Kopřivnice – Plzeň | 28:26 (kon.) | | | Frýdek-M. – Lovosice | 35:33 (kon.) | | | Zubří – Karviná | 28:29 (po s.h.) |
Jičín – Dukla | 29:35 (kon.) |
SHC Maloměřice – Nové Veselí | 25:30 (kon.) | | | Královo Pole – Hranice | 33:24 (kon.) |
Slavia – Písek | 28:25 (kon.) | | | Šaľa – Hodonín | 33:23 (kon.) | | | Michalovce – DHC Plzeň | 36:22 (kon.) |
Zlín – Poruba | 32:23 (kon.) | | | Dunajská Streda – Olomouc | 31:25 (kon.) | | | Most – Prešov | 37:19 (kon.) |
konec
KH ISMM Kopřivnice
28:26
(12:17)
Stav série: 1:2
Talent tým Plzeňského kraje
Vojtěch Martinek
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | I. Admella Izard | 0/0 | 0 | 0 | ||
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 0/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 9/6 | 0 | 0 | ||
26 | PS | R. Doležel | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 3/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 2/0 | 0 | 1 | ||
19 | LS | F. Hardt | 0/0 | 0 | 2 | ||
6 | LK | J. Ježek | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 1/0 | 0 | 1 | ||
14 | P | J. Petřík | 2/1 | 1 | 1 | ||
18 | LS | J. Polcar | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 9/0 | 0 | 0 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 28/7 | 1 | 3 | 5 | 0 | ||
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 5/0 | 0 | 1 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | L. Kaplan | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | P. Linhart | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 0/0 | 0 | 1 | ||
77 | P | D. Režnický | 1/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | M. Říha | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Sedlák | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 1/0 | 0 | 2 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 0/0 | 0 | 1 | ||
66 | P | J. Šindelář | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | M. Škvařil | 6/0 | 0 | 1 | ||
22 | SS | M. Tonar | 7/5 | 0 | 0 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 3/0 | 0 | 1 | ||
Celkem | 26/5 | 0 | 1 | 7 | 0 |
KH ISMM Kopřivnice:
Chalupa, Admella Izard, Žingor – Doležel, Střelec, Jan Gřes, Fulnek, Hardt, Petřík, Hanus, Jonák, Ježek, Bukovský, Brito Benítez, Polcar.
Náhradníci:
Trenér:
Talent tým Plzeňského kraje: K. Šmíd, Herajt – Šafránek, Chmelík, Stehlík, Kaplan, Režnický, Douda, M. Tonar, M. Škvařil, T. Nejdl, Linhart, M. Říha, Šindelář, Vinkelhöfer, Sedlák.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Talent tým Plzeňského kraje: K. Šmíd, Herajt – Šafránek, Chmelík, Stehlík, Kaplan, Režnický, Douda, M. Tonar, M. Škvařil, T. Nejdl, Linhart, M. Říha, Šindelář, Vinkelhöfer, Sedlák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
Diváci:
Kopřivnice | 1 | 3 | Plzeň |
#1 | Sobota 03.04.2021 • 17:00 |
Plzeň - Kopřivnice 29:22 | |
#2 | Neděle 04.04.2021 • 10:30 |
Plzeň - Kopřivnice 32:24 | |
#3 | Sobota 10.04.2021 • 11:00 |
Kopřivnice - Plzeň 28:26 | |
#4 | Neděle 11.04.2021 • 11:00 |
Kopřivnice - Plzeň 29:31 po s.h. |
Nejvíce branek: Bukovský 9/6, Střelec 9, Gřes 3 – Tonar 7/5, Škvařil 6, Douda 5. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 8/7 – 5/5. Vyloučení: 5:7.