Rennes – Nantes 1:0 (kon.) | Brest – Nîmes 1:1 (kon.) | Lens – Lorient 4:1 (kon.)
Nice – Remeš 0:0 (kon.) | Saint-Étienne – Bordeaux 4:1 (kon.) | Monaco – Dijon 3:0 (kon.)
Lyon – Angers 3:0 (kon.)
AS Monaco
3:0 (0:0)
Dijon FCO
Neděle 11.04.2021, 17:05 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (18:59:09)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:16.

Monako připisuje do tabulky povinné tři body a může si být jisto, že po dvaatřicátém kole zůstane na třetím místě s mankem jediného bodu na druhé PSG. Úplně pohodový zápas to pro favorita ale nebyl, v první půli gól nedal a pomoct si musel až dvojím střídáním během přestávky. Jedním z noviců byl Ben Yedder, který v 49. minutě sice nedal penaltu, ale na gól to díky dorážce Jovetiće stačilo. Po hodině hry francouzský útočník využil pas skvěle hrajícího Gólovina a vše uzavřel z další penalty pár desítek vteřin před závěrečným hvizdem. Také Dijon si dnes vytvořil několik šancí z brejků, ale žádnou z nich proměnit nedokázal.

90+3

90+2
    Ben Yeddera doběhl jeden ze zadáků, takže po Sidibého dlouhém pasu nemohl postupovat přímo na hostující bránu. Na hattrick už to nevypadá.

90+1
    Nechybělo mnoho a skóre se měnilo znovu! Jovetićova křižná rána ale proletěla vedle Alalgbého pravé tyče. Obrana Dijonu zdaleka nehraje tak dobře, jako tomu bylo zhruba do šedesáté minuty.
    90. Wissam Ben Yedder - 3:0

90
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Druhou penaltu WISSAM BEN YEDDER už nezahodil. Allagbé mu nechal odkrytou pravou část branky a hráč naskakující z lavičky tak dává druhý gól v zápase.

89
    Monako si kopne druhou penaltu! Čerstvý Ballo-Touré byl v rychlostním souboji podkopnut nešikovným zákrokem dalšího náhradníka Chafika.

88
    Ebimbe se nestihl dostat k míči, který před jeho hlavou sebral Lecomte. Centr navíc opustil hřiště, takže vše bylo mimo soutěž.

87
    Ojedinělá standardní situace Dijonu končí rohovým kopem. Před Coulibalym zasáhl jeden z domácích fotbalistů.

85
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Fodé Ballo-Touré.