. FC Union Berlín
Sobota 10.04.2021, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 28. kolo

To už je z utkání Bayernu s Unionem vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (17:27:08)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:12.

Tři nastavené minuty uplynuly a zápas osmadvacátého kola končí. Bayern Mnichov se s Unionem Berlín rozchází smírně 1:1.

Mnichovský gigant vstoupil do utkání s řadou změn v sestavě a to se projevilo i na předvedené hře. V prvním poločase se dlouho Bayern nemohl dostat pořádně do tempa. Po dvaceti minutách sice musel Andreas Luthe předvést dva zákroky, ale to bylo vše. O několik minut později měl na hlavě gól Marius Bülter, ale nedůrazný pokus skončil jen v rukavicích Manuela Neuera. Deset minut před koncem mohl rozšířit už tak početnou marodku Kingsley Coman, ale po dlouhé ošetření se ještě nakonec vrátil do zápasu, za postranní lajnou už byl připraven ke střídání Leroy Sané.

Do druhého poločasu už nastoupil Sané a byl to právě on, kdo rozpohyboval ofenzivu Bayernu. V 68. minutě poté poslal domácí do vedení Jamal Musiala, když si skvěle poradil v pokutovém území na malém prostoru hned s dvojicí soupeřů a s klidem zakončil kolem Lutheho. Už to vypadalo, že si družina trenéra Flicka dojde pro další vítězství, ale v 87. minutě přišlo vyrovnání, když Andrichovu nahrávku využil střídající Marcus Ingvartsen.

90+3

90+2
    Domácí sice pokračují ve snaze vstřelit vítězný gól, ale obrana Unionu drží balon daleko od branky Andrease Lutheho.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Snahu Bayernu zastavuje útočný faul Scotta. Union nyní nebude spěchat s rozehrávkou.

89
    Fotbalisté Bayernu se okamžitě po rozehrávce vrhli do útoku. Kimmich přihrával pouze k obsazenému Sanému, který se nedokázal zbavit bránícího Ryersona.

87
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    Union těsně před koncem zápasu vyrovnává! Hosté byli v posledních minutách aktivní směrem do ofenzivy a jsou odměněni. Andrich skvěle doběhl přihrávku do vápna a posunutím balonu kolem Neuera našel MARCUSE INGVARTSENA, který dopravil balon do sítě přes Stanišiće.

86
    Dlouhý pas do pokutového území s lehkostí odvrátil David Alaba. Union ale ještě zůstal s balonem na útočné polovině a snaží se o vyrovnání.

84
    Také Tanguy Kouassi se zapisuje do statistik. Žlutou kartu vidí střídající hráč za podražení.

83
    David Alaba ve skluzu vypíchl míč Trimmelovi. Nadějnou akci ale zazdil Kimmich, který nevyužil otevřeného prostoru těsně před vápnem.

82
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Bayern i nadále vede nad Unionem díky brance Jamala Musialy 1:0.

81
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Kejta Endo, přichází Christian Gentner.

80
    Tentokrát si nechtěl Pavard zadělat na problémy a tak raději přihrával zpět Neuerovi před napadajícím Prömelem. Unionu ale netrvalo dlouho a k míči se dostalo na levé straně.

79
    Endova vynikající nahrávka měla najít Pohjanpala, ale skluzem píchl balon směrem k Neuerovi Pavard. Domácí gólman poté rychle odehrát mimo pokutové území.

78
    Prvním potrestaným hráčem zápasu je Bouna Sarr. Právě před Sarra se tělem dostal Teuchert a domácí obránce musel sáhnout k faulu.

77
    Luthe byl pod tlakem napadajícího Saného. Gólman Unionu ale ještě stačil kolem Saného odehrát do bezpečí k Trimmelovi.