Spezia – Crotone 3:2 (kon.) | Parma – AC Milán 1:3 (kon.) | Udinese – Turín 0:1 (kon.)
Spezia Calcio
3:2 (0:1)
FC Crotone
Sobota 10.04.2021, 15:00 • Alberto Picco, La Spezia • Italská Serie A • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:01:09)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:15.

Je konec. Spezia zvítězila nad Crotone v dramatickém závěru 3:2. V 17. minutě se Únás dostal ke hlavičce, která ale skončila jen v moci brankáře. Následně byl k vidění ne zrovna záživný fotbal, ale ve 40. minutě poslal hosty do vedení skvělou trefou Koffi Djidji. V 63. minutě dokázal srovnat Daniele Verde a Spezia hrála ve druhém poločase velmi dobře, ovšem v 78. minutě se Crotone dostalo zpět do vedení, když se prosadil Simy. V závěru zápasu ale měli domácí tlak a v 89. minutě srovnal Giulio Maggiore. Následně Spezzia pokračovala v obrovském nátlaku a o dvě minuty později otočil utkání Martin Erlić.
    Neskutečný závěr utkání, ve kterém Spezia zvítězila nad Crotone 3:2.

90+5

90+5
    Ovšem rohový kop nic nepřinesl a do protiútoku se vydali domácí, ale následná přihrávka do gólovky byla nepřesná.

90+4
    Hostům už nezbývá čas, ale nyní ještě získali rohový kop z pravé strany.

90+3
    Posléze ještě vše zkoumal videorozhodčí, který branku uznal a Spezia vede nad Crotone 3:2!
    90+2. Martin ERLIĆ - 3:2

90+2
    Spezia právě vstřelila branku!
    Tak tohle je neskutečný obrat, jelikož domácí mužstvo jde do vedení 3:2! Diego Farias odcentroval z levé strany do vápna, kde se dostal ke hlavičce Ardian Ismajli, jehož zakončení trefilo břevno, ale následně se dostal k dorážce MARTIN ERLIĆ a ten dává gól. Asistence: Ardian Ismajli.

90+2
    Nakonec přišel centr, který hosté dostali do zámezí a Spezia získala rohový kop.

90+1
    Domácí chtějí jednoznačně vyhrát a opět se ženou rychle dopředu.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
    89. Giulio MAGGIORE - 2:2

89
    Je srovnáno na 2:2! Standardní situace byla rozehrána nakrátko a posléze přišel centr do vápna, který se nakonec dostal až k nohám Martina Erliče, jenž našel volného GIULIA MAGGIOREHO a ten zakončil k pravé tyči. Asistence: Martin Erlić.

89
    Tentokrát získala volný kop Spezia a může srovnat stav utkání v samotném konci zápasu.

88
    Junior Messias se nyní snažil dostat do protiútoku, ale poslední hráč domácích dokázal skluzem zahrát míč do zámezí.

87
    Junior Messias se ujal exekuce přímého kopu, který nebyl špatný, ale nakonec skončil jen vedle pravé tyče.

86
    A další nedovolený zákrok domácího hráče a Crotone tak získalo přímý kop.

Michal Raška

Branky: 63. D. Verde (Marchizza), 89. Maggiore (Erlić), 90+2. Erlić (Ismajli) – 40. Djidji (Golemić), 78. Simy (Zanellato)

Karty:   33. Ismajli (SPZ) – 26. Reca (COE)

Spezia Calcio: Provedel – Ferrer (70. Vignali), Ismajli, Erlić, Marchizza – Pobega (84. Galabinov), M. Ricci (46. Sena), Maggiore – D. Verde (70. Agudelo), N'Zola, E. Gyasi (46. Farias).
    Náhradníci: Zoet – Acampora, Agoumé, Agudelo, Bastoni, Sena, Farias, Galabinov, Chabot, Piccoli, Vignali, Terzi.

FC Crotone: Cordaz – Djidji, Golemić, Luperto – S. Molina (69. Zanellato), Messias, Petriccione, Benali (39. Magallán), Reca – Únás (81. Di Carmine), Simy.
    Náhradníci: Crespi, Festa – Cuomo, Di Carmine, Henrique, Magallán, Marrone, Rispoli, Rojas, Rivière, Vulić, Zanellato.

Rozhodčí: Sozza – Palermo, Bercigli