Rennes – Nantes 1:0 (kon.) | Brest – Nîmes 1:1 (kon.) | Lens – Lorient 4:1 (kon.)
Nice – Remeš 0:0 (kon.) | Saint-Étienne – Bordeaux 4:1 (kon.) | Monaco – Dijon 3:0 (kon.)
Lyon – Angers 3:0 (kon.)
Stade Brestois 29
1:1 (1:1)
Nîmes Olympique
Neděle 11.04.2021, 15:00 • Francis-Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:55:22)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:16.

Je konec. Stade Brestois 29 remizoval s Nîmes Olympique 1:1. Už v 11. minutě poslal hostující celek do vedení Koné. Ovšem ve 26. minutě dokázali domácí zareagovat, když srovnal Chardonnet. Ve druhé půli měli domácí více ze hry, ale nemohli si vypracovat žádnou vážnější šanci a zápas končí remízou.

90+3

90+3
    Po centru do vápna se domácí snažili zakončit, ale míč nakonec proskákal až ke gólmanu Reynetovi.

90+2
    Posléze přichází faul hostů a domácí celek má k dispozici volný kop z levé strany.

90+1
    Brest získal autové vhazování na polovině soupeře, ale nemůže si vyvtvořit nějakou šanci, ani se dostat blíž k bráně Reyneta.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Domácí celek sice měl k dispozici volný kop, ale následný centr skončil jen u brankáře Reyneta.

89
    Brest měl k dispozici rohový kop, po kterém se hosté málem dostali do protiútoku, ovšem ten nic nebezpečného nepřinesl.

88
    Následný centr do vápna byl vcelku nebezpečný, ale nakonec se hostům odpískal pouze ofsajd.

87
    Tentokrát se dopředu dostali hosté, kteří vybojovali autové vhazování na pravé straně.

86
    Jean Lucas uviděl žlutou kartu, když přerušil brejk soupeře.

83
    Brest to tlačí přes pravé křídlo, ale nemůže se nyní dostat do nějaké větší šance.

81
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Romain Philippoteaux.
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Franck Honorat, přichází Gaëtan Charbonnier.

80
    A centr nebyl vůbec špatný, ale nakonec se žádný z hostujících hráčů nedostal ke střele.

79
    Poté hosté dokonce vybojovali rohový kop a mají tak ojedinělou šanci ve druhé půli na vstřelení gólu.

78
    Posléze se ovšem Nîmes Olympique dostal dopředu po pravém křídle, ale následný centr zprava byl zblokován.

77
    Hostům se podařilo trochu vytlačit soupeře ze své poloviny, ale Brest je jednoznačně lepší ve druhé půli a možná by si i zasloužil druhou branku.