Inter – Cagliari 1:0 (kon.) | Juventus – Janov 3:1 (kon.) | Sampdoria – Neapol 0:2 (kon.)
Hellas Verona – Lazio 0:1 (kon.) | AS Řím – Bologna 1:0 (kon.) | Fiorentina – Atalanta BC 2:3 (kon.)
UC Sampdoria
0:2 (0:1)
SSC Neapol
Neděle 11.04.2021, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 30. kolo

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný nedělní večer. Na počtenou! (17:01:39)

Skončilo nám utkání 30. kola Serie A mezi Sampdorií Janov a Neapolí. Tři body putují k hostům, kteří v každém poločase vstřelili gól a nakonec zvítězili poměrem 2:0. Rozdílovou branku vstřelil ve 35. minutě Fabián Ruiz, na jehož gól navázal ještě pár minut před koncem utkání Victor Osimhen. Ještě před druhou brankou ale Sampdoria také vstřelila gól, který však vinou Thorsbyho faulu neplatil. V tuto chvíli tak Neapol poskočila na čtvrté místo soutěže, avšak dnes večer ji může přeskočit Atalanta, která hraje na hřišti Fiorentiny.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 3:7. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 14:10.

90+6

90+6
    Vzruch před Ospinou ale nenastal, takže nyní už s jistotou můžeme říct, že Neapol to zvládne.

90+5
    Ještě jedna možnost pro domácí tým. Fotbalisté v modrých dresech totiž rozehrají od rohového praporku.

90+4
    Mário Rui podržel balón na levé straně. Poté i spadl, ale rozhodčí Ruiův střet s protihráčem nevyhodnotil jako faul.

90+3
    Vypadá to, že domácí už nemají dostatek sil k tomu, aby něco vymysleli. Hosté drží balón co nejdále od Ospinovy brány.

90+2
    Antonio Candreva dnes nehraje moc dobrý zápas. Nyní celkem naivně šel do souboje s Elmasem, muselo mu být naprosto jasné, že Neapol tím získá faul. Což se také stalo.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat hned 6 minut. Domácí tak ještě nějakou šanci samozřejmě mají.

90
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Eljif Elmas.
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Tiemoué Bakayoko.

89
    S ranou ze střední vzdálenosti neměl David Ospina vůbec žádný problém. Zastavil ji ve svých rukavicích.
    87. Victor OSIMHEN - 0:2

87
    Neapol právě vstřelila branku!
    Neapol zřejmě definitivně rozhoduje o svém dnešním tříbodovém zisku. Dries Mertens prostrčil míč na VICTORA OSIMHENA, který v souboji jeden na jednoho vystřelil okolo stopera Jošidy přesně k přední tyči. Audero se natahoval marně, neboť tato střela byla dokonale umístěná. 0:2. Asistence: Dries Mertens.

87
    V obraně janovského mužstva se už pravidelně otevírají dvířka. Ty však ani nyní nedokázal potrestat Dries Mertens, jenž opět zakončoval z první.

86
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Valerio Verre.
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Mehdi Léris.

85
    Keita Baldé si celkem dobře poradil, když si na hruď stáhl dlouhý pas a poté i zakončil. Svatyni Neapole ale znatelně netrefil.

84
    Tommaso Augello odehrál centr hostujícího týmu na rohový kop. Neapol tak zůstane nastěhována na polovině Sampdorie.

83
    Dries Mertens si nabíhal do volného prostoru na hranici pokutového území. Skákavou přihrávku spoluhráče ale netrefil dobře, a proto míč mezi tři tyče nezamířil.